Video FeDai!!!!!!!!!!!!M ( ELİTE FİGHT)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Em0 tarafından 15 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Em0

Em0 Oyuncu

HD oldumu ^^ SIKINTI ANLAMAK DEĞİL ANLADIĞINI KARŞINDAKİNE ANLATMAKTIR ^^

Son düzenleme: 16 Temmuz 2017
  2. taindsoul

taindsoul Oyuncu

Tebrikler Musti herzamanki gibi güldürmeyi başardın beni :) emeğine sağlık

3. MarquezZ_35

MarquezZ_35 Oyuncu

Kardeşim Benim Eline Sağlık

4. taindsoul

taindsoul Oyuncu

kardeşim attğın resimler farklı sen yapan kişiyi karıştrdın heralde :D izlerkne büyülendinmi kardeşim :D sıkma canını olan olmş ölen ölmüş dert ettğin şeye bak :D ^^

5. taindsoul

taindsoul Oyuncu

bu videoda

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

adlı karakter göremiyorum

imranozgur bunu beğendi.
  6. taindsoul

taindsoul Oyuncu

sen kendi videona yorum yapıyorsun dostum bu video ile ilgisindeki bağlantıyı kuramadım ^^

7. Security

Security Oyuncu

Allah aşkına forza niye ws gelmiyosun benimle ezerim diyemi korkuyosun :D bukadar korkma acıtmıcam burda formda gider yapıon herkeze ws diyince yusuf yusuff sende itaat etmeyi öğreneceksin aslanım ya seve seve yada anladn sen onu karanı değiştirirsen nerde nezaman nasıl istersen forzacık

8. Forzaa516

Forzaa516 Oyuncu

Allah aşkına forza niye ws gelmiyosun benimle ezerim diyemi korkuyosun :D bukadar korkma acıtmıcam burda formda gider yapıon herkeze ws diyince yusuf yusuff sende itaat etmeyi öğreneceksin aslanım ya seve seve yada anladn sen onu karanı değiştirirsen nerde nezaman nasıl istersen forzacık
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Bana oyundaki nickini soylermisin .

• Forzaa516

Forzaa516 Oyuncu

Dur ben yaziyim . Raven , ScootAndking , Squozzzyyy , simdi ki nickinde Scoooott .

Millete atar yapiyorsun vsye cagiriyorsun adamlar vsye gelince charina Schizo yu sokturuyorsun . bide senin charinla Schizo adam kesiyor foruma video atiyor utanmadan bir baskasiymis gibi kendi charini tebrik edip ovuyorsun .

Bizim farkimiz bu her vs ye kendimiz gireriz ne macro ne pedal ne tbl nede manayi macroya attiriyoruz nede minoru pedala nedee yalan dolan hep elimizdeki ispatlarla geldik buralara sizin gibi kesildikcede ncs atmadik gotunuzu basinizi yeterince oynattiniz dahada oynatmayin size 2 video yaparm bu sefer clan ismini degistirirsiniz . kim ne zaman kesildigini gormek istiyorsa video surekli up lu seyredebilir forum kaşarları sizi icraat 0 sanal alemde krallar .

Burda ağacı kökünden adamı götünden sikerler .

AndreamTR

ForzaScarrow.

BraveArmy.

• Security

Security Oyuncu

Bana oyundaki nickini soylermisin .

Dur ben yaziyim . Raven , ScootAndking , Squozzzyyy , simdi ki nickinde Scoooott .

Millete atar yapiyorsun vsye cagiriyorsun adamlar vsye gelince charina Schizo yu sokturuyorsun . bide senin charinla Schizo adam kesiyor foruma video atiyor utanmadan bir baskasiymis gibi kendi charini tebrik edip ovuyorsun .

Bizim farkimiz bu her vs ye kendimiz gireriz ne macro ne pedal ne tbl nede manayi macroya attiriyoruz nede minoru pedala nedee yalan dolan hep elimizdeki ispatlarla geldik buralara sizin gibi kesildikcede ncs atmadik gotunuzu basinizi yeterince oynattiniz dahada oynatmayin size 2 video yaparm bu sefer clan ismini degistirirsiniz . kim ne zaman kesildigini gormek istiyorsa video surekli up lu seyredebilir forum kaşarları sizi icraat 0 sanal alemde krallar .

