Video BAYANX - KODADI::J:: - J:VALENTİN KARIŞIK VS MOVİE

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda KABUSUNUZ tarafından 4 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. KABUSUNUZ

KABUSUNUZ Yeni Oyuncu

DİĞER VS VİDEOLARI ;

2. QuickShock

QuickShock Oyuncu

skil bar ve inv gizlenmiş movieler bence çok komik ve çöp. ciddiye bile alamıyorum

3. KABUSUNUZ

KABUSUNUZ Yeni Oyuncu

Öncelikle burda herkes video yapar koyar emeklere saygı olması gerekir eleştirir eder sonrasında ise ; Kedi uzanamadığı ciğeri mundar edermiş gayet iyi anlıyorum seni oglum benim üzülme insan ulaşamadıgı yerleri anca izler eleştirir gücü yetmeyip yapamayınca. Merak etme anlıyorum ben seni ufaklık ha bu arada elitfightin sözcüsü sensin heralde switch kekeleği önce sen kendi clanına bak rezillik abideleri sizi sonra konusun ufaklıklar sizin gibiler öyle izler anca öyle malak gibi bakın ekrana arkaşın layığını bulduğu için şamarlandı sende içerlemişsin üzülmeyin gücünüzün yetmedigi şeyleri izleyin sonra birşeyler ögrenirsiniz bir mülahazat ;)

4. bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Buna playerlikmi diyosun açmışssn pedalı program kesiyor bırakın bu işleri artık bide utanmadan movie atıyosunuz yazık gerçekten nerde o eski playerler ortalık kimlere kalmış!

5. bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Böyle movieler bence kaldırılmalıdır zaman kaybı pedalında bu arada güzelmiş markasını öğrenebilirmiyim ?

6. bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Ulan zibidi kesıldiğin vdeoları niye koymadın bak altta belli oluyor 10 parça inv bide pedal sakladığın bişeylermi var sonrada ben playerim çok komiksin valla götümle gülüyorum sana kaybolll

Bu Sayfayı Paylaş