Video Benimle Olursan Düşmanın Cok Olur Ama Asla Kaybetmezsin ;)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 10 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Kral Oyuncu

2. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

bu kadar kötü oynanmaz 83 forza gelip götüne koyayım mı ordada

3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Kaçırdığı hp mp farkına bak beynini siktiğim bar dönüşe bak ahhaas dhasnmbda tv kanalı olsan senden olsa olsa flash tv olur amk çocuuu

Unbeaten01 bunu beğendi.
  4. Unbeaten01

Unbeaten01 Aktif Oyuncu

La ezik gökhan yasıyonmu :D

5. Unbeaten01

Unbeaten01 Aktif Oyuncu

Uğur konu kapatıldı sana burdan yazcam ilk 1dakika izledim dayanamadım kapadım hayatımda doğru düzgün usko oynamadım ama gelir orda set çıkarırım sana bundan eminim bu ne olm utanmadınmı hiç kendinden o nasıl skill dönüşü ben çıldırdım sinirimden bu kadar kötü olunmaz bok gibi combo'n var sen sabır ver allahım gece gece

6. ForzaScarrow

ForzaScarrow Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

bu kadar kötü oynanmaz 83 forza gelip götüne koyayım mı ordada
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Senin seviyen yetmez buraya gelmeyeo_O

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Kral Oyuncu

Uğur konu kapatıldı sana burdan yazcam ilk 1dakika izledim dayanamadım kapadım hayatımda doğru düzgün usko oynamadım ama gelir orda set çıkarırım sana bundan eminim bu ne olm utanmadınmı hiç kendinden o nasıl skill dönüşü ben çıldırdım sinirimden bu kadar kötü olunmaz bok gibi combo'n var sen sabır ver allahım gece gece
    Ekürünüde al gel 2w1 atıyım skill nasıl dönülürmüş iza ederim izlediğini anlamıyorsanda sana canlı yaşatıyım ?

• Unbeaten01

Unbeaten01 Aktif Oyuncu

Ekürünüde al gel 2w1 atıyım skill nasıl dönülürmüş iza ederim izlediğini anlamıyorsanda sana canlı yaşatıyım ?
    Amk salağı körmüsün cp nerde basılacağını bilmiyorsun m20 nerede kullanacağını bilmiyorsun aptal gerizekalı daha barı dönemiyorsun bide izah edeceksin hadi sen zaten malsın biliyoz o karşındaki asasın amk seni 20 saniyede düşüremedi oynamayı öğren uğur cidden kendi kendini rezil ediyorsun bide best asassin yazmış hahasahsh çomar götveren :D

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Kral Oyuncu

Amk salağı körmüsün cp nerde basılacağını bilmiyorsun m20 nerede kullanacağını bilmiyorsun aptal gerizekalı daha barı dönemiyorsun bide izah edeceksin hadi sen zaten malsın biliyoz o karşındaki asasın amk seni 20 saniyede düşüremedi oynamayı öğren uğur cidden kendi kendini rezil ediyorsun bide best asassin yazmış hahasahsh çomar götveren :D
    Jazzz yapma yol al

• Bu Sayfayı Paylaş