Video Hiza ve Nizam Yok..

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ECNEBI tarafından 20 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

full char ile gelip kesip movie alanlara macro,x7,bot iftiralarına hitaben...

lorenzo023 ve testament23 bunu beğendi.
  2. Hareketlere bak mk :) once bandicam yazisini kaldirmayi ogren at yarragi ws attgn adamlarn hepsi ezik orc riffy haric

3. ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hareketlere bak mk :) once bandicam yazisini kaldirmayi ogren at yarragi ws attgn adamlarn hepsi ezik orc riffy haric
    Hepsini görmek için tıklayın...
    botçu bi adamı neden ciddiye alıyorsun peki ? hadi diyelim orcriffy hariç hepsi ezik oyundaki nick'ini söyle şuan oyuna giriyorum 5 ws atalım gerizekalı bu video'daki bütün oyuncular senin üzerinden geçebileceğinden şüphem yok kudurun... apo abi'ne söyle beni iyi tanır yol al şimdi .

• testament23

testament23 Yeni Oyuncu

Ooo knk bnu görmemstim :D eline saglk gircenmi oyuna???

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Ooo knk bnu görmemstim :D eline saglk gircenmi oyuna???
    Saol kardeşim yok bi süre daha yokum zaten 1299 baydı artık .

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Eline sağlık yavrum adamım benim. Da şu yavşak forza gibi katliam falan yazma ya yakışmıyor sana

ECNEBI bunu beğendi.
  • ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

Eline sağlık yavrum adamım benim. Da şu yavşak forza gibi katliam falan yazma ya yakışmıyor sana
    Eyvallah kanka. düzelttim zaten daha sonra yakışmaz aynen :) şunun lafını etme ya gündemde kalma gayretinde çocuk habire yeni üyelik açıp kendini tatmin ediyor :)

• ECNEBI

ECNEBI Usta Oyuncu

• Bu Sayfayı Paylaş