Video lChristZl vs JabbaWockez ( TBL BANNED )

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda lChristZl tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. lChristZl

lChristZl Oyuncu

2. lChristZl

lChristZl Oyuncu

Olay Gelişimi : Clanımla pk için toplanmışken bu gereksiz all chat kullanarak bana küfür eder ve VS teklif eder. Arenaya Meriç' kardeşimin charıyla geçerim ve bu arkadaş ne hikmetse oyunda olmasına rağmen benden 5 dakika sonra gelir :) ... Vs'yi atarız ve bacısını sırtlarım ... Daha sonra clanından 2 kişi senle vs yi atan death değil banlanan jabba oldugunu söyler . ve kendisine sordugumda zaten o benim kuzenim der. VS yi sen teklif edicen küfürü sen edicen ama vs için chara kuzenini sokucan böyle bi dünya var mı ? TBL ' den 3 dakika önce ban yemiş adamı da sırtlarız sıkıntı yok ! ...

3. neverfallss

neverfallss Oyuncu

Ezikler Kestiğiniz Video'ymu attınız 3 kere kesildiğin video neden atmadın? atamaazsın ismin kirlenir değilmi kendini player sanan ezikler çol çocuksunuzz ..

( AFTERNEVERFALSS..

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  4. Security

Security Oyuncu

Chrtiz ezik gördümde senin kadarını görmedim acaba clanında bitane legal oynayan varmı alayınız tblcisiniz ifşanız var formda var :D

neverfallss ve HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  5. neverfallss

neverfallss Oyuncu

EZİK NE DEMEK KARDEŞİM BUNLAR KAŞARLAŞMIŞLAR EZİKLER

6. Security

Security Oyuncu

Bunlar klavye orospuları icraat sıfır kardesm :D

7. ____MertYILMAZ

____MertYILMAZ Aktif Oyuncu

herkes oynamasını biliyor :)

8. lChristZl

lChristZl Oyuncu

NeverFalss 3 kere kestiğin video'yu atsana izleyelim hayal dünyan baya güzelmiş aq ezmesi seni .Siktim götünü hala zırlamaya devam edin burda

9. lChristZl

lChristZl Oyuncu

Clanımda bir kişide slayt dışında herhangi bişey bulun öyle konusun amınakodugum evladı JabbaWockez TBL ' den ban yedi onu soktun chara yine siktim ananızı hala ötmeye devam edin burda. Neyse sikilmiş götün davası olmaz. Videon yukarda varsa elinde kanıtın at bizde izleyelim

10. Security

Security Oyuncu

Formdakilerin ifşaları siZin clandan değil galiba beynini siktiğim girde bak

11. lChristZl

lChristZl Oyuncu

Security. Clanda bot kullanan arkadaş clandan atılmıştır şuan bir kişide bot k0xp vs. anti bişey yok.

12. neverfallss

neverfallss Oyuncu

Video'da neden Scler kesik kolpeler 2000 buf sc 350 ac ymi sakladınız :)))

Bu Sayfayı Paylaş