Resim FORZASCARROW SANA GELSİN biraz erkeksen YAZ BURAYA ;)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda lorenzo023 tarafından 4 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

SEN DEYİL SENİN KRALIN GELSİN MAL FORZA MİLLETİ KANDIRMA OLM KANDIRMA PLAYER OL AMK SALAGI SENİ ALTTA Bİ VİDEO CEKMİŞ ATMISSIN BENİ O VİDEODA ORDA İZLEYENLERİN HEPSİ KİMİN YATALAK OLDUNU GÖRDÜ 150 KERE ÖLDÜN TOWNDAN GELDİN MAL OLDUN 5 KERE KESTİN VİDEOYAMI ALDIN UTAN UTAN BİDE VİDEOYA YAZMIS TEKLİF ETTİM WS GELMEDİ NCS Lİ GELDİM DİE SALAK HADİ HERŞEYİN FOTOSUNU CEKMİSSİN WS TEKLİF ETMİSSİN ONUN FOTOSU NERDE BEYNİNİ SİKTİMİN SALAGI :D BEN SANA SADECE GÜLÜYOM OLM SEN BENİ KESERSEN BU SW Yİ BIRAKIRIM BEN AMA SEN KESERSEN BEN BIRAKCAM GEL SANA MEYDAN OKUYOM HADİ FORUMDA SUAN GEZDİYİNİ BİLİYOM AKSAM TAM 9 DA ARENA GÜLLÜDEYİM ERKEKSEN SENDE GELİRSİN OKEYMİ O GÖT WARSA 5 WS İSTEDİYİN KADAR YADA NE ZAMAN BİTSİN İSTERSEN 100 WS SIKINTI YOK YETERKİ NCS Nİ AT ERKEK GİBİ GELLLL :D BURDAN TÜM SW YE SESLENİYORUM BUNLAR ARKADASLIK YAPAN WARSA BRO SANADA GÜNAH BU SENİ YOLDA HER ZAMAN BIRAKIR GÜVENMEYİN BUNA bi oyun için götünü satcak siz kimsiniz :D

2. MarquezZ_35

MarquezZ_35 Aktif Oyuncu

Apo ben seni biliyom gerileri bilmesede olur kardeş çoluk çocukla ugrasma boskoy değmez oda kendini böle avutuyo işte

lorenzo023 bunu beğendi.
  3. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

YAW ZORUMA GİDEN O ATTIGI VİDEO DEYİLKİ KNK GERCEKTEN GELİP KESSİN LA WALLAHİ FORUMA KESTİ DİE YAZIP OYNU BIRAKCAM DA YOK AMK NAPMAYA CALISIYOR ANLAMADIM :D

4. buneamk

buneamk Usta Oyuncu

o malın ben anasını sikeyim

5. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

TEK SEN DEMİYON BUNU TÜM SW DİYOR AMA ADAM ANCAK Bİ FORUMDA ARTİSTLİK YAPABİLİYOR KESTİYİ VİDEOLARI ALARAK YATALAK_ESSEK :D

6. Children

Children Oyuncu

Sizofrenle uğraşılmaz bırakın kendi haline kumda oynasın .

lorenzo023 bunu beğendi.
  7. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

KARDO ZORUMA GİTMEMİŞKİ BENİ VİDEOYA ALMASI ZORUMA GİDEN GÖT VEREN 150 KERE KESİLDİ NİYE ONLARI ATMIYOR MADEM FORUMA 3 4 KERE KESTİYİNİ ALIYOR KESTİM DİYOR MİLLETE SALAK :D GELSİN WS ATAK BAŞA BAŞ KESSİN SW Yİ BIRAKCAM DİYOM YEMİYO GÖTÜ NE YAPAK LALE İŞTE :D

8. Yatalagmecnebi

Yatalagmecnebi Yeni Oyuncu

Apo seninde anani skm a.g adam kesmis sktr gt al ekurilerinide

9. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

LA FORZA FAKE HESAPLA GELİP YAZMA KAFASINI SİKTİYİM BEBESİ olm SEN benim SAKALIMI BİLE KESEMEZSİN AMK HAYIRDIR SİKİK ERKEK OLLAN ERKEK OLLLLLL :D :D

10. ifşacı

ifşacı Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

KARDO ZORUMA GİTMEMİŞKİ BENİ VİDEOYA ALMASI ZORUMA GİDEN GÖT VEREN 150 KERE KESİLDİ NİYE ONLARI ATMIYOR MADEM FORUMA 3 4 KERE KESTİYİNİ ALIYOR KESTİM DİYOR MİLLETE SALAK :D GELSİN WS ATAK BAŞA BAŞ KESSİN SW Yİ BIRAKCAM DİYOM YEMİYO GÖTÜ NE YAPAK LALE İŞTE :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ulan amına çaktığım ibnesi madem 150 kere kestin 5 kere öldün.
    Niye bu kadar yazı yazıyon ozaman niye bu kadar zoruna gitti amk sen kendini biliyosan gerisi boş
    Hadi kestin amına koydugum adamını ozaman sende koy 150 kere kestiğin sahneyi onu izleyelim amk yerinde.
    Pc kaldırmıyorsa başkası çeksin amına koydugum videosunu. Adam atmış kesiyor videoda. Doğru
    Senin 150 kere kestiğinden 1 tane göremiyorum. Ozaman konuşmasını istemiyorsan sende atıcaksın. Bu kadar

• Forzaaaa599

Forzaaaa599 Yeni Oyuncu

ulan amına çaktığım ibnesi madem 150 kere kestin 5 kere öldün.
    Niye bu kadar yazı yazıyon ozaman niye bu kadar zoruna gitti amk sen kendini biliyosan gerisi boş
    Hadi kestin amına koydugum adamını ozaman sende koy 150 kere kestiğin sahneyi onu izleyelim amk yerinde.
    Pc kaldırmıyorsa başkası çeksin amına koydugum videosunu. Adam atmış kesiyor videoda. Doğru
    Senin 150 kere kestiğinden 1 tane göremiyorum. Ozaman konuşmasını istemiyorsan sende atıcaksın. Bu kadar
    Eyv saolasin yorumun icin.

