Video H_E_R_C_A_İ vs Bizim çocuk :D ( HERCAİ İFŞAA İÇERİR )

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda lChristZl tarafından 22 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. lChristZl

lChristZl Oyuncu

2. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

AHAH ULAN BU VİDEOYU ATAN PİÇİN DÖLÜ 1. TUNAYI HERZAMAN YATALK ETTİĞİM İÇİN ADIMA BAŞKA SWDE FAKE ÇAR AÇIP KENDİ TBLSİNİ İFŞA ETMİŞTİ SALAK OĞLU SALAK 2SENE ÖNCEKİ VİDEIOYU BURAYA KOYMUŞ AHAH KİM BİLİR KİMSİN SEN AMK EZMELERİ SİZİ

3. lChristZl

lChristZl Oyuncu

Ulan para karşılığında TBL satın alıp serverlarda kullanan yatalak piç :) sen kimsin ki Tuna'yı yatalak ediyosun video sonunda Tunaya attığın PM' yi aç bidaha oku istersen Videoda 2:13. saniye ... Tuna seni full charla kesiyorum istersen bide 0 charla vs atıp video atayım demiş. Senin cevaba bak '' YA AMK KESİON İŞTE NİYE O CHAR '' Ulan bi kerede adam gibi kabullenin. Sh gibi nerde illegal iş var kullan et sonra ben legalim yok dıştan video felan oraya da koy 2-3 Çomarı keserken video . Sonra biz Legaliz Kralız siz eziksiniz :D Ya hadi siktir git işine çol cocukla ugrasamam bu saatten sonra :)

4. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Ulan para karşılığında TBL satın alıp serverlarda kullanan yatalak piç :) sen kimsin ki Tuna'yı yatalak ediyosun video sonunda Tunaya attığın PM' yi aç bidaha oku istersen Videoda 2:13. saniye ... Tuna seni full charla kesiyorum istersen bide 0 charla vs atıp video atayım demiş. Senin cevaba bak '' YA AMK KESİON İŞTE NİYE O CHAR '' Ulan bi kerede adam gibi kabullenin. Sh gibi nerde illegal iş var kullan et sonra ben legalim yok dıştan video felan oraya da koy 2-3 Çomarı keserken video . Sonra biz Legaliz Kralız siz eziksiniz :D Ya hadi siktir git işine çol cocukla ugrasamam bu saatten sonra :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    TAMAM SENSİN :D salak insan 2 sene önceki faqe çarı kesmiş koymuş bide utanmaz herif :D HADİ SİKTİR GİT BAK DALGANA AMIN HOŞAFI

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

ChristZ senin de gotün kalkmış belli daha düne kadar biizimle takılmak için götünü yurtıyodun şimdi neoldu abisi burda başka serverin saçma sapan movielerini atıyosun az adam olda söylediklerinin arkasında dur yoksa seninde movien burda olur rezil olursun eliteyle uğraşmanın sonu moviede belli olur .

• lChristZl

lChristZl Oyuncu

Ulan be orospu çocuğu ben bu server'a geleli 1 hafta oldu. Ondan önce de geçen yaz oynuyordum onda da kendi clanım vardı. Ben kimseye takılmak için yalvarmam böyle bir şey de yazmam. Öyle kuru iftira atıp insanların sinirleriyle oynamayın varsa elinde pm nin kanıtı at goster buraya aq evladı .Yok movien olur yok şey çol çocuksun. Ayrıca Fake char mı ulan o bal gibi sendin ko-59 da oynadıgın zamanlara ait bi video. Senin adına fake char acıpda ugrascak kadar işsiz değil kimse . Milleti keserken hercai sen oluyosun. Kesilince Fake oluyor zaten. Anca kendi bokunuzda boğulursunuz amınakodugum anasını siktigim TBL ci piçleri hadi uzayın Videonuzu bol bol izleyin. Bunları kullanan adam 1 yıl once kullanan adam suan kim bilir neleri satın almıstır ne piçliklerle oynuyordur. daha 19-20 yasında cocuklarsınız. :D

Son düzenleme: 23 Haziran 2017
  • m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

