Video ChampionsOfArdream # ALTIN Vuruş &VS Moviee !VOL #2 [AndreamTR.com]

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda __SeksMAVISI tarafından 9 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. __SeksMAVISI

__SeksMAVISI Oyuncu

#ChampionsOfArdream #Clanıı !!!

EDİT : #SeksMAVISI - #Ekincan #AKDOĞAN

#SaintJeanDeMaurienne - #SERHAT

2. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

:D ulan ne adamsın be +2000 HP SC 350 AC FARK EDERMİ ?

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

SKOR 3-2 HELAL SANA Hercai Koyar Geçer Affetmez

Son düzenleme: 9 Haziran 2017
  3. QuickShock

QuickShock Oyuncu

Delikanlı ekincan seksmavisi yani saintmaruanna.Ben Swichhhhh.Geçen bizim HERCAİ seni kullandı diye ağlıyordun. ts ne geldim sohbet muhabbet ettik wslerden konu açıldı ben saymadım dedim sen dedinki 3-1 sen kestin kanka eline sağlık dedin.Şimdi bakıyorum ki o 1 olan wsyi atmışın eyvallah.Bide güzel bi müzik koymuşsun hadi onada eyvallah.Utanmadan bide 2000 HP SC + 350 AC sc basmışsın movie cekmişsin. Hani tsde konuştukya sende hak verdin.Oyun bu dedik sövmeye saymaya gerek yok dedik.O yüzden şunu söylüyorum sadece kendine yakışanı yapmışsın ekincancık.hee bu arada.ben yine arenada takılıyorum maçan yerse buyur kapım açık._
    BU ARADA MOVİEDE 6:02 deki seksmavısı yani saintmaruanna İZLEDE SCSİZ NASIL ADAM HARCANIR ÖĞREN KOÇUM !!!!

Son düzenleme: 11 Haziran 2017
    bodrum bunu beğendi.
  4. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

AHAHAH KARI KILIKLI EKİNCAN O KARIDA SENDİN DİMİ :D :D İşşsiz BEN SANA FAZLA GELİRİM UĞRAŞMA BENCE :)

5. QuickShock

QuickShock Oyuncu

Yunus iyi koymuşsun cocuğu buna.Gözleri görmez kulakları duymaz olmuş.Bildiğin sakat kalmış ya la bu

6. __SeksMAVISI

__SeksMAVISI Oyuncu

dün ağlıyordun. ben bikez facebook kullanmam o karıda ben değilm bana wp üzerinden yolladılar... neyse havlayan köpek ısırmazmış.. ÇILDIRIN

7. bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

seksmavisi neyine güveniyon Allahına gider yapıon burda yarı hpde kesiyorum serhat Abicin'le seni hala movie atıyosunuz çok komiksiniz

8. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

hahah adam sizi bitirmiş. hala burada bıdı bıdı yapıyosunuz :).. .a.sdas.das .d helal olsun saint'e. başarılarının devamı gelir inş.

9. QuickShock

QuickShock Oyuncu

Scorpion sen önce karşımda titrememeyi becerde öyle çık piyasaya aslan parcası. /town Ctrl V yapmadan oyuna girmiyosun.Burda laga luga yapmak haddine değil senin eşşek

10. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

klavye bebesi yine konustu :D he canım ben he güzelim. anladım. adam sizi harcamış sen önüne bak biraz . beni düşünme

11. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

bizzat tebrik edeceğim oyunda görürsem :)

12. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

ezik asdasd :D

13. QuickShock

QuickShock Oyuncu

Çok orspu cocugu gördümde senin gibisi ilk defa denk geldi.Takdir ettim iyi iş çıkarıyorsun

14. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

zaten 2 dakika efendi olamıyorsun. hemende küfür. ulan erkek adam böylemi yapar . çokmu kestik sizi niye zorunuza gitti bu kadar düşman oldunuz bize. ardream bizim evet kral biziz evet. ama yanımıza yardımcı lazım . eğer gelmek isterseniz. ayak işleri yapacak elemanlar arıyoruz. it gibi dolanın yanımızda uygunmu seversin sen . tam senlik iş .
    5 - 10 dk . aralıgında 2 hav hav dersin.

15. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

numan kardeş boş yapma beeeeeee

16. QuickShock

QuickShock Oyuncu

Lan Elite yazısını görünce altF4 çeken adamsın utanmasan Bilgisayarı kapatıp yatcaksın halen burda kelime oyunu yapıyorsun. He şunuda söyliyim uğur bu videodakileri banlamazsa uğurunda anasını sıkıyım. benide banlamazsa yine uğurun anasını sikiyim servermi yok lan böyle kancıklarla oynıcaz. SİKER GEÇERİZ HERTÜRLÜ.

17. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

boş adamsın boş. ugurkeles bunları görücek aslan parçası. elite yazısı diyosunda. elitlik bi durumun yok be. şopar

18. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

ULA BENİ Bİ BIRAKDA OYUN OYNA AMK . O KADAR TAKMIŞSSINKİ KAFAYA . ARKADASLARINA MİNOR CURE BİLE OYNAYAMIYORSUN.
    PLAYER SANIYOR KENDINI.

Son düzenleme: 11 Haziran 2017
  19. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

ELİTEFIGHT BUYSA ABİCİM. BOZUN O CLANI SİZ. Bİ BOK DEĞİLSİNİZ :):)

__SeksMAVISI bunu beğendi.
  20. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ELİTEFIGHT BUYSA ABİCİM. BOZUN O CLANI SİZ. Bİ BOK DEĞİLSİNİZ :):)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bozdular clanı bunlar pislik çıktı rıza babaaa aaa aA:SDAS:DAS:D:DD:D:D:D

Bu Sayfayı Paylaş