BDW'de Küfür ve Hkaret Hakkında

'Şikayet Alanı' forumunda sedat tarafından 12 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. sedat

sedat Oyuncu

Merhabalar,
    Bwde oynarken, resimlerdi şahıs, bana hakaret etmiş ve aşağılamıştır. Sebebi ise chd nin yanına cs kalkan takmış olmamış. db yiyorduk ve ölmemek için kalkan takmıştım.
    Bu güzel serverimizde böyle insanların uzaklaştırılması için gereğinin yapılmasını arz ederim.
    saygılarımla.

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Son düzenleme: 13 Şubat 2017
  2. Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

Resimleri guncelle

sedat bunu beğendi.
  3. sedat

sedat Oyuncu

Resimleri guncelle
    Hepsini görmek için tıklayın...
    resimleri güncelledim.

• Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

Hem Kufurlu Nıck yapacaksın Userlere Saygısızlık yapacaksın Sonrada Bana Sovuyolar Dıye Ss atacaksın Ole Bı adalet Yok ...!

• sedat

sedat Oyuncu

Hem Kufurlu Nıck yapacaksın Userlere Saygısızlık yapacaksın Sonrada Bana Sovuyolar Dıye Ss atacaksın Ole Bı adalet Yok ...!
    Benim nickimin neresi küfür ? bilmeden yorum yapma önce sor sonra ogren sonra yorum yap

• sedat

sedat Oyuncu

SK Telecom T1,

şirketi

'un e-spor takımıdır. 2003 yılının sonunda SK Telecom, Lim Yo-Hwan aracılığıyla Team Orion (daha önceki ismi 4U) ile anlaştı ve SK Telecom ismini alan ilk takım oldu. Lim Yo-Hwan takım kaptanı rolünü üstlendi.

SK Telecom T1, SK sports'un bir parçasıdır ve buna Incheon'da bulunan SK Wyverns isimli beyzbol takımı, Seoul'da bulunan basketbol takımı SK Knights ve olimpiyat şampiyonu

dahildir. Spor malzemeleri üreten

, fast-food restoranı Kraze ve eczacılık ile uğraşan şirketler Dong-A ve Otsuka'da takımın diğer sponsorlarıdır.

Ben League Of Legend oynuyorum ve SKT T1 takımından Faker diye bir oyuncu. onları kendime örnek alıyorum.
    Lol oynayan arkadaslar hemen anlarlar bundan dolay ıböyle nick kullanıyorum. Bir daha da bilmeden yorum yapma. Bir de moderatör olacaksın..

• Alıdayı

Haklı olabılırsın ama Tek Bı gercek var Ismın anlamı Kufur gecıyo haberın olsunn..

• sedat

sedat Oyuncu

Haklı olabılırsın ama Tek Bı gercek var Ismın anlamı Kufur gecıyo haberın olsunn..
    Kardeş al izle ögren. daha da küfür deyip durma.

• Alıdayı

Ben Sana sole ozetlıyım kardes nıck kını nıc' kın kufure benzıyor kımse bunun bılmem ne takımın felan felan bılmez dırek kufur aklına gelırr Sahsen benım kız kardesım oyuna da oluyo arada bole bı nıck gormesını ıstemıyorum anladınnmı..

• sedat

sedat Oyuncu

Ben Sana sole ozetlıyım kardes nıck kını nıc' kın kufure benzıyor kımse bunun bılmem ne takımın felan felan bılmez dırek kufur aklına gelırr Sahsen benım kız kardesım oyuna da oluyo arada bole bı nıck gormesını ıstemıyorum anladınnmı..
    Senin nasıl bakarsan, aklında ne varsa öyle gorursun. Benle nikimi tartışma. Ben sana senin nikin küfür diyor muyum.
    Benim şikayetim başak senin tartıştıgın konu başka. Şikayetin varsa Uğur Abi'ey ilet o gerekeni yapar. Ben nikimi izah ettim. Daha da yazma. konu şuan bu degil. Şuanki konu bana edilen hakaret.

GLASHUTTE bunu beğendi.
  • Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

Arkadasm bdw bu tur sorunlar olabiliyor genelde cogu afk oldugu icin kufur yer geriside bile bile öldugu icin ama bu sinkaflar a ugur mute atarmi onu bilemem iyi oyunlar.

• Bu Sayfayı Paylaş