• ifşacı

ifşacı Oyuncu

Eyv saolasin yorumun icin.
    Adam amına koyim 150 kere kestim diyor.
    Daha 1 tane kestiği video yok ortada. Yalanmı konuşuyorum kardeş ben anlamadım amk 100 tane konu var 99 unda bu muhabbet var amk.
    Herkes elindeki videoyu atsın bu konuda burada kapansın amına sokim ya

• Forzaaaa599

Forzaaaa599 Yeni Oyuncu

Adam amına koyim 150 kere kestim diyor.
    Daha 1 tane kestiği video yok ortada. Yalanmı konuşuyorum kardeş ben anlamadım amk 100 tane konu var 99 unda bu muhabbet var amk.
    Herkes elindeki videoyu atsın bu konuda burada kapansın amına sokim ya
    Hayati boyunca 150 tane kill almis mi acaba :)

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Forza amın çocuğu gelsene arenaya boş çarımla full çarınla vs atıcam oç seni :D

• lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

LAN AMINA KODUGUMUN SALAKLARI BEN BU SW DE KESMEDİYİM ASAS KALMAMASINA RAGMEN BUGÜNE KADAR ANILs a İFŞA VE BU salagı kestiyim 5-1 ws den baska kime video almısım bugüne kadar olm siz beni kendinizle karıstırıyonuz heralde cocukmuyum olm ben video alimde insanları rezil etmek pesinde kosup millete artistliyimi yapim HA COK İSTİYORSANIZ BUYRUN COME ARENA KİME DERSENİZ ALICAM VİDEO HEMDE İÇTEN ELLE DE OYNUYORUM SİZDE GELİN SİZDE İÇTEN VİDEONUZU ALIN COK PLAYERSENİZ MADEM DELİKANLISINIZ BUYRUN COME BU LAFIMIN ÜSTÜNE GELMEZSENİZ WALLAHİ KALBİNİZDE BEYNİNİZDE 1 MİLYON ETMEZ SATSANIZ ... ! Forza Sen Hiç Konusma gel 150 Ws atalım COK GÖTÜN WARSA sabaha kadar atcam yemin ederim senle gel AMA İŞTE oruspusun yarraqın kalınından kacma gel forum da rezil oldun hala forumda oyunda geziyon amk kacan ben deyil sensin :d SEN MERAK ETME 4 YILDIR BU SW DEYİM KACTANE 150 KİL ALDIK HAKKIMIZLA AMA KESİLSEKTE WS DEN KACMADIK KENDİ NİCKİMİZLE ATTIK ERKEK GİBİ KİMSE GİBİ SADECE LAF YAPMADIK ARKADASINDA SENİN GİBİ BELLİ AMK ODA SADECE LAF cok konuscagınıza deyinki gel ws atak arenadayız uzatmayın bu kadar korkmayın amk ısırmam .S

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

haha forza ya daha dün arenada sana 9 avans 10 da biter götün yiyor mu dedim cevap veremedi kaypak kahpe :d

• ifşacı

ifşacı Oyuncu

HANİ SÖYLEDİĞİNİN VİDEOSU NEREDE ?

YA KARDEŞİM FORZA MORZA BEN TANIMIYORUM. BAKIN. BURADA ATIP TUTUYONUZ.

FORZA DENEN KİMSE ARTIK ADAM ATIYOR VİDEOYU.

SİZ SADECE BURADA LAF YAPIYORSUNUZ.

PM ATIYOSAN BİLE KOY FOTOGRAF YADA VİDEO İNANALIM AMK YERİNDE ÖKÜZMÜSÜNÜZ LAN SİZ

NERDEN BİLECEZ AMK

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

ifşacı forzayı polemiği dönen herkes tanıyor sen siktir git boş muhabbet yapma forumda da çok rest çekiyoruz adamın annesi kahpe olduğu için gelemiyor. Şu forumda polemik yaratan herkes forzadan kan alır bunu hepimiz biliyoruz sen git ananın amını yala bizle uğraşma ^^

• lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

KANKA İFŞACIDA FORZA BEN EMİNİM ama bundan sonra SİKLEMİYOM KANKA BENDE DÜN MARADONDA COME ARENA DEDİM GÖTÜ YEMEDİ ORTALIKTA YÜRÜYOR CVP VEREMİYOR AMK SALAGI AZ BİŞEY GÖT WARSA BU DAKKADAN SONRA SUSAR YADA KONUSUR VS CAGIRIR AMK BU MUHABBET BUNUN ANASININ AMMINA KADAR GİDER YOKSA BİTMEZ SONU GELMEZ BEN GİRDİKCE GİRERİM CIKMAMI İSTİYORSA YAZAR ARKADAS DAHA NE DİM AMK :D

• Bu Sayfayı Paylaş