ARDREAMTR' Gece Hile Acanlar İlgilenirseniz Sevinirim

'Şikayet Alanı' forumunda BernardRussell tarafından 24 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. BernardRussell

BernardRussell Yeni Oyuncu

Son düzenleme: 25 Ocak 2017
    Chrome, MUZO ve Four bunu beğendi.
  2. UguRKELES

UguRKELES Administrator Site Yetkilisi

bu konuda soasc antichat sistemcisiyle gorusuldu gereklı yaptırımlar yapılcak yanı fixlenicektir yakın bı zamanda.
    şikayet için tşkler online oldukca zaten ılgılenıyorum bu konuda.

BernardRussell bunu beğendi.
  3. Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

Sw ye Asırı Derece' de Saldırı var Dun Gece 4.45 50 60 kısı oldugumuz oyunda 3 4 kısı hem human hem karus gecıp adamları kestıler bu np ıcın yapılmıs bısı degıl amac Mılletı Sw den uzaklastırmak Nede olsa Kalıtelı :)

UguRKELES bunu beğendi.
  4. Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

Bence amac townda oturan charlari kasmak geceleri tbleler giriyor birilerine np kasiyor

UguRKELES bunu beğendi.
  5. Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bence amac townda oturan charlari kasmak geceleri tbleler giriyor birilerine np kasiyor
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Haklı olabılırsın As charları townda olabılır bunlarda onlara np kasıyo olabılırr Su resımde gordugun kesılenler suphelı daha once sw de bıle gormedım + bunlar ozellıkle kesılıyodu ama kımsenın gunagını alamam [​IMG]

UguRKELES bunu beğendi.
  • Chrome

Haklı olabılırsın As charları townda olabılır bunlarda onlara np kasıyo olabılırr Su resımde gordugun kesılenler suphelı daha once sw de bıle gormedım + bunlar ozellıkle kesılıyodu ama kımsenın gunagını alamam [​IMG]
    Bizde gecen bundan baya bi suphelendik kral olma hevesi icin bir kac ezik bu taktigi kullaniyordu

UguRKELES ve Alıdayı bunu beğendi.
  • Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bizde gecen bundan baya bi suphelendik kral olma hevesi icin bir kac ezik bu taktigi kullaniyordu
    krallık için yapıyorlar bence de sadece np arttırmak için açtıklarını sanmıyorum ne zevk alıyorlar ise artık

Chrome bunu beğendi.
  • Chrome

krallık için yapıyorlar bence de sadece np arttırmak için açtıklarını sanmıyorum ne zevk alıyorlar ise artık
    Aynı Fikirdeyiz Bu Oyun Oyunluktan Cikali Yillar Oldu Artik Sadece Rekabet

• Bu Sayfayı Paylaş