Resim Delikadir Abinizin son hali..

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda CHIMERA tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. CHIMERA

CHIMERA Oyuncu

İNW YAPMASINA 2000 SC basmasına rağmen 7600 canla yatan arkadaş konu yatması değil kibirli olması bunuda o yüzden bırakıyorum buraya.[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 11 Eylül 2017
    dereliwkkk bunu beğendi.
  2. dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

:))) Atarlı Abinizin Son hali 3 wsde 3 kere kesilen bide gider yapan salak.....

İnv yaptığı haalde yarı canla kesilen delikanlı abinizin son hali .. götü başı oynatma kadir daha pm bile atma .

CHIMERA bunu beğendi.
  3. kdr38

kdr38 Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

:))) Atarlı Abinizin Son hali 3 wsde 3 kere kesilen bide gider yapan salak.....

İnv yaptığı haalde yarı canla kesilen delikanlı abinizin son hali .. götü başı oynatma kadir daha pm bile atma .
    Hepsini görmek için tıklayın...
    lan velet after never falls ws diye kafa tutan sensin arenaya gecemiyorsun baskasını cagırıyorsun bide 2000 sc diyor salak ws de inw set oldugu için 7600 can var dua et net yavastı oda senin sansından amk ezigi seni biz yine geciyorz sen kafa tutuyorsun arenaya gecemiyorsun göt bızzık ediyor amk baskası keser sen sevinirsin velet seni foto nası atılır gösteririm ben amk salagı seni

• Comolokko

Comolokko Yeni Oyuncu

Baris el siki ile gerdege mi giriyo artik vah vah kendin kes hava at baris baskasinin kestigi ile degil

kdr38 bunu beğendi.
  • kdr38

kdr38 Oyuncu

Baris el siki ile gerdege mi giriyo artik vah vah kendin kes hava at baris baskasinin kestigi ile degil
    :D

• buneamk

buneamk Usta Oyuncu

iki kere 761 damage?

• CHIMERA

CHIMERA Oyuncu

Adam sana asas bas gel dedi oynayamam dedin yemeyen sensin ayrıca ws de db atıldığı nerde görülmüş. Hasbel kader bana denk geldin bende madem seri skill biliyon bas geç dedim sen banada kafa tuttun gel geç arena filan diye lfc de konuşurken hiç lag yoktu kadir gayet kabadayılığını yapıyordun aq ilk ws den sonra lag mag değişik değişik konuşmaya başladın. ayrıca 2 gün önce item yaktığım için hp ctn giyme ihtiyacı bile hissetmedim inwsiz geldim. Burayada foto moto atcak değildik zaten kadir götün başın oynamasın sen kaşındın. Forumada barış değil ben koydum herkez gayet kendi sikiyle gerdekte gülüm ;) o 761 önceden vurulmuş damage emin ol biz öyle kaynaşıklık yapmayız ki kaldıki kadir hemen farkeder ağlamaya başlardı öyle bişey olsa. Gerekeni yazdım başka boş boğaza cevap vermem hadi eyv

