H_O_O_B_Y ' (G.G)

'Şikayet Alanı' forumunda PUMA tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. PUMA

PUMA Yeni Oyuncu

Son düzenleme: 17 Temmuz 2017
  2. GENERAL

GENERAL Administrator Site Yetkilisi Forum Moderatörü

Şikayetiniz İcin Tesekkürler Gerekli İşlemler Yapılmıstır ( İYİ Forum ve OYUNLAR )

3. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Şikayetiniz İcin Tesekkürler Gerekli İşlemler Yapılmıstır ( İYİ Forum ve OYUNLAR )
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bu tip adamlar oyunda cirit atıyor slayttan millet ban yiyor yazık valla Usko yada SteamKo ya kaydırıyosun milleti iyice slayt a karışılmasın bu tip hilelere öncelik verilsin

WakaBayaShi bunu beğendi.
  • ya arkadaşlar her sw de slayt vardır. bu bir ban sebebi olamaz.
    bu bir admin hatası olabilir.
    serveri iyileştirirsin slaytı minimuma indirirsin. uskodaki gibi oynarsın. ben ne pvp serverlar gördüm slayt atılmıyor. usko tarzı.
    slaytın ban sebebi olması çok yanlış . ve bir sürü tbl seri spike vb. hile kullanan adamlar ban yemiyor.
    zaten ileri geri yaptıgında slayt olacak herkes biliyor. atmasını bilmeyen adam bile ileri geri yapınca slayt deniliyor ve ban yiyor.
    böyle bir şaçmalık varmı arkadaşlar
    yanlışmı konuşuyorum.
    adminin serveri iyileştirememesi yüzünden herkes slayt atıyor gibi ve ban yiyor haksız yere.
    tbl kullananlar hala oynuyor ama.

WakaBayaShi ve HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  • HaYaLLeR vs HaYaTLaR

ya arkadaşlar her sw de slayt vardır. bu bir ban sebebi olamaz.
    bu bir admin hatası olabilir.
    serveri iyileştirirsin slaytı minimuma indirirsin. uskodaki gibi oynarsın. ben ne pvp serverlar gördüm slayt atılmıyor. usko tarzı.
    slaytın ban sebebi olması çok yanlış . ve bir sürü tbl seri spike vb. hile kullanan adamlar ban yemiyor.
    zaten ileri geri yaptıgında slayt olacak herkes biliyor. atmasını bilmeyen adam bile ileri geri yapınca slayt deniliyor ve ban yiyor.
    böyle bir şaçmalık varmı arkadaşlar
    yanlışmı konuşuyorum.
    adminin serveri iyileştirememesi yüzünden herkes slayt atıyor gibi ve ban yiyor haksız yere.
    tbl kullananlar hala oynuyor ama.
    kardeşim teşekkür ediyorum çok açıklayıcı bir şekilde kimsenin yazamayacağı konuyu derleyip toplayıp buraya yazmışsın evet bu adminin hatası tabiki 2 - 3 çapulcuda şikayet edip admin peşine düşüyor yada düşmüyor izliyor yada izlemiyor kafasına göre canı isterse ban atabiliyor ama np li charları özellikle takipte gibi geldi bana çünkü onlardan para kazanacağı sanıyor neden adam np sini kasmış çünkü ben bunu banliyim ücreti neyse şu şu kadar açarım verirsen yada vermessen açmam hesabında ya banladığıda bişey olsa soktugumu slaytı yüzünden kaç tane adamdan oldu server iyice düşüşe geçti biraz daha böyle giderse bir halt olmaz gibime geliyor

• WakaBayaShi

WakaBayaShi Oyuncu

Bende katılıyorum size slyat ban sebebiyse eğer ya engellencek yada ayrım yapmadan herkez banlanacak ben slyat atmayan hiç görmedim ama admin nedense kıl olduğu kişileri banlıyo yanlız forumda bir çok kişinin tbl seri skil ifşasıda mevcut neden banlanmıyor tartışılır,banlasa zaten para verip actırıyor çok kötü bi yönetim .

