Resim APO_USTAAA

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda lorenzo023 tarafından 19 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

Simdi Burdan Yapıcagım Konusma Bazı Arkadaslara İletilir Die Umuyorum Kendini Bİlen Bilir Su Bir gercekki El Elden Her zaman Üstündür Sagda Solda Beni Kesen Yok Eden yok tu Sen Gelip Nasıl Elle Player Lİk yapıp Beni KesiyoSun Elin Oglu x7 Yi Boşamı CIkarmıs Elle oynayıpta X7 li Bi adamı Kesmen böyle Kolay olamaz.......... Böyle bi Konusma warmıya .d Ben Tam 3 Senedir Andream Tr deyim 1 Sene gidip Askerlik Yapıp geldim Her Hafta Oyuna girebilmek İçin int Cafede bile girdim bilen biliyor Benim Hile kullandıgımı Macro X7 kullandıgımı Sanan O zavallılar Surdan Bi video CEkinde Millet Hilemi görsün Bende göreyim Beni Kimse kesemez Diye bi Kaydem yok Her zaman Benide Sizide Beni kesenide Kesecek Bi adam cıkacaktır Her zaman Kral Tahtnta oturamazsın KİMSEYE Bİ PLAYERLİYİNDEN LAFIMDA YOK MACRO KULLANANA NİYE KULLANIYONDA DEMEM KENDİNİ YETERSİZ BULDUGU İÇİN MACRO KULLANIYOR DERİM Benim Ws me İnanmayan adama İçten videoda cekerim İzledikten Sonra utanmayı Göze alıyosan Atarım AGLAMAYA GEREK YOK BEN KALKIPTA 200 300 500 1000 TL 1 MACROYA VERECEK DEYİLİM PLAYER OLUCAKSAN ELİNLE OYNADA ZEVKİNİ AL BİDE BİRİNE KAFA TUTARKEN KESİCEM DEME SEN KESMİYOSUN SAYIN KARDESİMMMMMMMM TEKNOLOJİ KESİYOOO O TEKNOLOJİ SENİN BULUSUN DEYİL BASKASININ AKLIYLA GELİP ARTİSTLİK ÜRETTİYİYLE ERKEKLİK TASLAMAYA CALISMAAAAAAA KRAL OLMAK İSTİYORSAN ELLE PLAYER OL DA MİLLET İŞTE BU ADAM PLAYER DESİN MACRO DEMESİN ARASINDA BÜYÜK FARK WAR !!! eyw okuyanlar için kb yın oyunda bası bos salak adamlar cok askere gittik bu 1 senede macro krallıgı yapıyo millet !

ForzaScarrow, ECNEBI ve MarquezZ_35 bunu beğendi.
  2. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

bu işler böyle hacım kimse macro,x7,bot kullandıgını söylemez söyleyemez de benim içimden geçenleri yazmışsın zihnine sağlık dedigin gibi el elden üstündür ileri ki zamanlarda hepsiyle hesaplaşacağız merak etme seni de bilen biliyor beni de nasıl bi oyuncu oldugumuzu da full char ile gelip kesip movie alanlar da var utanmadan bir de sc basanlar :) takma kafana salla

3. Ecnebi adam legal oyuncu senin gibi ve yandaslarn gibi bot degil bak yandaslarina hpsi bak yedi daha dune kadar youneed gewonkijken e hdd bandan nasil kurtulur onu programini atiyordu hadi inkar etsnler yok bende x7 var zedbot var diye konusup muhabbet ediyorlardi sende bu saydiklarimda hepiniz botsunuz boyle adam kesip movie atsanizda nafile yok icten yok distan movie olmaz . acarsin seri r yi o bile yeter onu anlamazlar movie ceksen bile kimse burda laf kasarligi yapmayn bu adamin ustundende prim yapmayn en legal oyunculardan birisi . saggar i da unutmamak lazim.
    Gewonkijken schizo youned ecnebi bot 4lusudur ve banda yiyenler oldu aralarinda pkda arkadan yememe vsde bot acarlar bunlar boyleler apo usta sen bunlara uyup onlardan olma sen legalsin diye sana yanasmaya calisiyorlar

4. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ecnebi adam legal oyuncu senin gibi ve yandaslarn gibi bot degil bak yandaslarina hpsi bak yedi daha dune kadar youneed gewonkijken e hdd bandan nasil kurtulur onu programini atiyordu hadi inkar etsnler yok bende x7 var zedbot var diye konusup muhabbet ediyorlardi sende bu saydiklarimda hepiniz botsunuz boyle adam kesip movie atsanizda nafile yok icten yok distan movie olmaz . acarsin seri r yi o bile yeter onu anlamazlar movie ceksen bile kimse burda laf kasarligi yapmayn bu adamin ustundende prim yapmayn en legal oyunculardan birisi . saggar i da unutmamak lazim.
    Gewonkijken schizo youned ecnebi bot 4lusudur ve banda yiyenler oldu aralarinda pkda arkadan yememe vsde bot acarlar bunlar boyleler apo usta sen bunlara uyup onlardan olma sen legalsin diye sana yanasmaya calisiyorlar
    Hepsini görmek için tıklayın...
    hahaha güldürdün saol :) diyelimki saydığın 4lü botcu apo'nun legal oldugunu nereden anladın ? salak salak konuşmayın bilen biliyor zaten senin kim oldugunu bilmiyorum demekki bu 4lü çok canını yakmış yapmayın böyle şeyler ayıptır

• Ben degil butun sw o adami taniyor biliyor legal oldugunu yuruyun oclari ban yediniz konusmayin

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

kendinize yediremiyorsunuz kabullenemiyorsunuz yazık senin le konusmaya değmez.

• Ben dogrulari soyluyorum adama camur atmayn apo king !

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Ben dogrulari soyluyorum adama camur atmayn apo king !
    apo'ya yalakalık yapacağına arenaya gel kimse apoya çamur atmadı salakmısın sen

• Senide siker emin ol

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Senide siker emin ol
    hahaha :) k.gelsin sana

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

ÜlkücüGenclik, ben de ülkücüyüm ama hiç bir ülkücünün başkasının sikiyle gerdeğe girdiğini görmedim, 2 gün sonra evleneceğin karını da siktirirsin bu peşkej çektiğin insanlara. Apo denilen arakdaşı tanımıyorum ama bana legal değil diyen insanlar için kounşuyorum vs de movie isteyen herkese vs den 5 dakika sonra youtube'a attığım vs nin moviesini koyuyourm ne bi effect ne bi yakınlaştırma. Ben burada kimsenin yandaşı değilim; oyuna tek girdim tek giderim kimse ile bir tutmayın beni.

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

ÜlkücüGenclik, ben de ülkücüyüm ama hiç bir ülkücünün başkasının sikiyle gerdeğe girdiğini görmedim, 2 gün sonra evleneceğin karını da siktirirsin bu peşkej çektiğin insanlara. Apo denilen arakdaşı tanımıyorum ama bana legal değil diyen insanlar için kounşuyorum vs de movie isteyen herkese vs den 5 dakika sonra youtube'a attığım vs nin moviesini koyuyourm ne bi effect ne bi yakınlaştırma. Ben burada kimsenin yandaşı değilim; oyuna tek girdim tek giderim kimse ile bir tutmayın beni.
    gökhan meydan boş kaldı sallıyorlar işte ;)

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Yoldayim geliyorum o mekana havlayan itleri pistlerde görmek isteriz.

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Yoldayim geliyorum o mekana havlayan itleri pistlerde görmek isteriz.
    pist'e çıkmadan arıza veriyo gökhan'ım :D sekiyoooo ;) ;)

• Bu Sayfayı Paylaş