Resim HERCAİ NEDEN HDD BAN YEDİ ?

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda m5lm5l tarafından 9 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

neden

1. knight

0 oy
    0.0%
  2. knight

0 oy
    0.0%
  1. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

Her girdiğimiz serverin nabzını yokladigimiz için adminler tarafından sevilmiyoruz neden çünkü adminin arkadaşını vsde otur kalk yaparak kesiyorum sonra o slayt atıo bişey olmuyor ama biz slayt atinca ugur kelesden pm gecmis olsun diye zaten ban atmaya bahane arıyor oda ANLAMADİGİM ŞEY ŞU 1haftadir serverdeyim ve tam 8 tane video editleyip attım bak bakayım o videolarin 1 tanesinde en ufak bi illegal bisey varmı yok bulamazsın.BU GECEDE BAN YEME SEBEBİMİ BAN YEDİKTEN SONRA ÖĞRENİYORUM SLAYTMİŞ DAHA DİCEK BİŞEY BULAMIYORUM SANA UĞUR Keleş. . BAN LİSTESİ

Son düzenleme: 10 Haziran 2017
  2. Arc:

Arc: Yeni Oyuncu

Kardeşim valla üzüldüm attığın videoları izledim gerçekten sağlam oynuyorsunuz inşallah açar banını

m5lm5l bunu beğendi.
  3. QuickShock

QuickShock Oyuncu

Slayt bahane. Ben ona bi liste çıkarırım slaytcılardan , oyunda user kalmaz bıraksın bu ayakları.adam kayırmaya son versin artık

m5lm5l bunu beğendi.
  4. EDAK1NGGG

EDAK1NGGG Yeni Oyuncu

Yunus bu uğur adam kayıriyor ablası seni bilen biliyor canını sıkma sen servere geldiğinden beri server da bi kapışma rekabet ortamı oldu ama bu rekabeti hep sen kazandığın için yediremediler seni bilen biliyor

m5lm5l bunu beğendi.
  5. SexWhitmeafrknn

SexWhitmeafrknn Yeni Oyuncu

Uğur gene yaptı yapıcağıni Yazık oldu

m5lm5l bunu beğendi.
  6. PEDERxs

PEDERxs Yeni Oyuncu

KARDEŞİMİ CEKEMİONUZ DİMİ YAZIK ULAN YAZIK ADAMSIN KARDEŞİM

7. WheelTools

WheelTools Oyuncu

Slayt attı diye ban atıyorsa, Serverin %75ini banlamasi gerekiyor, hatta bütün ardreami slayt atarak gezen adamlar hala serverda pk atiyorken, seni banlamasi düşündürücü....

8. iyi oynuyosun bellkı ama ben senın oyunda ne zaman gorsem her zamman slayt sekme ne ararsan yapıyosun once oyunu ogren sonra burada hakkını ara bence suan oyuna gırelım 10 pm den 8 zı senı sıkayet eder

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

xxscorp bunu beğendi.
  9. xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

Adalet yerini bulmuş. Yapacak birşey yok. Slayt sıçrama yasak serverda. Ki ben slaytın ne demek oldugunu nasıl yapıldıgını bile bilmiyorum.

10. m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

Adalet yerini bulmuş. Yapacak birşey yok. Slayt sıçrama yasak serverda. Ki ben slaytın ne demek oldugunu nasıl yapıldıgını bile bilmiyorum.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    ALİ DAYI YAZMIŞŞINKİ OYUNU OĞREN SONRA BURDA HAKKINI ARA DİYE SEN AZICIK BU OYUNU ÖĞRENMİŞ OLSAYDIN SLAYTIN NASIL ATILDIĞINI BİLİRDİN ULAN MAUSLE GERİ KAYDIR GENE SLAYT OLUYOR BUNUN BAN OLMA SEBEBİ DİYE Bİ SAÇMALIK OLAMAZ ELİMDEKİ VİDEOLARDA SERVERİN NERDEYSE TAMAMIN SLAYT ATARKEN VİDEOSU VAR BEN BUNLARI ATSAM BAN ATICAKMI ? ONU SÖYLE BENDE ATAYIM

bodrum bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bi vs atıcaktım elemanla yoktum bayağıdır niye hemen banladınız :D

