Video APO_USTA BANA TBL DİYEN BADBOYS İFŞA ÖNCE KENDİNİZE BAKIN KANITINIZ BÖYLE WARSA GELİN BANA !

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kralll tarafından 12 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Kralll

Kralll Oyuncu

ForzaScarrow bunu beğendi.
  2. Kralll

Kralll Oyuncu

SANA MSJ ATTIM OKUMADINMI FORUMDA ;) İÇTEN VİDEOLU KARSILIKLI TEKRAR ATICAZ 2 MİZİN DEDİYİ OLMUYOSA MADEM SEN DEDE YOKMUS MADEM BİŞEY O YÜZDEN ? ;)

3. Atzen

Atzen Oyuncu

Daha oyun hakkında bilgisi olmayan insanlar gelip burda tbl diye konu açıyor çok komik.
    Soacs'ın son güncellemesini oku; görüntü bugu diye bir şey var. Üstelik server'da herkes sizden ala koxper olmadığını biliyor ve 7 tane videon elimde bu akşam hepsini tek tek izlersin :)

4. Kralll

Kralll Oyuncu

YA CANIM BENİM SEN SIKMA CANINI UZULME SOACSIN SON SURUMUNE SOKAM OKU BAKALIM NE KADAR UZAKTAN VURUYO BU EKRAN BUGU ;) Daha önceden bilgin oldugu belli seninde video yukarda gören görüyo SOAC IN SON SURUMU VİDEODA İŞTE ;)

5. Schizo

Schizo Kral Oyuncu

Normalde ekran bugu diye birşey var eyvallah ona da. Adam uzaktan vuruyor hadi tamam 1 tane vurursun 2. vurursun adam koştukça yetişebilmesi ccabası bir de kaçırmadan R ile vurması cabası adamda %500 bot var böyle orospu evlatları yüzünden andreama çıkamıyoruz.

6. heroes

heroes Oyuncu

L_E_A_D_E_R_K_I_N_G %100 TBL baska acıklaması yok bu kadar uzaktan ekran bugu olamaz kardesim hadi eyvallah

7. Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Lan ak kasari seni aglicaksan oynana tamam seni iyinsikmisiz belli

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Daha oyun hakkında bilgisi olmayan insanlar gelip burda tbl diye konu açıyor çok komik.
    Soacs'ın son güncellemesini oku; görüntü bugu diye bir şey var. Üstelik server'da herkes sizden ala koxper olmadığını biliyor ve 7 tane videon elimde bu akşam hepsini tek tek izlersin :)
    Hepsini görmek için tıklayın...

• Kralll

Kralll Oyuncu

Sıkıntı etmeyin beyler millet bizim ilkkez oynadıgımızı zannediyo ekran bugu diyerek kandırmaya calısıyo bırakın kandırdıklarını düşünerek avunsunlar bundan sonra benim oldugum yerde Kullananı Atarım buraya burdan ugrassınlar benle :D

• Atzen

Atzen Oyuncu

20 parça inv ile ölmedin ama yanlış anlama baban gelse beni kesemezsin düz elle sen aptal

• Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

apoo kursad da kullanıyo sanırım %80 i kullanıyo o clanın baba lost diye bi varıor geldi sana varıor oynamasını ogretecem dedi hiç kill alamadı sonra kursad geldi ilk kesildi town attı ne yaptıysa geldi büyük bi farkla kesti bunlarda admının online olmadıgın da gerceklesti

• Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Beni bilirsin apo ben ws de kolay kolay kesilmem cok kolay kesenden şüphe ederim bak kesilmem demiyom ama kolayda kesilmem

• Dadaloglu38

Dadaloglu38 Aktif Oyuncu

Hilesiz varıoru geldi galiba 6 ws filan attık lost ile kill alamadı benden ama hileli varıoru kursad cok kolay kesti bide pegastron var tabi ınw li ws de 7100 can var diyo hangi varıorun full ınw de 7100 canı olur bi söyle de bilsin düdükler aq 1500 buff ıle 7900 civarı oluyo varıorun

• Kralll

Kralll Oyuncu

sıkıntı etme kanka ;) Wariorda Sword auranın dönüş hızı 75 mili saniye kanka 3 sword aura 2.25 ms eder unutma kırmızı potun ki de 2.25 saniye eyer kırmızı pot aralıgında sana 3 skilden fazla vurursa olayı anla en iyi macro ile bile sana 1 pot aralıgında 4 skil atamaz kimse ;) bu bilgi bilmeyenlerede gelsin bilenler sussun :D

• Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Apo afeerim ogrencen ssende bizden duyduklarini ne guzelde yaziyon hahahaha Ibeyazaslantr

• Kralll

Kralll Oyuncu

haso bi siktir git :D senin neyinden duyam götey macron olsa bilirsin zaten hepsinin saniyesini sanki zor bişey bunları bilmek :D

• Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Seviliyosun karsimm alayini sikem sana bisey olmain en son seni sikecem tatli tatli hahaha

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

haso bi siktir git :D senin neyinden duyam götey macron olsa bilirsin zaten hepsinin saniyesini sanki zor bişey bunları bilmek :D
    Hepsini görmek için tıklayın...

Kralll bunu beğendi.
  • Kralll

Kralll Oyuncu

sende kankaaaaaaa .d

• Bu Sayfayı Paylaş