Video ELîtéFîqhT Pk Moviee VOL-2

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda QuickShock tarafından 4 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. QuickShock

QuickShock Oyuncu

TAK TAK TAKA TAK !

ÜLkücüGençliK bunu beğendi.
  2. taindsoul

taindsoul Oyuncu

Yine yeniden herzamanki gbi tekme tokat dalmissiniz. Allah acilarini hafifletsin üzüldüm gerçekten

3. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

videonun başında NCS diyen kardeşimize selamlar :) sizin attığınız NCS lerin yanında millet ne ki..
    Belli başlı oyuncuları kesmeye zaman harcamışsın tebrikler
    demekki bunlar sana veya size fena koymuş ki böyle birşeye gerek duymuşsunuz. Orda hep kestiğiniz var hiç öldüğünüzü göremedim belki karşı taraf çekmiştir ki çekmiştir Sizi NCS atmaktan takip edememişlerdir. atmaktan vazgeçmişlerdir
    Slayt desen kralı sizde görüyoruz hepinizi.burda boş muhabbet yaptığını görür gibiyim.

4. Elite Affetmez ,Herkez Elite'nin önünde itaat edicek okadarrrr!!!

5. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

videonun başında NCS diyen kardeşimize selamlar :) sizin attığınız NCS lerin yanında millet ne ki..
    Belli başlı oyuncuları kesmeye zaman harcamışsın tebrikler
    demekki bunlar sana veya size fena koymuş ki böyle birşeye gerek duymuşsunuz. Orda hep kestiğiniz var hiç öldüğünüzü göremedim belki karşı taraf çekmiştir ki çekmiştir Sizi NCS atmaktan takip edememişlerdir. atmaktan vazgeçmişlerdir
    Slayt desen kralı sizde görüyoruz hepinizi.burda boş muhabbet yaptığını görür gibiyim.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Boş yapma büzüğün yiyosa ws gel pezevenkkkk :D

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Boş yapma büzüğün yiyosa ws gel pezevenkkkk :D
    seni mi sattımda pezevenk oldum ? biraz üsluba dikkat et 18 yaş altı adamlarla konuşmuyorsun burda elite neyi affetmez orayı hala anlamadım kime ne yapmışsınızki neyi affediyosunuz yada siz nesiniz kimsiniz bi avuç ahmak,aptal mı sana başarılar böyle videolarınızın devamını 4 gözle bekliyorum :rolleyes::rolleyes:

• QuickShock

QuickShock Oyuncu

Az ötede ağlayın. Kasıyor

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

seni mi sattımda pezevenk oldum ? biraz üsluba dikkat et 18 yaş altı adamlarla konuşmuyorsun burda elite neyi affetmez orayı hala anlamadım kime ne yapmışsınızki neyi affediyosunuz yada siz nesiniz kimsiniz bi avuç ahmak,aptal mı sana başarılar böyle videolarınızın devamını 4 gözle bekliyorum :rolleyes::rolleyes:
    Madafaka sikik git kumda oyna kaybol.

• Trabzonluu

Trabzonluu Oyuncu

Elinize saglik

• QuickShock

QuickShock Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Elinize saglik
    Eyvallah.

• bestt34