Video ForzaScarrow VS SWİTCHHHHH YOLUN SONU

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 31 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Aktif Oyuncu

Hadi Bakalım.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2017
  2. SymbolX

SymbolX Aktif Oyuncu

Kardeş switchh senin 5 gömlek üstün bi asas ayrıca o gün bende vardm o arena da seni yarı hp kesince daha gelmedin zaten sol alta bakınca switchin seni kestiği gözüküyor : ) harbi komik adamsın seviyorum seni ya

3. Forzaa518

Forzaa518 Oyuncu

Evet

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kardeş switchh senin 5 gömlek üstün bi asas ayrıca o gün bende vardm o arena da seni yarı hp kesince daha gelmedin zaten sol alta bakınca switchin seni kestiği gözüküyor : ) harbi komik adamsın seviyorum seni ya
    Hepsini görmek için tıklayın...
    O vs 3 - 2 bitti

• QuickShock

QuickShock Oyuncu

Dual SHERİON + SC'siz FULL HP kestiğim adam burda laga luga yapmasın aq.Şizofrensin anladıkta düş yakamızdan artık.Bizim çapımız seni aşar üzülürsün hor kullanırız aslanım hadi işine bak. 6 bin kere kestik yetti artık biz sıkıldık sana çakmaktan hâlâ ağlıyorsun.

• ForzaScarrow

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Adamı 20 defa kesmişim bi tane vs de olduğum yerde duruyorum onu gelip kesiyor onu da ss alıyor falan böyle bi deluğanlı bu adam vs de switch'i 20 defa kesse de inanmam ki :D 20 defa kesse 60 defa kesilmiştir bu salak

• Forzaa518

Forzaa518 Oyuncu

Adamı 20 defa kesmişim bi tane vs de olduğum yerde duruyorum onu gelip kesiyor onu da ss alıyor falan böyle bi deluğanlı bu adam vs de switch'i 20 defa kesse de inanmam ki :D 20 defa kesse 60 defa kesilmiştir bu salak
    Aynen bende küçükken radyonun içinde insanlar var sanıyordum . Sanada gider gel istanbula neyin varsa koy ortaya 1 ws 1 - 2ws2 atalim yanyana benim kitabımda kaybetmek yok bükemediğimiz eli öpmeyiz kırarız ;) ist dışındaysanda 5 ws atarız karsilikli movie kabul sansursuz . Seri spike gibi bahanelerle gelme karsima yeter . Beni kesemeyecegini sende biliyorsun defalarca attik vs senden olan videolari derleyip movie yapmaktan useniyorum yoksa sende coktan itaat etmistin ;) Benim işim senle degil her defasinda bunlarin mahkemesinde avukatlik yapma bana bunlar benim durmadan kestigim 5 e karsi 0 kestigim beltsiz kestigim adamlar charina baskalarini sokturup karsima gelen insanlar cekemeyip forumdaki videolarimi kaldirtiyorlar daha neyin muhabbetini yapiyorsunuz ? Adam beni bos charla kestigini iddaa ediyor bende ona karsi full charinla attigimiz videoyu koydum 3-2 biten . çok can yanacak çok çekil kenara sadece seyret ..

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Sen bana movie yapcan? tamam ben şuan istanbuldayım dudullu da oturuyorum gelsene yan yana atalım özelden mesaj atıyorum numaramı ara görelim seni bi :D

• WakaBayaShi

WakaBayaShi Oyuncu

Bu kancığı adamdan saymayın swde herkeze bacısını sırtladı hala akıllanmadı Kesilince hep bi bahne yok sikil deniyodum yok siklmediğim ws felan delikanlı ol at kafası delik'amlı olma 10.sınıf bi asas sıradan bile değil Burda atıp tutuyo ws ye gel diyince sizofrene bağlıyo aq eziği bırakın bu bebeyi kendi haline oynasın burlarda uğraşmaya değmez bi karekter..

MarquezZ_35 bunu beğendi.
  • WakaBayaShi

WakaBayaShi Oyuncu

Dual SHERİON + SC'siz FULL HP kestiğim adam burda laga luga yapmasın aq.Şizofrensin anladıkta düş yakamızdan artık.Bizim çapımız seni aşar üzülürsün hor kullanırız aslanım hadi işine bak. 6 bin kere kestik yetti artık biz sıkıldık sana çakmaktan hâlâ ağlıyorsun.

Yine yerlerde iyice alıştı altımıza girmeye gayri meşur çocuk istemiyoruzz

• ForzaScarrow

Bu kancığı adamdan saymayın swde herkeze bacısını sırtladı hala akıllanmadı Kesilince hep bi bahne yok sikil deniyodum yok siklmediğim ws felan delikanlı ol at kafası delik'amlı olma 10.sınıf bi asas sıradan bile değil Burda atıp tutuyo ws ye gel diyince sizofrene bağlıyo aq eziği bırakın bu bebeyi kendi haline oynasın burlarda uğraşmaya değmez bi karekter..

Bunlar kim ?

• ForzaScarrow

Bunlar yediremeyip forumdan sildirdikleriniz movieler ve üşenip atmadığım bi ton video pcde duruyor .

ama yetmez noktayı daha koymadım size bunlar hiç .

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Yarrağam ben neredeyim bu videolarda? Boş charımı ss ile kesmiş atmışsın amk ben boş charla senin full charını kestiğimi biliyorum ki attığın sslerde de gösteriyo altta boş chara yattığın öğreneceğin çok yol var o tarzla beni ve benim gibileri kesemezsin aslanım bunu kafana koy. attım sana telefon numaramı özelden götün yiyorsa ara atalım istanbuldayım ben de.

• Jokoo

Jokoo Oyuncu

Konu çığırından çıkmış. Tahrik edici unsurlar ve küfürler barındırdığından yoruma kapatılmıştır. Açılan yeni konularda aynı unsurların tekrarı halinde forumdan uzaklaştırma cezası verilecektir.

• Konu Durumu:
    Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş