Sabit Konu Konu Başlığı ve Konunun Altına Yazılan Mesajlarınız Hakkında...

'Genel Sohbet' forumunda UguRKELES tarafından 3 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. UguRKELES

UguRKELES Administrator Site Yetkilisi

Merhaba,

Öncelikle arkadaşlar bir konu açarken konu başlıklarınız ortamı germek adına açılıyorsa,sonrasında altına yazılan küfür içerikli mesajların yazılmasınada sebep oluyor.Karşılıklı atışmalar başlıyor.
    Bu Forum açıldığından beri gerek SS'lerinizle gerekse video paylaşımlarınızla birbirinize o kadar nefret dolu söylemlerde bulunuyorsunuzki hayretle yazdığınız mesajları okuyorum. Bazen küfürlerinizin boyutu o kadar yüksek oluyorki çocuk gibi forumda ana bacı Allah kitap küfür ediyorsunuz.
    Sonrada yazılan mesajları düzeltmeniz için sizleri uyarıyorum.
    Düzeltmediğiniz zamanda konuyu kilitlemek ya da silmek zorunda kalıyorum.
    Yorum yazarken ettiğiniz küfürleri silmez ya da düzeltmezseniz konuyu kilitlerim arkadaşlar. O küfür eden kişileride uyarmama rağmen yazdıkları mesajları düzeltmezlerse o konudan geçici ban atarım ve bir daha o konuya mesaj yazamazsınız.
    Oyunda birbirinizi sevmiyor olmanız, biririnize forumda ya da oyun içi küfür edeceğiniz anlamına gelmiyor.
    İnsan gibi oyununuzu oynayın. Keyfini çıkarın.
    Konu başlıklarınızı foruma uygun bir şekilde açın ve yazdığınız mesajlarda yaşınıza uygun olsun.
    İyi Oyunlar,
    İyi Forumlar..

deniz ve Gonzalez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş