Resim ECNEBI (Basiretli arkadaşlar okusun lütfen)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ECNEBI tarafından 6 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. ECNEBI

ECNEBI Aktif Oyuncu

Öncelikle herkesin geçmiş kurban bayramını tebrik ederim. herzaman için el elden üstündür demişimdir bu server'da oynadığım günden bu güne hiçbir ws den kaçmadım kesebilen elbetteki çok arkadaş var hiçbir zaman inkar etmedim mesela APO_USTAA,Schizo,Gewoonkjkeen 4youneed vs... kendi orjin Nick'iniz ile değil de fake gelip 2-3 el kestiginiz bölümleri movie alıp atıyorsunuz birde yüzsüzlükte master yapıp full char ile gelip + scleri basıp kestiğiniz bölümleri yine movie alıp kendinizi tatmin ediyorsunuz mesela Forzascarrow bu arkadaşın aslında şizofren saplantılı olduğunu bileniniz vardır aldığı son movie'nin altına attığım yorumları silen arkadaş elbette ki kendine yediremeyip fake bir üyelik açıp milletin açtığı konu altına yorum atıp küfrediyor zaten dün ona attığım son yorumdu oyunda attığım mesajlara cevap vermeyip arenada olduğumu görünce fake ile gelip kesmeye çalışan bu çocuğa yüz vermeyin benim sadece ECNEBI ID'li üyeliğim var atılan küfürler bana ait değildir.. kaale almayın... havlayan köpek ısırmaz... herkese iyi bayramlar..(ECNEBI)

lorenzo023 bunu beğendi.
  2. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

KANKA BEN WALLA KİMSENİN ARKASINDAN ONU BUNU KESTİYİMİ İMA ETMEM SEN BİLİYORSUN TEK FORZA DA ETTİM ŞİMDİYE KADAR ODA KAHPELİK YAPTI SANA YAPTIGI GİBİ BENİ KESTİYİ 2 3 VİDEOYU ALIP ATIP KESTİNİ SANIYOR BENİ SUAN MİLLET AMA KENDİSİ BİLİYOR Kİ O GÜN YATALAK EŞŞEK OLDU AMA OLAY BU DEYİL VİDEONUN ALTINA BENİMDE ATTIGIM YORUMLARIMI SİLİYORDU O YÜZDEN YENİ KONU AÇTIM MEYDAN OKUDUM WS YE CAGIRDIM VİDEOLU ATICAZ İÇTEN DİYE AMA ARKADASIN GÖTÜ YEMEDİ SEN SİKTİRET SALLA ONU BANADA FAKE İLE GELİYOR AMA KESEMİYOR :D AMA SEN TINLAMA ONUN TBL ALMASI LAZIM DAHA ÇAYLAK O player lik le işi yok onun :D

3. ECNEBI

ECNEBI Aktif Oyuncu

ben söyleyeceğimi söyledim yüzü olsa cevap verir artık

4. ifşacı

ifşacı Oyuncu

PVP aleminin kralları burda kooşş :D

5. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Dün mal forza gelmiş akın abisini almış akını paketledim iyice server bırakmasına attık adam utanmamış 10 - 3 kesince bırakmadı sw yi forza da akın şizoyu keser ezik şizo diyerek geziyodu ben akını kestikçe forza ağlamaya başladı sıra sana da gelcek dedi forza bey :D dün 3 4 tane fake nickle geldi hp açabilseydi iyi olurdu utanmaz arlanmaz pezevenk ya akşam akşam sinirlendirdi beni :D

6. ECNEBI

ECNEBI Aktif Oyuncu

ya ben söyleyeceğimi söyledim oyunda defalarca pm attım afk felan da değildi yüzü olsa çıkar karşıma orjin nick'i ile bence artık kaale almayın şu zamparayı yüz veriyoruz kendini birşey sanıyor :)

Bu Sayfayı Paylaş