• kdr38

kdr38 Oyuncu

Adam sana asas bas gel dedi oynayamam dedin yemeyen sensin ayrıca ws de db atıldığı nerde görülmüş. Hasbel kader bana denk geldin bende madem seri skill biliyon bas geç dedim sen banada kafa tuttun gel geç arena filan diye lfc de konuşurken hiç lag yoktu kadir gayet kabadayılığını yapıyordun aq ilk ws den sonra lag mag değişik değişik konuşmaya başladın. ayrıca 2 gün önce item yaktığım için hp ctn giyme ihtiyacı bile hissetmedim inwsiz geldim. Burayada foto moto atcak değildik zaten kadir götün başın oynamasın sen kaşındın. Forumada barış değil ben koydum herkez gayet kendi sikiyle gerdekte gülüm ;) o 761 önceden vurulmuş damage emin ol biz öyle kaynaşıklık yapmayız ki kaldıki kadir hemen farkeder ağlamaya başlardı öyle bişey olsa. Gerekeni yazdım başka boş boğaza cevap vermem hadi eyv
    ULAN GERİ ZEKALI BEN BP OYNUYORM ASASLA BANA KAFA TUTUYOR SONRA GÖTÜ YEMİYOR BEN KİMSEYE DE KAFA TUTMADIM ONA KÜFÜR ETTİM SEN ATLADIN LAG FLN FARK ETMEZ SANS İŞİ KES VEYA KESİL MESELE KAFA TUTUYORSAN GELİCEKSİN AMA O SENİN GERİZEKALI BARIŞ DEDİGİM MAL >:d HEM KAFA TUTUYOR HEMDE GÖTÜ YEMİYOR GİTSİN OZAMAN ASASLARA KAFA TUTSUN SALAK BOS BOS RESİMMİS YOK 2000 SC MİS SALAK SENİ GÖT VARSA TUTUYORSAN KAFA GELİCEKSİN BİZ NASI GELİYORUZ YOKSA BASI BOS KÖPEK GİBİ HAVLA DUR ORDA VELET AFTERNEVERFALLS BARIS SIPASI

• kdr38

kdr38 Oyuncu

bize yüzde atıp canımızı gören var götü bası ayrı oynayan velet tayfası sana kim attı yüzde >:D he kendinizi bi bok akıllı sanan götü bası oynayan velet tayfası amk

• dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

Kadir Herşey ortada Sen adammısın lan teneke bp yle gel ws atak diyon asas bas gel diyorum gelmıyorsun wariorla geldik gene laf yapıyon sen anca bp oynarsın db at asas kes :D amk öyle bi sw olmuski bpde 5 k atak var tek atıyor sende bunu bi marifet sanıyon göt konuşma fazla ağladın amk arenada lag lag diye lfc de diyordun ama gel arena diye ? götüne gveniyorsan kmseye güvenme asas bas gel bekirle ws attın delikanlılık yaptın eline verdi uzatma smdi geveze kadir .. götün başın oynamasın

• dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

Gevşek ne konuşuyon lan sen ? elin siki sana tatlı geldi heralde böyle yorum atıyon namusuza bak ya :)

• kdr38

kdr38 Oyuncu

Kadir Herşey ortada Sen adammısın lan teneke bp yle gel ws atak diyon asas bas gel diyorum gelmıyorsun wariorla geldik gene laf yapıyon sen anca bp oynarsın db at asas kes :D amk öyle bi sw olmuski bpde 5 k atak var tek atıyor sende bunu bi marifet sanıyon göt konuşma fazla ağladın amk arenada lag lag diye lfc de diyordun ama gel arena diye ? götüne gveniyorsan kmseye güvenme asas bas gel bekirle ws attın delikanlılık yaptın eline verdi uzatma smdi geveze kadir .. götün başın oynamasın
    biz kafa tuttuk geldik sen bp ye kafa tutuyorsun arena gec diye amk bebesi sonra arenaya gecmeye aglıyorsun salak malın oglu bp ye kafa tutuyorsun tutma git siktir asaslaara kafa tut aglama buralarda amk yezidi seni

• alucar06

alucar06 Oyuncu

kadirrrr hahahahahahah sen bunlarla niye uğraşıyorsun allahın ezikleri yalama köpek bunlar yalama ws için pm atıyorum komutçusuna cevap vermiyor görüyorda korkup hahahahahahahahahahahah

• kdr38

kdr38 Oyuncu

kadirrrr hahahahahahah sen bunlarla niye uğraşıyorsun allahın ezikleri yalama köpek bunlar yalama ws için pm atıyorum komutçusuna cevap vermiyor görüyorda korkup hahahahahahahahahahahah
    >D adam asasla kafa tutuyor bana ben bp yim götü yemiyor sonra amk buralarda havlıyor iste .<D kafa tutuyorsan geliceksin amk biz nası geliyoruz havlasın buralaarda itin sıpası >:D:D

• CHIMERA_

CHIMERA_ Aktif Oyuncu

+

• dereliwkkk

dereliwkkk Aktif Oyuncu

+++++++++++++++++++++++++

• Bu Sayfayı Paylaş