Video B_L_A_C_K SERİ SKİLL İFŞA...!!

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda saQQar tarafından 11 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. saQQar

saQQar Oyuncu

GEREGİNİ YAPARSINIZ ARTIK..

DancingWithReady ve quanex bunu beğendi.
  2. DancingWithReady

DancingWithReady Yeni Oyuncu

Seri skill oldugu nasılda belli ugur artık geregini yapar ...

3. Security

Security Oyuncu

Admin bunları banlamaz nerde güzel oynyan player varsa onları banlar

4. Laynnn

Laynnn Yeni Oyuncu

Amk sizi kesen ztn tbl oluyor

5. Security

Security Oyuncu

Görmüyonmu siskik adam seri skil atıyo sende hilecisin belli bunları savunduğuna göre

6. IIEna

IIEna Yeni Oyuncu

Paranin kopegi kardes hepsi playerlere pm atilip banlanir al sana kanit banla hadi banlamazsin neden para veriyorlar ;)

7. heroes

heroes Oyuncu

Birader adam seni iyi ezmiş heralde belli ben vslerinizi izledim be kardesim ayıptır adamda aksi ne var aynı anda spike vuruosunuz 2.turu dondurmuo bile bide seri skill diosun charın gerçek sahibinin adını kirletme birader adamlar samimi aralarını bozma Dancing sende slayt atmaktan az playerlık ogren bu işler npt yapmaya benzemez player ol B_L_A_C_K kardesimizi tanıyan tanır adam bi gece girio zaten oyuna haksız bişi olsa emin ol ugur banlardı saglam playerı cekemeyen cok olur...

8. heroes

heroes Oyuncu

Security Belli ki sende EliteFight clanındasın senin clanın hile oldugu için millete bok atıosun birader adamın emegine yazık etmeye calısmayın o adam 10 kere vs atsın ugurda izlesin kesmesse sizi ben adam degilim

9. saQQar

saQQar Oyuncu

adam 4 5 saniye erkenden bütün skilleri vuruyo sen ne konusuyosun be dostum işinize bakın ana bacı kattı bende bişey yok diye o yüzden attım videoyu... videoyu iyi izle benim spikemle aynı anda dönmesi lazım adam 4 saniye önce vuruyo hadi eyw.

lChristZl bunu beğendi.
  10. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Seri skill umarım banlanır.

11. DancingWithReady

DancingWithReady Yeni Oyuncu

lan şerefsiz heroes videoda hersey belli senin o gözünü sikim amk serefsizi daha neyine konusuyon sen görmüyonmu neyin ne oldugunu konusuyon daha.. Ne slaytından bahsediyon lan serefsiz playerlikten bahsediyon beni bilen biliyor sende ögren oyunda adını söyle gel vs burda bos bos konusmaya benzemez bu işler ...

12. buneamk

buneamk Oyuncu

Bu ne amk

Bu Sayfayı Paylaş