70 Quest Flame Shard Hakkında Adalet İstiyoruz !

'Genel Sohbet' forumunda Shamless tarafından 27 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. Shamless

Shamless Yeni Oyuncu

Ugur hocam öncelikle böyle bir serverı açtığın için teşekkür ediyorum çok eğleniyoruz fakat şu düzene bir son ver yada bir adalet getir.Asaslar 70 quest itemler ile gezerken diğer joblar neden 70 quest itemleri satılmıyor ? Zevk meselesi sonuçta sen asas seversin diğeri okçu sever diğeri mage sever ama 70 quest itemi bütün joblarda satılmalı en azından silahlar satılmalı.Yada tamamen kaldırılmalı dual fsli bir asas 1600 e yakın spike ile damage vuruyor.Malice ve Parazit yiyince zaten tek atıyor kurtuluş yok. Serverın genel konuşulan konusu bu bütün klandaki arkadaşların hepsiyle bu konuyu tartıştım onlarda olmalı diyor.En azından buna bir açıklama getirirsen serverın diğer oyuncularına hitaben çok seviniriz.

UguRKELES bunu beğendi.
  2. UguRKELES

UguRKELES Administrator Site Yetkilisi

suanlık yenı bır ıtem ve 70 quest düşünmuyoruz

3. BABANIN:CANI:CEHENNEME

BABANIN:CANI:CEHENNEME Aktif Oyuncu

okçuya 70 oku verdiğini düşünsene. zaten 3 parti geziyorlar. heralde kapıdan dışarı çıkamazsın.

BoudLaire bunu beğendi.
  4. BoudLaire

BoudLaire Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

okçuya 70 oku verdiğini düşünsene. zaten 3 parti geziyorlar. heralde kapıdan dışarı çıkamazsın.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    adam yaaaa :D harbiden güzel yaraya parmak basmış şak diye :D :D

• EMiRRRR

EMiRRRR Oyuncu

magelere 70 kalkanı istiyorum

• BABANIN:CANI:CEHENNEME

BABANIN:CANI:CEHENNEME Aktif Oyuncu

abi unutun şu 70 questlerini ardreamdayız. böyle güzel şuanda

hani +9 ds felan deseniz eyvallah. np ile alınabilir. şimdi ugur keleş düşünsün

BoudLaire bunu beğendi.
  • BoudLaire

BoudLaire Oyuncu

bence bunu bi düşünmeli uğur bey sizdeyiz

• Bu Sayfayı Paylaş