Video ForzaScarrow VS BEST_YATALAK

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Forzaaaaa578 tarafından 4 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Forzaaaaa578

Forzaaaaa578 Yeni Oyuncu

2. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

ARKADASLAR FORZA ATTIGIM YORUMLARI KALDIRIYOR İNANMAYIN BU VİDEODA YATALAK OLDU asdadadasd sadece kestiyi sahneleri almıs 3 4 tane salak erkeksen kaldırma yorumları kardessssss o göt warsa sende come ws arenaya gel hadi ncs ni forza yapıp bak kim kime video alıyo bu kez geri zekalısınla sen tam
    :D :D SENİN AMINA KOYİM VİDEONUN BASINADA KAFASINDAN NELER YAZMIS HELE SENLE KONUSMADIK BİLE MAL :D :D amına koyim sen kimsinki teklif etcen ws die bana hıııı GEL ET GELMEYENİN ANASINI SİKİM HADİ GELMEZSEN SENİNKİ GİTTİ kendi ncs n le :D

3. Forzaaaaa578

Forzaaaaa578 Yeni Oyuncu

Sana son uyarımdı bu saatten sonrasını sen düşün .

4. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

hahahahaha SEN KİMSİN OLM UYARI VERCEN YATALAK SALAK HADİ BURDAYMISSINDA OYUNDAYIM FORZA NCS Nİ AT GEL ARENADAYIM hadi bende bu kez cekcem video bak bakalım ne oluyo gel erkek :D

5. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

ZAAAAAAAAAAA SİMDİDEN SANA SÖYLEDİYİM YATALAK LAFLARINI ALIP KONU BASLIGI YAPIYOR BANA LAN NE EŞŞEKSİN OLM SEN YAAA YATALAK_EŞŞEK :D :D :D hala beni kestiyine inanıyonya ona yanıyom amk kesildiyin videolarn tümünü at tümünüüüüüüüüüüü ki göte gelen bi kere 150 tane videoyu nasıl atcan öldüyün gerci
    :D :D

6. Jimmyjimy

Jimmyjimy Oyuncu

7. ForzaScarrow

ForzaScarrow Usta Oyuncu

8. Children

Children Oyuncu

Bu forza kancığını kaale alan varmı swde hala bırakın siktimin şizofrenini.

9. ECNEBI

ECNEBI Aktif Oyuncu

it oğlu yorumlarımı silmeye uğraşma ws'lerde kullandığım barları tek tek denemişsin ama %10'u bir türlü tutturamamışsın sana açık çek veriyorum şuan oyundasın pm attım cevap vermiyorsun geç arenaya herkesin gözü önünde atalım ws'mizi 5 de biter 2 avans vericem sana uyarmı full veya bos char ile atalım hiç fark etmez fake gelip 2-3 el kestigin bölümleri kesip atma erkek ol bu da sana attığım son yorum olsun bir nebze olsun gururun varsa bu yorumu silmezsin...

10. Forzaaaa599

Forzaaaa599 Yeni Oyuncu

11. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bu kodumun eziği forza dün sana movie yapcam dedi 3 4 tane fake nicklerle geldi eline aldı oturdu ağlamaya başladı o çok sevdiği akın abisine de postaları atınca sesi soluğu kesildi eziğin. FORZA 20 tane vs atıyosun 1 tane şansa bala kesiyosun onu da movie'ye alıyorsun sen kim köpeksin de 5 vs de apoustayı beni kesicen at hırsızı seni. her gün arenada beni görüyorsun gel o parlak götün yiyorsa atıcaksın akın abin gibi siktir olup gidiceksin sonra amk malı seni

lorenzo023 bunu beğendi.
  12. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

KANKA BU SALAKYAAAA 5 WS ATTIM ZATEN O NETLE SENLE WS ATARKEN DÜŞÜN 1 KERE TEK KESEBİLDİ SİMDİ NETİ YATIRDIM GELSİN ONU PARAMPARÇA ETCEM BİLİYOR GÖTÜ YEMİYOR sonra o kozmik mi ne onla geldi artık onu kesmekten yemin ederim kolum agrıdı maradona gittima kestiyimin sayısı yoktu amk 4 kere kesmiş videoya almıs ezik gibi DİYORLAR 150 KERE KESTİN VİDEOSUNU ALAYDIN E BUNUN 150 KERE VİDEOSUNU ALAYDIM ZATEN BENİ 4 KERE KESTİYİNİ FORUMA ATAMAZDI BU KEZ FORZANIN BU KADAR EZİK OLDUNU BİLMEZDİK İYİKİDE CEKMEMİŞİM AMA KENDİ NİCKİYLE GELSİN ONA PVP ALEMİNİN EN GÜZEL VİDEOSUNU HAZIRLİCAM BÜTÜN FORUMLARA ATCAM TEK ANDREAMTR NİN KİNE DEYİL BİRAZ ERKEKSE GELİR :D

13. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Amk çocuğuna video alırız almasına da adam fake nicklerle geliyor amın çocuğu fake nicke video alsak bu sefer de ben o değildim diycek kadar kaypak ve karaktersiz bi oç bu :)

14. ECNEBI

ECNEBI Aktif Oyuncu

ya gençler şu mezopotamya eşeğini gündemde niye tutuyonuz anlamıyorum prim vermeyin şuna siktir et bilen biliyor zaten önemli olan da bu zaten

Bu Sayfayı Paylaş