Video ForzaScarrow Vs Movie Destination Part l

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 1 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Son düzenleme: 31 Temmuz 2017
  2. Obsession

Obsession Yeni Oyuncu

Tbrkler kardesm. Johny sinsi izlemis kadar oldum :)

fenercan bunu beğendi.
  3. Jokoo

Jokoo Oyuncu

5 vsden 1 tane kesiyor ve o kestiğini yayınlayıp övünüyor. Şizofreni belirtisi olduğunu düşünüyorum hakikaten.

4. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

5 vsden 1 tane kesiyor ve o kestiğini yayınlayıp övünüyor. Şizofreni belirtisi olduğunu düşünüyorum hakikaten.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    varsa kanıtın at videonu izleyelim adam hepsini patateesss etmiş ben öyle gördüm ;)

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Tatilden bi geleyim kanıtı gostericem eline verdiğim movieyi atınca ne cvp vericen çok merak ediyorum

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Aktif Oyuncu

Tatilden bi geleyim kanıtı gostericem eline verdiğim movieyi atınca ne cvp vericen çok merak ediyorum
    ben sanamı yazım rezil her1f yırtık dondan çıkar gibi çıkıp yazmışsın fıstık ezmesi seni :D

• xxscorp

xxscorp Aktif Oyuncu

boş yapıyor ya salla gitsin. hepsi kendi hesabı. bi ordan yazıyor . öteki taraftan cevap veriyor :D
    kendisini tatmin ediyor :D

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  • xxscorp

xxscorp Aktif Oyuncu

helal olsun forza kardeş eline sağlık :D ellerine vermişsin devamını bekliyoruz

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Scorpion sen giç konusma karılar bile senden daha cesaretli neyin erkeklğini yapıosun swde senin kancık olduğunu bilmeyen yok başka kapıda havla

• Saiyjan

Saiyjan Oyuncu

Kardes forza ya bulusma hercai bile gecen vs den kacti adamdan. Scorpionu bilmiorum ama onlarda pk da fenalar :)

• Karlmax

Karlmax Yeni Oyuncu

Duz skill barda cok iyisn playerligin guzel tbrkler kardess

hknql bunu beğendi.
  • Psikohuman

Psikohuman Yeni Oyuncu

Sag alta bakarsan adamin daha onceden seni 2 kere daha kestigini gorursun :) neyse araniza girmiyim xD

• Jokoo

Jokoo Oyuncu

Sag alta bakarsan adamin daha onceden seni 2 kere daha kestigini gorursun :) neyse araniza girmiyim xD
    Seni derken? Yorum yazanlar illa videoda olanlar mı olmalı? Objektif yorum yapmayı bilmediğinizden herkese bir taraf kulpu yerleştirmeyi çok seversiniz. Lafımın hala arkasındayım; bu adam 5 vs atıyor kestiklerini koyuyor. En basitinden alttaki isimlere bakılır ve kesildiği adamları kestiği sahneleri koyduğunu görebilirsiniz. Yukarıda da bir apaçi kanıt demiş, video demiş. Asas oynamadım, oynamam da. Forum hesabımın bodrum nickli şahısla alakası yok, scorpionrogue ile de sorunum yok o yüzden yorumlara dikkat edelim, çocukça hareketlerden kaçınalım.
    ExtraLarge - Deniz

• SymbolX

SymbolX Aktif Oyuncu

Amk delisi fake hesap açıp kendini övmeye falan başlamış , şizofren

• xxscorp

xxscorp Aktif Oyuncu

Kardes forza ya bulusma hercai bile gecen vs den kacti adamdan. Scorpionu bilmiorum ama onlarda pk da fenalar :)
    eyw kardeş

• xxscorp

xxscorp Aktif Oyuncu

Scorpion sen giç konusma karılar bile senden daha cesaretli neyin erkeklğini yapıosun swde senin kancık olduğunu bilmeyen yok başka kapıda havla
    sana gelince bodrumun orosbusu.
    adam değilsin herkes biliyor. hala ne konusuyorsun. sw yi bıraktık bıraktık diyosun. ugurkeles'e küfür ediyorsun.
    ama hala bu sw desin. erkekliktenmi bahsediyorsun. karı kılıklı travesti seni.

