Resim Evrenin en iyi Asası ForzaScarrow BEY vs SymbolX

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda SymbolX tarafından 18 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. SymbolX

SymbolX Aktif Oyuncu

12-13 VS ATILMIŞTIR 3 VS Yİ KESTİ ( 500 HP SC VE 350 AC KURTARDI BİRİN DE SCM BİTTİ ) VS ARENA DA HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE ATILMIŞTIR. EK OLARAK VS VİDEOLARI GELECEKTİR FORZA YAT LAN YERE KÖPEKKKKKKKKK

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

2. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

gülüyorum sana arenadayım bekliyorum :D

3. Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

Sende inandin ya beni kestigine amk ne diyim kac tur vs atmadim orda olanlar gordu . valla seni sikleyip video bile almadim :)) vs anlayisini sikiyim

4. Security

Security Oyuncu

helal ahmet böylelelirin bacınsı sırtlamak farzdır utanmadan yorum yazıor bide asdasdsads D: :D

5. Jai

Jai Yeni Oyuncu

5.sınıf asaslarlamı uğraşıyosun sembolx hard fetişh yapmışs full hp kesmek nedir helal olsun :)

6. Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

5.sınıf asaslarlamı uğraşıyosun sembolx hard fetişh yapmışs full hp kesmek nedir helal olsun :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Lan mal oglu mal adam benle ws mi atti amk ? Kac el oynamadim arenada slayt atp kacti amk tbl dedi direk gelip daldi kesti onu ksc aldi adam gibi kestigi 2 vs var gerisi merdivenli arenada yatalak oldu

• Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

helal ahmet böylelelirin bacınsı sırtlamak farzdır utanmadan yorum yazıor bide asdasdsads D: :D
    Aptal herif bahsettigin adam melee arenada slayt atip kacti tbl dedi milletten sc yalvardi sc verin sc verin diye . merdivenli arenada yapilan vsler nerde ? Kafasi yerden kalkmadi arkadasin onlardan bahsetmez adam sanki warriorla vs ye giriyor 2 % deyi acip attack yapmaya basliyor bu mu vs ? Gelsin charini ortaya koysun bende koyuyorum charda 6 paket full sc ve char full + full kessin chari vericem ..

• SymbolX

SymbolX Aktif Oyuncu

Merdivenli arena da 5 - 1 kestm ya amına kodun delisi full hp kestm göğüslüküz kestim SS lere baksana amına kodum sen kimi kestin arena da ırzını sktm varsa kanıtın at ananı ağlattım seri skil actın geldin en sonunda a ruh hastası kestim demİş bir de yanda hakem vardı MC bilmem ne diye attgm sste all chati okusana köpek seni kac defa kesmişm adam bile böyle ortalıkta konusanları sikip movie alıcsaksın yazdı amına kodum evladı videolar da gelicek merdivenli de kestim diyor amına kodum şizofreni

Son düzenleme: 19 Temmuz 2017
  • Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

Merdivenli arena da 5 - 1 kestm ya amına kodun delisi full hp kestm göğüslüküz kestim SS lere baksana amına kodum kürdü sen kimi kestin arena da ırzını sktm varsa kanıtın at ananı ağlattım seri skil actın geldin en sonunda anasını karısını siktiğimin ruh hastası kestim demİş bir de yanda hakem vardı MC bilmem ne diye attgm sste all chati okusana köpek seni kac defa kesmişm adam bile böyle ortalıkta konusanları sikip movie alıcsaksın yazdı amına kodum evladı videolar da gelicek merdivenli de kestim diyor amına kodum şizofreni
    Kesildin seri spike dedin kesildin sc li char istedin kesildin arenada kactn geldin direk vsye basladin acik acik diyorum gel charina vs gizli soru hersey vericem karsilikli video ..

• Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

Haala gerizekali seri spike diyor ya amina kodumunu veledi

• SymbolX

SymbolX Aktif Oyuncu

Zaten 3 defa kestn diye yazdım amk salağı 500 hp 350 ac istedm onlar sayesinde kazandın o vsleri amk beyinsizi Bak kesildiğini inkar bile edemiyorsun köpek millete niye yalan atma gereği duyuyosun amına kodum parmak arası terliği seri spike acıp gelmiş vs istiyor sonra AĞLA KUDUR videoları atınca görücem seni amına kodumunun göt contası

• Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

Boyle kari gibi oynicaksanz oynamayin bu amina kodumunu oyununu . ben chari koyuyorum ortaya sende ister charini koy ister gotunu .

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Cry more forza eziği

• MarquezZ_35

MarquezZ_35 Oyuncu

Ahmet Video Geliyor Videoda kestiğin görünüyorr :)

SymbolX bunu beğendi.
  • MarquezZ_35

MarquezZ_35 Oyuncu

FORZA + 2K HP SCN VAR ADAMDA ODA YOK :)

SymbolX bunu beğendi.
  • Vatan_TR

Vatan_TR Oyuncu

Hala bunu adamdan sayanmı var aq :D rezil insan 5.sınıf asas dicem oda değil 10.sınıf asasla ugrasmayın gitsin kumda oynasın aq eziği :D

• MarquezZ_35

MarquezZ_35 Oyuncu

Hakkını Vermezsen Böle kendini över kardeşş ama biz oyun diyoruz saygımız sonsuz ama sabrımız sınırlı

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Ben forzanin bana combo ogret dedigi zamanlari biliorm 1 ay girmedim adamin posta koymadigi adam kalmamis cok kotu oynuyo 2 saniyde 1 skill atan biri bi yerden zedbot bulmus acmis seri skili kendini nimetten saymaya baslamis fazlasiyla komedi birisi ya :))

• Forzaa514

Forzaa514 Aktif Oyuncu

Bak cocuk konustukca mala bağlıyorsun anca 2 saniye bir skill vuruyorsun diyorsun sonra zetbot diyor abe amina kodumunu cocugu attigim videolari hic mi izlemedin ? Ben mi senden combo ogrencem kestigim adamdan ? En son full charla geldin onlada kestim scooott isimli . benim bu serverda kesmedigim hic bir player yok hangi birinizin arsivinde 348 tane kill var ? Hangi biriniz benim kadar legal oynuyorsun serverda? Bu amina kodumunu sybolmx benim sadece 5 6 vs atmstr gerisi direk skll vurup vsye baslamalari . o degil onun feristahi gelse beni full healt kesemez hepinizi siktim acin acin videolari izleyin bundan sonrada sikicem olm gotunuze sahip cikin ne kadar dusmanim varsa hepsinin amina koyim bir yere giden kacan yok ! Sonuna kadar vs atilir charina oyun birakmasina! Kesilince zetbot tbl diye got yirtmayin anasini sikiyim alirim tbl yerden kalkamazsnz ama sizin gibi ibneler tbl cok gelir herturlu siktim ve sikiyorumda tekrar soyluyorum caniniza ayik olun bu saatten sonra oyle direk gelip kesip ksc koymak neyms goreceksin amina kodumunu cocuklari sizi !!!

Düsmanin coksa yasadigin hayatin hakkini verebiliyorsun demektir !!!!

• RogueKinq

RogueKinq Yeni Oyuncu

Sende ki ego padişahta yoktu aq veledi seni nimetten sayan player yok oyunda zaten herkes senle taşak geçiyo sikim havasına uğraşıyo sende it gibi kuduruyorsun oturduğun yerden amk zıpzıpı seni ağlamaya devam et bu gidişle daha çok ağlarsın

• Bu Sayfayı Paylaş