Sabit Konu GM başvurusu

'Oyun Duyuruları' forumunda UguRKELES tarafından 21 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

GM Başvurularında Bilgileri Doğru Dolduralım Arkadaşlar Buna Dikkat Edelim!!
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Evet Arkadaslar Bir iki kisiyi bende farkettim
    Zaten bu oyun yetkilisi secilirken onun bunun lafiyla degilde isini gercekten yapabilecek kisiyi ugur bey sececek kadar akillidir. Yani o olsun bu olsun denmesine gerek yok bizde swnin yarisini sokar yazdirriz olay onla bitiyorsa adalet kazansin.

• MUZO

MUZO Aktif Oyuncu

Evet Arkadaslar Bir iki kisiyi bende farkettim
    Zaten bu oyun yetkilisi secilirken onun bunun lafiyla degilde isini gercekten yapabilecek kisiyi ugur bey sececek kadar akillidir. Yani o olsun bu olsun denmesine gerek yok bizde swnin yarisini sokar yazdirriz olay onla bitiyorsa adalet kazansin.
    Evet Bende Bundan Bahsetmiştim.

Que, Zeus ve Four bunu beğendi.
  • Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

Ve Sunu Bilmenizi İsterimki Ben Bu Sektorde Yeni Degilim Bilgi Sahibiyim Yani Gm Olmak Benim İcin Heves Degildir Ama AndreamTr Ailesine Girersem Sirf Heves İcin Olmak İsteyenlere Ozel Bir Gm Server Acacam Maksat Herkez Hevesini Alsin Ve Bu Sizler İcin Oyun Olabilir Ama Burada İsi Bilmeyen Bir GameMaster in Yazacagi Gereksiz Bir Notice Sunucumuzu Basitlestirebilir Ve Sunucumuzun Basit Bir Serverdan Hicbir Farki Kalmaz Yani Basvuruyu Yaparken Hevesle Yapmayın Cok Hevesliyseniz Gidin 100 tl Sunucu Kiralayin Full kurulum Elinize Verirler =)

• cagatay

cagatay Yeni Oyuncu

Adım Cagatay Aydoğan Yaşım 23 Mesleğim Mağazacılık Ama Patron oldugum için Elemanlar Bakıyoru Ben Yatıyorum Canım :D Online Sürem 12-24 Saat Arası Değişiyor AndreamTR'ye 2 Bucuk Senemi Verdim uğur Sende Tanıyosun Beni İlgi alaka Cok yüksek Benim Tarafımdan Senide Seviyorummm :D Birlikte Güzel Şeyler Yapıcagımıza İnanıyorum Canım :*

• 2keskesme

2keskesme Yeni Oyuncu

Adınız: Burak
    Yaşınız: 22
    Mesleğiniz: Kendi Dükkanım Var. Mobilyacı'
    Online Süreniz: 15 saat
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: Swyi bayadır takip ediyordum. 4 yıldır kadar takip ettim şuana kadar çok ilgilenen gm görmedim o yüzden gmliğe adaylığımı koydum .. Server'a tanıtım videosu ve tanıtım reklamını koyduktan sonra bu userın 2 katını cıkartcagıma inanıyorum

İletişim:
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı? KO-PLAYER'DA VARDİ YETKİM.. VE GMLİK İÇİN DENEYİMİM VARDİ REALPK , HARDPK , VALENTİNAKO , VS SERVER'LARDA GMLIK YAPTIM
    İLETİŞİM : 0537 373 8338 -

• emRE DOGAN

emRE DOGAN Oyuncu

Merhaba Ben EMRE
    Yaş 21 İstambul oturuyorum .
    Meslegim: Bilgisayar Programcılıgı ve teknik system
    Serverda Gm olarak atanırsam .

7/10 Online olabilirim ( 10 saat içinde yapabiliceklerim )
    Oyunla userlerle ilgilenme & isteklerini ve sorunlarını dinlemek cözmek .
    KO sayfalarında REKLAM yapma .
    Facebook Reklam yapma
    Video Cekme editleme yapma .
    Yabancı ko Sayfalarında reklam yapma .
    Userlerin Pc ile sıkıntılarını cözme.
    Admin iletişime gecip 1vs1 2vs 8vs8 Event yapma
    Pm event Kill Event ( Forum yarışmaları yapabilme )
    Daha önce Gm 3 senelik gm tecrübeligim oldu .
    Benim işim ADALETLİ oyun sağlamak ve asla haksızlık hak yiyenlere bu zevk tatdırmamak.

Referans olarak.
    GMLİK YAPTIGIM SERVERLAR.