ChristZ senin de gotün kalkmış belli daha düne kadar biizimle takılmak için götünü yurtıyodun şimdi neoldu abisi burda başka serverin saçma sapan movielerini atıyosun az adam olda söylediklerinin arkasında dur yoksa seninde movien burda olur rezil olursun eliteyle uğraşmanın sonu moviede belli olur .
    YAW SİKTİR GİT OROSPU COCUĞU 2SENE ONCE CEKİLMİŞ Bİ VİDEONUN NE PMSNİNDEN BAHSEDİYON SEN MAL İNSAN BİZİ BİLEN BİLİYOR DELİKANLIYSAN ÇIK KARŞIMA BURDA SALAK SALAK VİDEOLARI GÖSTERİPDE PRİM YAPMAYA ÇALIŞMA AMCIK

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Katkısız orospunun evladı buda belli eziklerde yorum yazar olmus hadi git kumda oyna abisi

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Herşey okey'de AndreamTR'de neden KO59'un videoları atılıyor, ikinizde aktif oyuncularsınız girin vs atın movie alın bu kadar basit :)

SymbolX bunu beğendi.
  • lChristZl

lChristZl Oyuncu

Kardeşim mesele ko-59 andream tr yada vs movie değil . Orda sondaki olay asıl muabbet. SH kullanan buna sahip olan bi adam var ve bu adam suanda aktif olarak burda oynuyor anladın mı .

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Onu bilemem kardeşim, arkadaşla hiç karşılaşmadım :)

• Saiyjan

Saiyjan Oyuncu

Vay mk bu adamin tbl oldugunu biliyordum

• Trabzonluu

Trabzonluu Oyuncu

Bariz SH .

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Kardeşim mesele ko-59 andream tr yada vs movie değil . Orda sondaki olay asıl muabbet. SH kullanan buna sahip olan bi adam var ve bu adam suanda aktif olarak burda oynuyor anladın mı .
    Chiristz daha düne kadar hercainin götünden ayrılmazdın ne olduda buladar sper aldn adama adamın ptsine girmek için bitek götünü vermediğin kalmıştı hepsine ben şahitiö burda boş yapma gotun yiyosa ws gel adamla ?

2v2 geldi zaten chris bizle 17-2 kesip towna yolladık ondan kudurdu bu
    Çakalların sesi kurtları görene kadar öyle milletin arkasından sallamakla olmuyor sözde plyaerler işte burda iş gücü milleti kötülemek bırakın bu işleri yada gidin kumda oynayın elite clanında bitane hile kullanan insan bulmassın milletinde bu zoruna gidiyor kesemeyince hile adam edicem bunları öyle böyle.

• Trabzonluu

Trabzonluu Oyuncu

Amk serverda sizi sikmeyen kalmadi forumda hep sizin isimleriniz var videolarda işin ilginc tarafi bu kadar ncs atacak nicki nerden buluyorsunuz xD ayrica 2vs2 atilir .

Amk serverda sizi sikmeyen kalmadi forumda hep sizin isimleriniz var videolarda işin ilginc tarafi bu kadar ncs atacak nicki nerden buluyorsunuz xD ayrica 2vs2 atilir .
    Komik şey git kumda oyna sana büyük gelir alamassın bizimkini

• Trabzonluu

Trabzonluu Oyuncu

Alamadiğimi sizlere birakirim

Alamadiğimi sizlere birakirim
    Kaybol sikik elite siker affetmez.

• lChristZl

lChristZl Oyuncu

Şimdi benim hakkımda atıp tutan ÜlkücüGenclik nickli ergen . Öncelikle ben bu server'a geçen yaz başladım ve başladığımda human 4Jasuva'(ilker)'n oyunu bırakmasıyla onun clanındaki arkadaşları kendi clanıma toplayarak oldu böylelikle bu servera girdim ve 1.5 ay oynadım. bu 1.5 ay sonunda KaymazmısınTarçınıma Clanımı kurdum ve oyunu bıraktım . Bu yaz yine başladım ve clanımda arkadaşlarımda zaten hazır ve beni bekliyorlardı. Yani öyle götünden element uydurma hercai ile takılmak için yalvarmışım zart zurt . Ben Elite Clanından hiç bir insana böyle bişey yazmadım yazmam da zaten ben oyuna girdiğimde clanım ve partyim hazırdır. Öyle kanıtın olmadan ananın amından atıp tutma ... Ha ama şu varki sizin clan mesela bana pm atıyor party olsun takılmak için olsun al bak benim elimde kanıtta var ben kanıtsız iş yapmam tıpkı Hercai'nin kullandıgı SH gibi herşey ya VİDEO yada KSC olarak mevcuttur aslanım buyur link

hadi iyi göt olmalar ...

• Bu Sayfayı Paylaş