Archer job 'ın ezikliği

'Öneri Bildirim ve Geliştirme Alanı' forumunda GLASHUTTE tarafından 11 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

?

Okçu karakterleri için çözüm öneriniz nedir?

1. 3 lü ve 5 li okun açılması

3 oy
    50.0%
  2. 70 bow'u veya Windforce benzeri itemlerin getirilmesi

0 oy
    0.0%
  3. Okcu Karakteri Suan Normal ( Değişmesin )

3 oy
    50.0%
  1. GLASHUTTE

GLASHUTTE Oyuncu

Merhaba,

Server da okcu karakterinin hiçbir özelliği çalışmıyor desek yeridir. Okçu karakteri, serverda adam akıllı bir okçu part yok ise şayet, oturduğu yerde 300 np sini almakla yetiniyor. Full itemli bir okcu karakter ile 1vs1 yapamıyoruz, asassinler canımıza okuyor. Zira tek skill var o da 57, bu skill'in de vurdugu damageler full dex karakterlerde bile yerlerde sürünüyor. En azından 3 lü veya 5 ki ok açılabilir. Aynı assassinlere flame shard verildiği gibi okculara 70 bowu veya Windforce gibi itemler açılabilir. Serverda bence asıl dengesizliği getiren oyunun kendinde olan birçok özelliğin kapalı olması ve bu gerçekten okçu karakteri ile oynamayı sevenler olarak bizlerin oyundan zevk almamıza engel oluyor.

DrJackSooN ve VolarouS bunu beğendi.
  2. Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

3 lu 5 lı okcun acılması yada 70 bow yada wingforce gelemsı oyunun Dengesını agır sekılde bozar kımse mele oynmaz okcu okcuya karsı oynarr benım dusuncem bu..

3. UguRKELES

UguRKELES Administrator Site Yetkilisi

Şuan Serverin %60 70 i okcu zaten

4. Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

Bence konu yanlis acilmis okcu fix lenmelidir yoksa server yavas yavas mage okcu sw ye donuyor =)

Gonzalez ve UguRKELES bunu beğendi.
  5. VolarouS

VolarouS Oyuncu

Okcunun fixlenme gibi bir durumda serverin okçuları kaybetme durumu söz konusu olur. 5 li veya 3 lu skile gelirsek bence arkadaşın bunu belirtmesinin sebebi, 1 mele Parti'nin 2 okçu partisini rahatça alabilmesidir buda okçu jobunun alanını gerekeninden fazla kısıtlıyor. Buna karşılık bir çözüm yolu bulunması okçu jobu açısından sağlıklı olabileceğini düşünüyorum...

DrJackSooN ve GLASHUTTE bunu beğendi.
  6. Chrome

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Okcunun fixlenme gibi bir durumda serverin okçuları kaybetme durumu söz konusu olur. 5 li veya 3 lu skile gelirsek bence arkadaşın bunu belirtmesinin sebebi, 1 mele Parti'nin 2 okçu partisini rahatça alabilmesidir buda okçu jobunun alanını gerekeninden fazla kısıtlıyor. Buna karşılık bir çözüm yolu bulunması okçu jobu açısından sağlıklı olabileceğini düşünüyorum...
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Her Durumda 5li 3lu acilirsa birsekilde uzaktan vuran koxp cikacaktir ve sadece okcuyu degil butun userin kaybina yol acabilir. Bu zaten olmasi imkansiz bisey ve okcu fixlenirse zor degil asas,mage,priest,warrior donebilirler sonucta jop transfer ucretsiz.

Gonzalez bunu beğendi.
  • VolarouS

VolarouS Oyuncu

Her Durumda 5li 3lu acilirsa birsekilde uzaktan vuran koxp cikacaktir ve sadece okcuyu degil butun userin kaybina yol acabilir. Bu zaten olmasi imkansiz bisey ve okcu fixlenirse zor degil asas,mage,priest,warrior donebilirler sonucta jop transfer ucretsiz.
    Dediğiniz gibi job değiştirilebilir fakat benim tarzım okçu herkesin tarzına göre olmasaydı 4 tane job yerine 1 job konulurdu. Yukarıda yazdıklarımı sadece okçu oynayanlar bilir biraz okçu takilin ve 2 ve 3 parti okcuyu, 1 mele parti nasıl eziyor izleyin. Bu konuda birşeyler yapılması lazım. Okcu fixlenirse 2 parti pk atilir andreamda bizlik sorun yok...

GLASHUTTE bunu beğendi.
  • Chrome

Dediğiniz gibi job değiştirilebilir fakat benim tarzım okçu herkesin tarzına göre olmasaydı 4 tane job yerine 1 job konulurdu. Yukarıda yazdıklarımı sadece okçu oynayanlar bilir biraz okçu takilin ve 2 ve 3 parti okcuyu, 1 mele parti nasıl eziyor izleyin. Bu konuda birşeyler yapılması lazım. Okcu fixlenirse 2 parti pk atilir andreamda bizlik sorun yok...
    Zaten fixlencegini zannetmiyorum.

• Matrushka

Matrushka Yeni Oyuncu

5 li olmasada en azından 3lü okun acılmasını istiyoruz

GLASHUTTE bunu beğendi.
  • Gonzalez

Gonzalez Oyuncu

okcular artik cok can sıkmaya basladi andreamda okcular cogaldi mele parti azaldi pknin tadi gitti acikcasi bdwde jrde birsey yapamiyorlar zaten birde anlamsiz cumleler kuruyorlar andreamda okcuya siginan mele istemiyoruz diyorlar k.bkmayinda mele olmasa towndan cikamiyorsunuz isiniz anca meleye ks oynamak

• GLASHUTTE

GLASHUTTE Oyuncu

okcular artik cok can sıkmaya basladi andreamda okcular cogaldi mele parti azaldi pknin tadi gitti acikcasi bdwde jrde birsey yapamiyorlar zaten birde anlamsiz cumleler kuruyorlar andreamda okcuya siginan mele istemiyoruz diyorlar k.bkmayinda mele olmasa towndan cikamiyorsunuz isiniz anca meleye ks oynamak
    Kardeş konunun başlığı ile yazdığın cümleleri ilişkilendiremedim. Yazmış olmak için yazmışız ya da gergin yazmışız? Yapıcı yorumları bekliyorum.

• Gonzalez

Gonzalez Oyuncu

he sen bana biraz daha seviyeni dusur anlamadim diyorsun diyorum ki zaten okcular swnin yarisini kapliyor madem eziq job bu kadar user neden var ks atmayimi seviyorsunuz yoksa z2den baska bildiginiz birsey olmadigindan mi?

Chrome bunu beğendi.
  • VolarouS

VolarouS Oyuncu

Burası öneri yeri tartışma yaratacak sözlere gerek yok

• Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

Beyler Tartısmaya Gerek yok Kım Ne ısterse Onu oynar Herkeze Saygı Gosterın...

• oyun bence gayet dengede herhangi bir job un özelliklerini açmaya kapatmaya ya da fixlenmesine gerek yok her türlü job iş yapıyor yeterki oynamasını bilene...

• Bu Sayfayı Paylaş