Tigerko
    Darkko
    TheKnightEmpire

• ahmetgirgin17

ahmetgirgin17 Yeni Oyuncu

Merhaba,

Bildiğiniz gibi son günlerde aşırı bir user kitlemiz mevcut fakat son günlerde tek başıma yetişemiyorum farkına vardım, ( GM ) vardı işini gayet başarılı görevini yerine getiriyordu fakat işleri sebebiyle aramızdan ayrıldı üzücü durum olarak, bizde yeni kişiler arıyoruz oyunda sorunlarınıza anında müdahale edebilecek GM sayısını artırabilmek, gün içerisinde aksama olmaksızın cevaplanmasını sağlamak, Oyunculara günün her saati hizmet verebilmek, kısaca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Oyun ekibimize daha fazla Game Master alımı yapılacaktır. Bu işi en iyi şekilde yapabilecek adaletli davranabilecek uygun adayların aşağıda yazılanları dikkatle okumasını rica ediyoruz.

Adaylarda aranan şartlar:

- 18 yaşını doldurmuş olmak
    - Oyuna ait hiç bir yerde (TBL/PROGAM ve ağır kural ihlalleri) suçlardan ceza almamış olmak.
    - İyi derecede oyun ve kullanıcı seviyesinde bilgisayar bilgisine sahip olmak.
    - Adil karar verebilecek muhakeme yeteneğine sahip olmak.
    - Oyuncuların bilgisayarlarına girerek bazı hataları çözme kabiliyeti olması.
    - Günde en az 12 saatini yapacağı göreve ayırabilecek olmak.
    - Veri gizliliğine dair anlaşma yapmayı kabul etmek.
    - Kesinlikle saygılı olgun bir yapıya sahip olacaktır. ''Saygı düzenin anahtarıdır''

Başvuru şartlarını kabul ediyorsanız, bu konu altına gerekli bilgileri bırakınız.

Başvuru Formatını aşagidaki gibi doldurunuz.

Kod:
    Adınız:Ahmet
    Yaşınız:22
    Mesleğiniz: Esnaf
    Online Süreniz:10-12
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: Çünkü görüyorum ki herkes kendi arkadaşına torpil yapmaya çalışmış serveri yönetecek güzel adil bir kimse olmasını istiyorum bu zamana kadar oynadığım bütün serverlerde yoktu. ve andreamtr yi seviyorum ve onun bir parçası olmak istiyorum. çünkü burdaki güzellik sıcak dost ortamını her yerde bulamayız. ve değerlendirmemiz gerekiyor. bende user kardeşlerimize yardımcı olmak için elimden geleni yapmaya çalışmak istiyorum. bana bu fırsat verilirse çok sevinirim
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı?daha önce arkadaşlarımın açtığı serverlerde yardımcılık yaptım
    İLETİŞİM :ahmetgirginin_17@hotmail.com

• alperenedilli

alperenedilli Yeni Oyuncu

adım : ALPEREN
    meslek:Esnaf
    online süresi:15+ saat
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz? Oyunla ilgilenmeyi seviyorum ve pc basında çokça vaktim oluyor
    iletişim:

• IKirke

IKirke Yeni Oyuncu

Adınız: AYTAC KAYA
    Yaşınız:25
    Mesleğiniz: GEMİDE AŞÇI
    Online Süreniz:24 SAAT BAŞINDA DURMA SÜREM İSE 10/12
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: DAHA ÖNCEKİ YAPTIĞIM GMLİKLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK BURDADA GAYET BAŞARILI ADİL HUZURLU BİR SERVER İÇİN DAHA ÇOK REKLAM VE USER TOPLAYARAK SERVERİ DAHA İYİ BİR HALE GETİRMEK VE TÜM USERLERE ADİL BİR TABLODAN BAKABİLMEK İÇİN
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı? DENEYİMİM VAR
    İLETİŞİM :aytac_455@hotmail.com

• kadir1923

kadir1923 Yeni Oyuncu

Kolay Gelsin

Adınız: Kadir İzoğlu

Yaşınız: 32

Mesleğiniz: Sinema Televizyon

Online Süreniz: 8-12 saat

Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?: insanlarla ilgilenmek hoşuma gidiyor sorunların çözülmesine katkı sağlamak için

Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı? Deneyim yok ama real de insanlarla ilgilendiğim bir işim vardı şuanda çok daha rahat bir iş yapıyorum ilgilenecek ilgide duyduğum iş yapmak istiyorum.