AndreamTR

ForzaScarrow.

BraveArmy.
    İçen movie çekicez götün yiyomu onu söyle

• Security

Security Oyuncu

AndreamTR

ForzaScarrow.

BraveArmy.
    Youtube andreamtr yaz scooot gir izle burda artislik yapma kimin oynadığı belli sikik çok cahilsen skil bardanda anlaybilirsin şimdi deki gel 5 ws oyun bırakmasn ws atalım içten movie çekerek götün yemez tabi anca burda millete gider yaparsın sikik

• Forzaa516

Forzaa516 Oyuncu

Bak buda sensin daha dogrusu charina shizo girmisti .

• Security

Security Oyuncu

Bak buda sensin daha dogrusu charina shizo girmisti .

Ben sana şöyle söyleyim schzo arkadaşım diye demiyorum fll hp keser bana gelirse sana 2 avans 5de biter diyorum ne diyosun?

• Forzaa516

Forzaa516 Oyuncu

Ben sana şöyle söyleyim schzo arkadaşım diye demiyorum fll hp keser bana gelirse sana 2 avans 5de biter diyorum ne diyosun?
    Resim açılmıyor heralde sende diyorum . kör müsün ben o adamla epeydir vs atıyorum . 11 tane kill i var elimde artk baskasini ovmeyi birakip kendi icraatlarindan bahsetsen tabi varsa .

• Security

Security Oyuncu

Herzaman yaptığını yapıosun önce gider sonra yusuf yusuf adam ol biraz yiyemiceğin sikin altına girme resim nedir aq neyini gizliyosun kestiysen atsana movie sakladığın bişiymi var

• Security

Security Oyuncu

Resim açılmıyor heralde sende diyorum . kör müsün ben o adamla epeydir vs atıyorum . 11 tane kill i var elimde artk baskasini ovmeyi birakip kendi icraatlarindan bahsetsen tabi varsa .
    Yine boş yapıyosun gelsene arenaya icraat görmek istiyosan daha ne diyim karı gibi laf kaşarlığına gerek yok

• Security

Security Oyuncu

Yine boş yapıyosun gelsene arenaya icraat görmek istiyosan daha ne diyim karı gibi laf kaşarlığına gerek yok
    Ulan aptal schzo gökhanı niye öveyim playerliğimz aynı sayılır ben sana diorumki içten movie çekelim sanada 2 avans 5de biter diyorum daha ne icraat istiyosun ?

• Em0

Em0 Oyuncu

Kusura bakmayın asastan pek anlamam egosu olan biri de değilim bu saatten sonraki amacımız eğlenmek zevk alabilmek tabiki vigo kullanmadan ^^
    video ark hatırına hızlı atmak için kalite düşürdüm 15 temmuz olduğu için ugraşamadım video attım meydana gittim nöbetteydim bu haliyle bile Dikkat çekmiş şaşırtıcı öglen güncelleriz sorun deil iyi günler ^^

• Forzaa516

Forzaa516 Oyuncu

Al sasirmak istiyorsan 5-0 kesildigin vs . ilk bastaki sensin .

Elite Figth Düzmece.

Sen ve diger arkadaslarin video atmayin foruma ve diger yerlere cok guldurucu ve komik oluyor . Elimde olan elite fight playerlarindan movie yapsam game of thrones yeni sezonu olur . Bastan sona hangi nicklerle oyuna basladiysaniz simdiye kadar ;)

Lag var diyip arenada saatlerce afk numarasi yaptığınız günleri unutmayın .

Bekleyin az bi editlemem kaldi yeni movieniz geliyor .

Brave Army .. Hard SEVER ;)

ForzaScarrow.

• Em0

Em0 Oyuncu

Sakin ol şampiyon video ' da oynama yapabilirsin ama KARAKTER kalıcı bende sana o işte yardımcı olamam k.bakma

^^CunTs^^

MarquezZ_35 bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş