60 dk 300 np KALKSIN!

'Genel Sohbet' forumunda OZYY tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. OZYY

OZYY Yeni Oyuncu

Şunu kaldırın pk atan adam yok maradondan çıkmıyor adam np kasıyor. Saatta 300 np iyi np

2. UguRKELES

UguRKELES Administrator Site Yetkilisi

mantıklı suan bı surelıgıne kaldırıldı

3. valla kardeşim bu hiç mantıklı değil. 300 np adamları oyuna bağlıyor. af-k kalıyor. geldiğinde pksını atıyor. adam o kadar saat neden maradonda afk kalsın.
    üstelik oyuna yeni başlayan user ardreama geçtiginde hemen adam kesip np kasamayabilir.
    bu adamın np si 100 np den başlıyor. 2 kere ölse ardreamdan atıyor adamı. Bu adamlarıda düşünün az.
    geri gelmesi herkes için hayırlı olur.

LasTCasap ve BoudLaire bunu beğendi.
  4. BoudLaire

BoudLaire Oyuncu

artık gelsin geri bu konuyla ilgili çalışma başlasın UğurBEY

5. tlgahanyldz

tlgahanyldz Yeni Oyuncu

300 np Çok Agar Olur Yeni Gelen Userler İçin Sıkıntı Olur... Evde İnterneti Olmayan İnsan Oynamaz Çok User Kaybeder . 300 Np 100 Np Olabilir Ama !!!

6. Öncelikle Merhaba;
    1. Si 300 np den Dolayı Pk çıkmıyorlar Demişsiniz kardeşim saatte 300 np için adam pk çıkmamazlıkmı yaparmış Adamın işi oluyor bırakıyor 300 np kapatıldıgındada aynı çarlar maradondaydı benim çarımda 7/24 maradondaydı 300 np den mi sence Pk atıcak adam her zman atar
    2. Si 300 np Çok ağır oluyor demiş arkadaşımız Yeni Gelen userler için sıkıntıymış Kardeşim Sanki dk da 300 np veriyor gibi konusmussun :D saat saat SAATTE BİR 300 NP LAAA

BoudLaire bunu beğendi.
  7. Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Öncelikle Merhaba;
    1. Si 300 np den Dolayı Pk çıkmıyorlar Demişsiniz kardeşim saatte 300 np için adam pk çıkmamazlıkmı yaparmış Adamın işi oluyor bırakıyor 300 np kapatıldıgındada aynı çarlar maradondaydı benim çarımda 7/24 maradondaydı 300 np den mi sence Pk atıcak adam her zman atar
    2. Si 300 np Çok ağır oluyor demiş arkadaşımız Yeni Gelen userler için sıkıntıymış Kardeşim Sanki dk da 300 np veriyor gibi konusmussun :D saat saat SAATTE BİR 300 NP LAAA
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hıslerıme Tercume Oldugun Icın Tşk Ederım..:)

UguRKELES bunu beğendi.
  • Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hıslerıme Tercume Oldugun Icın Tşk Ederım..:)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Rica Ederim Gerçekler :D:cool:

• tlgahanyldz

tlgahanyldz Yeni Oyuncu

100 np olsa daha güzel olurdu ama A_L_I_D_A_Y_I

• Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

Walla Kardesım Benım ICın Bı sıkıntı Yoh ıster acar ıster acmaz ama kapalı oldugu zaman swde user olmuyo adam pc sını kapatıyo ama 300 np oldugu zaman adam townda duruyo arada cıkıyo np kasmaya pk yaa ne olmus oluyo user adreamda azalmamıs oluyo gecelerı mesela ben gece 3 de ısden gelıyorum yıne o saddte nereden baksan 60 70 kısı oluyo ama bı bakıyosun bırden np ewent bıtıyo adamlar dırek alt f4 cekıyo ama gecelerıde acık olmus olsa yuzde 100 gectım 100 de 50 de olur sonucta bu adamlar buraya np kasmaya gelıyo bı bakmıssın herkez cıkmıs sende durmassın heralde yanı demek ıstedıgım ne yapsan bızım mıllete yaranamasın BANA SORARSAN SABAH 7 DE PK BASLIYO O SADTE DIREK YUZDE 50 YI ACACAKSIN 1 2 GIBIDE 100 DE 100 ACACAKSIN GECE 2 DEN SONRADA YUZDE 50 INECEK GERI AMA SOLE BISIDE VAR GECE 8WS8 COK OLUYO O ARADA ADAM SABAH KADAR NPSINI KASAR ONDAN SONRADA YENI GELEN ADAMLAR DER BU SW BITMIS BAKSANA HERKEZ DRAGON KARELI SIMGE DOLU NEYSE KARDESIM YA SEN NE DEMEK ISTEDIGIMI ANLAMISSIN DIR UMARIM.:)

• Bu Sayfayı Paylaş