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

iyi oynuyosun bellkı ama ben senın oyunda ne zaman gorsem her zamman slayt sekme ne ararsan yapıyosun once oyunu ogren sonra burada hakkını ara bence suan oyuna gırelım 10 pm den 8 zı senı sıkayet eder

Slyat sekme diyosun onu herkez yapıor kafan güzel galiba ali dayııı

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

Dinine küfreden müslüman olsa tabi sen hiç anlamassın slayt atmakdan bırak bu işleri illa vdeo alıp ifşamı edelim

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

ALİ DAYI YAZMIŞŞINKİ OYUNU OĞREN SONRA BURDA HAKKINI ARA DİYE SEN AZICIK BU OYUNU ÖĞRENMİŞ OLSAYDIN SLAYTIN NASIL ATILDIĞINI BİLİRDİN ULAN MAUSLE GERİ KAYDIR GENE SLAYT OLUYOR BUNUN BAN OLMA SEBEBİ DİYE Bİ SAÇMALIK OLAMAZ ELİMDEKİ VİDEOLARDA SERVERİN NERDEYSE TAMAMIN SLAYT ATARKEN VİDEOSU VAR BEN BUNLARI ATSAM BAN ATICAKMI ? ONU SÖYLE BENDE ATAYIM
    ben bılmıyoru slayt atmayı bılmekte ıstemıyorum sız oyunu ogrenmeden orusbulugunu ogrenmıssınız slayt atarak kacıyosun 30 np nın lafını yapıyosun bıtek slatttan vıdeo atmana gerek yok gereken her zaman yapılıyo sw de buraya gelıp aglamana gerek yok yaptım bı hata dersın banın acılır duzgun oynarsın ok kardes hadı ıyı gunlerr

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

ben bılmıyoru slayt atmayı bılmekte ıstemıyorum sız oyunu ogrenmeden orusbulugunu ogrenmıssınız slayt atarak kacıyosun 30 np nın lafını yapıyosun bıtek slatttan vıdeo atmana gerek yok gereken her zaman yapılıyo sw de buraya gelıp aglamana gerek yok yaptım bı hata dersın banın acılır duzgun oynarsın ok kardes hadı ıyı gunlerr
    DUR ÖĞRETİYİM SANA SLAYT ATMAYI MAUSU GERİ SÜRÜKLE SLAYT ATMIŞ OLURSUN HSHS SALAK İNSAN SENİ 10 SENEDİR BU OYUNU OYNUYORUM HATAM MAUSU ŞAĞ SOL YAPMAKSA EVET YAPTIM Bİ HATA KUSURA BAKMASIN UĞUR KELEŞ.AYRICA AKSAMA ATICAM VİDEONUN ALTINA NE YORUM YAPİCAKSİN ONU MERAK EDİYORUM SUAN

• 10 senedır oynuyosun bos oynamassın cıldır mk senıı ben oyundayım hala sen banlısın aramızdakı fark bu sen slayt atmaya dewam et hadı sana kolay gelsın..:)

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

10 senedır oynuyosun bos oynamassın cıldır mk senıı ben oyundayım hala sen banlısın aramızdakı fark bu sen slayt atmaya dewam et hadı sana kolay gelsın..:)
    İyi sakso çekiyosun belli kocana sana şimdi bedavaya itemde veriyodur ulan ne adamsın ali dayııııı

• m5lm5l

m5lm5l Aktif Oyuncu

Dinine küfreden müslüman olsa tabi sen hiç anlamassın slayt atmakdan bırak bu işleri illa vdeo alıp ifşamı edelim
    ugurun götünü yalamak bu olsa gerek

• xxscorp

xxscorp Usta Oyuncu

adalet yerini bulmuş demişim. kötümü ettim. slayt atanı banlıyor admin. atan herkes ban yiyecek. ben sadece yapamadıgımı dile getirdim

• bodrum

bodrum Aktif Oyuncu

adalet yerini bulmuş demişim. kötümü ettim. slayt atanı banlıyor admin. atan herkes ban yiyecek. ben sadece yapamadıgımı dile getirdim
    vdeo herşeyi gösterir kaç defa gördüm seni slyat atarken illa denk gelcen tekrar.

• Bu Sayfayı Paylaş