• WakaBayaShi

WakaBayaShi Oyuncu

kardeşim teşekkür ediyorum çok açıklayıcı bir şekilde kimsenin yazamayacağı konuyu derleyip toplayıp buraya yazmışsın evet bu adminin hatası tabiki 2 - 3 çapulcuda şikayet edip admin peşine düşüyor yada düşmüyor izliyor yada izlemiyor kafasına göre canı isterse ban atabiliyor ama np li charları özellikle takipte gibi geldi bana çünkü onlardan para kazanacağı sanıyor neden adam np sini kasmış çünkü ben bunu banliyim ücreti neyse şu şu kadar açarım verirsen yada vermessen açmam hesabında ya banladığıda bişey olsa soktugumu slaytı yüzünden kaç tane adamdan oldu server iyice düşüşe geçti biraz daha böyle giderse bir halt olmaz gibime geliyor
    Haklısın kardeşim görülen köy klavuz istemez admin swde adam kayırıyor ve bunları para için yaptığını düşünüyorum admine neden ban attığını sorduğunda ise konuşma tarzı yol al kaybol gibi cümleler kullanıyor ama item alcam diyince efendim tabi satarız gibisinden konusuyo ayıptır valla dicek laf bulamıyorum kimin ne olduğu bellidir saygılar.

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  • GENERAL

GENERAL Administrator Site Yetkilisi Forum Moderatörü

Slayt Fixleme Konusunda Gerek Calısmalarımız Tamamlanmak Üzere En Gec Persembe Gününe Kadar Aktif Yapıcaz

• WakaBayaShi

WakaBayaShi Oyuncu

Ozaman slyattan banlanan adamlarn banını ac yada swnin yüzde doksanını banla onlarda slyt atıyo bu adam kayırmak değilde ne 2 3 kendini bilmez yüzünden ve takip etmeden user banlıyosun ayıptır ne biçim yöneticisin sen

• WakaBayaShi

WakaBayaShi Oyuncu

Slayt Fixleme Konusunda Gerek Calısmalarımız Tamamlanmak Üzere En Gec Persembe Gününe Kadar Aktif Yapıcaz
    Sizin yöneticiliğinden hiç bişey olmaz cünkü herşeyi paraya dökmüşsün adam tblden ban yiyor 2 gün sonra tekrar banı acılıyo meden ? 2si ise forumda seri skil ifşaları var ve hala banlanmadılar neden?sende takip etmeden gidip slyttan ban atıyosun öylemi bu yöneticilik değil adaletsizliktir.

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

Slayt Fixleme Konusunda Gerek Calısmalarımız Tamamlanmak Üzere En Gec Perşembe Gününe Kadar Aktif Yapıcaz
    güzel bir çalışmadır eyvallah yalnız arkadaşın dediği gibi o zaman herkesin banını açın adaletsizlik ortadan kalksın sonra siz kimi uygun görürseniz banlarsınız bir çok user ve benim aralardında arkadaşlarım da olmak üzere bir çoğu şu saçmalık illet yüzünden sorgusuz sualsiz hatta uyarısız ban yedi yemin ediyorum acıdım o banlananlara neden adam gecesini gündüzüne katmıştır veya katmamıştır np sini kasmış itemini almış güzelce pk sına bakarken nedense gereksiz olarak hile görülen slayt yüzünden ileri geri yapsanız bile charın birden uzadıgını görüceksiniz bakın ileri geri ve maus tıklamasından bahsediyorum adamın oldugu yerde uzamasından değil altını çiziyorum dikkatli okuyunuz inşallah bu yazdığımkaideye alınır herkes adil eşit charlarının banı açılmış bir vaziyette perşembe günü gelicek olan patch ile slayt illetinden artık kimsenin ban yememesini bekliyor olacağım iyi çalışmalar...

• Bu Sayfayı Paylaş