İLETİŞİM :

• Burak

Burak Yeni Oyuncu

Merhaba,

Bildiğiniz gibi son günlerde aşırı bir user kitlemiz mevcut fakat son günlerde tek başıma yetişemiyorum farkına vardım, ( GM ) vardı işini gayet başarılı görevini yerine getiriyordu fakat işleri sebebiyle aramızdan ayrıldı üzücü durum olarak, bizde yeni kişiler arıyoruz oyunda sorunlarınıza anında müdahale edebilecek GM sayısını artırabilmek, gün içerisinde aksama olmaksızın cevaplanmasını sağlamak, Oyunculara günün her saati hizmet verebilmek, kısaca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Oyun ekibimize daha fazla Game Master alımı yapılacaktır. Bu işi en iyi şekilde yapabilecek adaletli davranabilecek uygun adayların aşağıda yazılanları dikkatle okumasını rica ediyoruz.

Adaylarda aranan şartlar:

- 18 yaşını doldurmuş olmak
    - Oyuna ait hiç bir yerde (TBL/PROGAM ve ağır kural ihlalleri) suçlardan ceza almamış olmak.
    - İyi derecede oyun ve kullanıcı seviyesinde bilgisayar bilgisine sahip olmak.
    - Adil karar verebilecek muhakeme yeteneğine sahip olmak.
    - Oyuncuların bilgisayarlarına girerek bazı hataları çözme kabiliyeti olması.
    - Günde en az 12 saatini yapacağı göreve ayırabilecek olmak.
    - Veri gizliliğine dair anlaşma yapmayı kabul etmek.
    - Kesinlikle saygılı olgun bir yapıya sahip olacaktır. ''Saygı düzenin anahtarıdır''

Başvuru şartlarını kabul ediyorsanız, bu konu altına gerekli bilgileri bırakınız.

Başvuru Formatını aşagidaki gibi doldurunuz.

Kod:
    Adınız:
    Yaşınız:
    Mesleğiniz:
    Online Süreniz:
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı?
    İLETİŞİM :

• Burak

Burak Yeni Oyuncu

Adınız:BURAK AYDIN
    Yaşınız:26
    Mesleğiniz:Emlakcı
    Online Süreniz:GECE 00:04 te cıkarım Öglen 11 De girerim 18 20 saat
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:HEP BİLGİSAYAR BASINDAYIM OFİSTE VE EVDE OYUZDEN
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı? DAHA ÖNCE BİR KAC SEFER OLDUM SERVER SAHİBİDE OLMUSTUM FAKAT O ZAMAN VAKTİM OLMADIGINDA İLGİLENEMEDİM SUANDA TAM YERİNDE OLUR KOLAY GELSİN İYİ CALISMLAR
    İLETİŞİM :0532 786 96 90
    Bilgisayarınız: Evde 2 Adet Bilgisayarımız var Her zaman bosum degerlendirirseniz sevinirim

Son düzenleme: 31 Mart 2017
  • burak baysal

burak baysal Yeni Oyuncu

Adınız:burak
    Yaşınız:25
    Mesleğiniz:Fotoğraf Tasarım
    Online Süreniz:eek:rtalama 20 24 saat
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:gamemasterlik'yapmıştım neden AndreamTr'de de yapmayayım diye düşündüm
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı?
    İLETİŞİM :Burakbay12@gmail.com

• aqualish

aqualish Yeni Oyuncu

Adınız:İBRAHİM
    Yaşınız:MALGAÇ
    Mesleğiniz:BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KENDİ DÜKKANIM
    Online Süreniz:16 SAAT
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:KNİGHT ONLİNE DE VAKİT GECİRMEYİ SEVİYORUM
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı? evet var
    İLETİŞİM :eserbilgisayar.babaeski@gmail.com

• SUKAR45

SUKAR45 Yeni Oyuncu

Adınız:ENGİN
    Yaşınız:28
    Medeni Hali: Evli (2) Çocuk Babası.
    Mesleğiniz:GALERİ (OTO ALIM SATIM)
    Online Süreniz (20) SAAT
    Neden Moderatör Olmak İstiyorsunuz: USKO & PVP , Deneyimim ortalama 16 yıl oldu çocukluğumdan beri bu oyunu oynuyorum ANDREAMTR, gibi güzel server vakit geçirmeyi çok seviyorum eğer benide uygun görürseniz sizlere & değerli USER'lerimize yardımcı olmak için buradayım SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

• hisoka

hisoka Yeni Oyuncu

Adınız:Burak
    Yaşınız:24
    Mesleğiniz:Hemşire(Şuan işsiz)
    Online Süreniz:15-20 saat
    Neden Moderatör Olmak istiyorsunuz?:Şuan işsiz olduğum için bu işle ilgilenebileceğimi düşünüyorum.
    Başka Bir Sitede Yetkiniz Var mı veya Var mıydı? ve Deneyiminiz var mı?Yok
    İLETİŞİM :

• Bu Sayfayı Paylaş