Video LYRAKINQ Tutorials 8vs8 OMC NASIL NASIL PAKET EDİLİR VOL 1 :)

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda L_y_R_A_K_1_N_Q tarafından 12 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. FAHRİYE TOPU NESTA GİT BOKUNLA OYNA :D
    TOPLAR :)

2. zfr2

zfr2 Oyuncu

:D yatağın tadına vardınız mı hahahaha

3. onura12

onura12 Yeni Oyuncu

Az daha koşsaydilar keske

Son düzenleme: 12 Ekim 2018
  4. zlatan

zlatan Oyuncu

resmen tecavüz amk

5. dayakxd

dayakxd Kral Oyuncu

Hahaha bu be amk 8vs8 yazmış biz 7 kişiyiz en sonda tekleme bizle uğraşıyor bir de video çekmişler annesi sikişken eziklere bak tekleme pt olmasa 7 kişiye npt oluyorlar:D:D:D

6. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Hahaha bu be amk 8vs8 yazmış biz 7 kişiyiz en sonda tekleme bizle uğraşıyor bir de video çekmişler annesi sikişken eziklere bak tekleme pt olmasa 7 kişiye npt oluyorlar:D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    AGLA AGLA YARAGIN TADINA VARDINIZMI :D:D:D zuahahahaha İYİ Bahane uydur belkı ınanır milet TOPLAR :D:DDDWQDWDQDWQ asuasdhashdash
    BEBELERE BALON TOPLARA BALONNNNNNNNNNNN :DdQWDQDQWDWQ

• memurr38

memurr38 Yeni Oyuncu

kardeş yalnız mageniz çok güzel tp yapmış

• 1. Ws başlangıç yeri ile bitiş yerine iyi bakın bahanelere karnımız tok.
    2. Ben şu zamana kadar wsde kesilince eline kalkan taktıracak kadar aciz bir clan görmedim ona rağmen kesilene de kahkaha atarım.
    3. Her türlü 8w8 anlaşmalı olacak şekilde her zaman wsye açığız.
    4.Boş yapmanıza gerek yok her şey ortada
    5.Umarım bu size yeterli olmuştur, elinize sağlık :)

• dayakxd

dayakxd Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

1. Ws başlangıç yeri ile bitiş yerine iyi bakın bahanelere karnımız tok.
    2. Ben şu zamana kadar wsde kesilince eline kalkan taktıracak kadar aciz bir clan görmedim ona rağmen kesilene de kahkaha atarım.
    3. Her türlü 8w8 anlaşmalı olacak şekilde her zaman wsye açığız.
    4.Boş yapmanıza gerek yok her şey ortada
    5.Umarım bu size yeterli olmuştur, elinize sağlık :)
    1-Partin tamamen kendi clanının oyuncuları, bizim partinin healerı dışardan bir adam + 2 asas boş char.

2- 2 tane warrioruna karşılık 1 warriorumuz var kalkan takmayıp ne yapsın?

3- Bu vs zaten anlaşmalı olsa 10dk değil 3 dk sürer kendi clan partimizle

4- Ezikliğinizi bu videoyla kanıtladığınız için teşekkür ediyoruz, son 3 dakikada harmoniusların teklemesiyle uğraştık ona rağmen 10dkda zor kestiniz 7 kişilik yarım omc partiyi:D:D hadi sevinin bakalım evlatlar

• lordfrow

lordfrow Oyuncu

İYİ SAMAR ELİNİZE SAGLIK :rolleyes:

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

1-Partin tamamen kendi clanının oyuncuları, bizim partinin healerı dışardan bir adam + 2 asas boş char.

4- Ezikliğinizi bu videoyla kanıtladığınız için teşekkür ediyoruz, son 3 dakikada harmoniusların teklemesiyle uğraştık ona rağmen 10dkda zor kestiniz 7 kişilik yarım omc partiyi:D:D hadi sevinin bakalım evlatlar
    AGLIYONMU HALA KAŞAR SEN :D:D YEDİREMIYONUZMU YARAGIN TADINA VARMAYI :DdDwdqdwqd:wq:

• Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Öncellikle mantıksız konuştuğun için teşekkür ederim, Partynizde 1 warrior 1 bp var kendini ne güzel kandırıyorsun sen aklını yediğim :D Tamam hadi daha fazla ağlama boş yapmayı da pek seviyomuşsun :D Anlaşmalı ws istiyorsanız 2 priest 2 warrior 3 asas 1 mage her zaman beklerim yavrucum =)

• dayakxd

dayakxd Kral Oyuncu

mutlu olun bakalım 7 kişilik yarım omcyi teklemeyle birlikte 11 kişi kestiğiniz için sdfasdgasjfbhjagnsdg bunu herkes biliyor ki omc bu serverın babasıdır, hem melede hem magede :D

• Bravo kendini güzel kandırmışsın sanırım yaşın da baya küçük neyse her şey ortada hodri meydan :*

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

dayakxd tam bi veletsin amk
    adamların bi ananı sikmediği kalmış hala konuşuyon
    bükemediğin bileği öpecen . seve seveden anlamıyon adamlar sike sike anlatmış işte daha ne :D

• dayakxd

dayakxd Kral Oyuncu

dayakxd tam bi veletsin amk
    adamların bi ananı sikmediği kalmış hala konuşuyon
    bükemediğin bileği öpecen . seve seveden anlamıyon adamlar sike sike anlatmış işte daha ne :D
    Zavallım hala ağlıyor musun kıyamam:(

• dayakxd

dayakxd Kral Oyuncu

Bravo kendini güzel kandırmışsın sanırım yaşın da baya küçük neyse her şey ortada hodri meydan :*
    Her şey ortada ben de onu yazdım işte. Gidin denklerinizle takılın bu serverda bizi kesecek clan yok, istediğin clandan istediğin adamı çağır:D

• Ulan ben ne diyorum sen ne diyosun ne tür bi kafa yaşıyorsun sen npt oluyorsun videoya çekiliyorsun ağlanıyorsun hala bizi kesecek clan yok diyosun :D
    Takdir ettim seni beyin bedava aq :D

• onura12

onura12 Yeni Oyuncu

Bende sey diyorum madem alt clanini kesmisiz sirayla tokatlayalim isterseler koyalim siraya altini ustunu ayri ayri sikelim

• dayakxd

dayakxd Kral Oyuncu

Hahaha ulan siz de player mı oldunuz? 2 yıldır bu serverdayız kim kesebilmiş siz keseceksiniz? 11vs7 atmışız kesip koymuşlar bir de 10 dk sürmüş hiç mi utanmadınız bu OMC 8vs8 atsak anamızı siker biz bunu niye attık diye:D:D:D:D

• Bu Sayfayı Paylaş