• Forza

Forza Oyuncu

Seni derken? Yorum yazanlar illa videoda olanlar mı olmalı? Objektif yorum yapmayı bilmediğinizden herkese bir taraf kulpu yerleştirmeyi çok seversiniz. Lafımın hala arkasındayım; bu adam 5 vs atıyor kestiklerini koyuyor. En basitinden alttaki isimlere bakılır ve kesildiği adamları kestiği sahneleri koyduğunu görebilirsiniz. Yukarıda da bir apaçi kanıt demiş, video demiş. Asas oynamadım, oynamam da. Forum hesabımın bodrum nickli şahısla alakası yok, scorpionrogue ile de sorunum yok o yüzden yorumlara dikkat edelim, çocukça hareketlerden kaçınalım.
    ExtraLarge - Deniz
    Kim olursan ol 5 vs attilar diyorsun 5 vs nin 3 unu ben almisim sol alta bak gorursun ne tur bir gerizekalisin sen ya sadece kestiklerini koymus diyorsun ? Sen hic kesilme videolarindan movie yapan birini gordun mu ? Sol altta kesildigi adamlari gorursunuz yazmissin amk orasi arena senin kafanda bir cok mal insan var durmadan vs karisan ve dalan bunu herkes biliyor ne acınız varsa gelin hesaplasalim 1ws1 2ws2 8ws8 klavye kasarliginda baska bi sikim yaptiginiz yok bıdı bıdı sadece adınız cıkms artk server dusman size millete sike sike npt oluyorsunuz burda kotanız doldu artk siktirin gidin amk toplama ncs clani sizi . banlayin bizi diye yalvardiniz biraktiniz sonra geri geldiniz bani acmasi icin yalvardiniz ortalik kasari olmussunuz . bodrumu tanimiyorum diyorsun ben sana soyliyim senin clanindaki switchhh . ben videoya ne edit yaptim ne de sansur koydum yapsam ne skill barimi gorebilirsiniz ne kac parca inv yaptigimi ne healtimi nede manamı . gotune guveneni bekliyorum lafimin arkasindayim .

Son düzenleme: 2 Temmuz 2017
  • Forza

Forza Oyuncu

Amk delisi fake hesap açıp kendini övmeye falan başlamış , şizofren
    Lan gerizekali cocuk hic isim yok hotmail acip foruma uyelik mi acicam mal insan onlar oyundaki userler biri scorpionrogue digeri karlmax falan filan . kocani cagir karsima ( hercai ) yarida kalan vs miz var kesilip arenadan kacmisligi var . burda millete laf yetistirmekten baska bi sike yaramiyorsun icraat yap biraz lafa gelince hepiniz playersiniz amk kesilince tbl amk tup bebeği hercainin yalakasi olmussun .

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

A

adam değilsin herkes biliyor. hala ne konusuyorsun. sw yi bıraktık bıraktık diyosun. ugurkeles'e küfür ediyorsun.

an

sanane amın evladı ister bırakırım ister bırakmam sanamı sorucam anasını götünden siktiğim milletim sikiyle gerdeğe girme götün yiyosa kendin gel ama yemez boş yapma burda bacını sırtlarım yoksa

• SymbolX

SymbolX Aktif Oyuncu

Lan gerizekali cocuk hic isim yok hotmail acip foruma uyelik mi acicam mal insan onlar oyundaki userler biri scorpionrogue digeri karlmax falan filan . kocani cagir karsima ( hercai ) yarida kalan vs miz var kesilip arenadan kacmisligi var . burda millete laf yetistirmekten baska bi sike yaramiyorsun icraat yap biraz lafa gelince hepiniz playersiniz amk kesilince tbl amk tup bebeği hercainin yalakasi olmussun .
    Kudurma lan kudurma sikik bende onu diyorum hesap açmaya hiç mi üşenmedin 7 foruma 3 dk da cevap yazmssn hesaplara güzel cok iyi ulan benim 2v2 videom 10 dk onu hangi ara izleyipte yorum attın mal oç scorpionrogue de forum kaşarlarından bize karşıt kim varsa destek çıkar 2v2 istedik mi pm kaparlar ya amk salağı sen gerçekten hercaiyi mi kesecen ya seri skill tbl ile kesip hava atıosun amk eziği alsaydın ya iç çekim movie :D millete laf yetişrmekten başka işim yoksa aç da 2v2 videolarını izleyip player gör hatta senle de atalım 2 kill al oyunu bırakalım götün yerse : DDDD şu server da 1 tane bile arkadaşın yok konuşmayı bilmezsin pk atmayı bilmezsin benden pt istediğinde bile almıyodum seni amk eziği şimdi AĞLA

• Bu Sayfayı Paylaş