HARDCORELER PK YA ÇIKARSA [[SONUÇ..]]

'Şikayet Alanı' forumunda xxscorp tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

BU ŞAHISLARIN İSİMLERİ VE CLANI GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ VİDEODA BULUNMAKTA..
    GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILMASINI İSTİYORUM....

2. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

uğur ne kadar aldın hala oyunda cirit atıyo bu gavatlar

3. lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

SİZİN GİBİ GAVATLAR OYNAMAYI BİLSEYDİ CLİENTİ FARKLI OLAN MAGELERİN TAŞA AZ BİŞEY ZORLAYNCA GİREBİLDİYİNİ BİLİRDİ 5 yıldır bu sw deyim oraya bi sizin girmedinizi göremedim amk neymiş bunun için bizi banlatcakmıs SİZİ KAFASIZLAR BU BANLANMA SEBEBİMİ HEY MALLAR :D

4. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

SİZİN GİBİ GAVATLAR OYNAMAYI BİLSEYDİ CLİENTİ FARKLI OLAN MAGELERİN TAŞA AZ BİŞEY ZORLAYNCA GİREBİLDİYİNİ BİLİRDİ 5 yıldır bu sw deyim oraya bi sizin girmedinizi göremedim amk neymiş bunun için bizi banlatcakmıs SİZİ KAFASIZLAR BU BANLANMA SEBEBİMİ HEY MALLAR :D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    BUNU BANA YAZAN MAGE BİZE OYUN OYNAMAYI ÖĞRETİYOR VAY AMK VAY BİZİM HALİMİZE :D ULAN ÇAKAL BU KODUMUN SERVERİNDE DAHA 2 3 AY ÖNCE DUVARA GİREN BAN ATAN ADMİN ŞİMDİ SEN ORAYA BİZ GİREBİLİYORUZ SİZ GİREMİYOSUNUZ DİYE GAVATA BAN ATMAZ İSE ONUN BEN GÖTÜNE KOYİM OLDUMU ?

• xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

dünkü bok :D laflara bak hele ulan.
    Zorlayıp duvara girmek ayrı. Orası duvar değil bir kere. 10 yıl uğraşsanda oraya girmez sen bu oyunu kaç yıl oynadığını yazmıssın.
    Ama bir bok ögrenememişsin :D
    wh ile oraya girilebilir anca. Zorlayınca giremezsin. Bebeto

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  • lorenzo023

lorenzo023 Aktif Oyuncu

DÜNKÜ BOK DİYEN AGZINI SİKİM senin emi DAHA OYUNDA NERDE NEYİN YAPILDNI BİLMİYON AMK :D LAN BEBETO BİŞEY DEMİYOM AMK BİGÜN FARKLI Bİ CLİENTTEN GİRMEK İSTERSEN GİREBİLİRSEN GİRERSİN O YETENEYİN WARSA FARKINDAYSAN ORDA SİZ KOVALARKEN ARKAMIZDAN 1 PARTİ GELİRKEN PAT DİYE GİRMEDİ ZATEN O ADAM BUGÜNE KADAR KAC TANE ADAM GİRDİ BİZ MELEYKENDE ADAMLAR GİRDİ ORAYA BASKA YERLERE GİRİLMİCEK YERLERE BİZ EZİK GİBİ WH DEMEDİK AMK :D OZAMAN AMK HUMANLARIN SAG TEPESİNEDE KİMİ CIKABİLİYOR KİMİ CIKAMIYOR ORADA BUG AMK OZAMAN ORAYADA CIKMAK YASAK OLSUN BEYİNSİZ BOK :D

• xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

savunduğu yazdığı yoruma bakarmısın :D harbi çocukmuşsun lan sen asdasd:D

• xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

dünkü bok:p:p

• Bu Sayfayı Paylaş