jobların eşitliği

'Genel Sohbet' forumunda hellrelax tarafından 20 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

?

diğer jobların quest silahları eklensinmi

1. evet

66.7%
  2. hayır

22.2%
  3. hiç biri olmasın

11.1%
  1. hellrelax

hellrelax Yeni Oyuncu

iyi oyunlar burada şunu belirtmek istedim... jobar eşit değil para yatırsan bile eşit asla olamaz.... daha artısını yapamıycağım warriorum ile asası zorla başa çıkamıyorum .. +8 fs nedir yaaa hadi +9 dw shard olsa anlarım diğer itemlerin +9 u var ama fs aşırıya kaçılmış bir üründür... neden diyer jobların quest itemleri yok olsun bence olmalı o vakit diyelimki bu server eşittir.

sadece asas üstünlüğü var. oyunda md+9 lu bir asas spike 1200 1300 vururken +8 fs li biri 1900 1700 vuruyor adalet değil.. benden bu kadar.

diyeceğim şu warrior mage priest quest ekipmanlarını istiyoruzz

GLASHUTTE ve BoudLaire bunu beğendi.
  2. GLASHUTTE

GLASHUTTE Oyuncu

Kardeşim yorumuna kesinlikle katılıyorum. Ancak işine geleni duyan bir yönetim var sanırım. FS bir destek itemi, özelliklede destek itemin olmadığı her itemin npc den np ile alınabildiği bu serverda(ironik olarak). Oyunun orijinalinde olan ancak serverda saçma bir şekilde kapalı olan skillerinin Diğer joblara verilen questin oyunun dengesini(fs satışlarını) bozacağını düşünüyorlar. Seninle aynı duyguları paylaşıyorum.

Saygılar...

hellrelax bunu beğendi.
  3. CiKi

CiKi Oyuncu

Bencede diğer jobların fs itemleri gelmeli

4. DrJackSooN

DrJackSooN Oyuncu

neden bu oyunu idare eden buranın sahipleri açılan konulara cvp vermıyor neden bu sv de herkes işine gelene cvp veriyor bak adam çok guzel birşey yapmıs neden cvp vermıyosunuz ?

5. Gonzalez

Gonzalez Oyuncu

warinin var zaten hb +9 dolayisiyla bpninde var db priye zaten gerek yk mageyede gerek yok gayet rahat dusuruyorlar ee okcular zaten ks oynuyo

Bu Sayfayı Paylaş