NPT İİ QueenCryBabyBitcH

'Şikayet Alanı' forumunda Alıdayı tarafından 13 Mart 2017 tarihinde açılan konu

?

KANITLAR YETERLIMI SİZCE

1. EVET

5 oy
    50.0%
  2. HAYIR

5 oy
    50.0%
  3. DAHA FAZZLA KANIT

0 oy
    0.0%
  1. Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

VİDEODA GORULDUGU GIBI BIRILERI NPT YAPIYO DUN AKSAM SADD 10.20 GECE FELAN DELOS ZAMANI MILLET SAVASTA PM LERDEN ANLIYACAGINIZ GIBI DİREK FORUMA GIRDIM BIRISINE KESIN NP KASIYOLAR KRALLIK ICIN DEDİM VE BI

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

DAN SS ALDIM DEDIM 5 10 DK SONRA MEYDANA CIKAR KIMIN NE YAPTIGI

GORULDUGU GIBI SS ALDIM BEKLEDIM İİ KARAKTERI VAR 102.365 DIYE NP KASMIS 10 DK DA KIMSE 25 K KASAMAZ SATEN KANIT DIYER ADAMALRIN NPSI HEP AYNI OZELLIKLE BAKIN BI ONUNKI DEGISIYO BUDA BASKA SS İİ ISMI OLAN GIITI MESELA

GELDI

CLANINDA ARKADAS [​IMG] [​IMG]

HERKEZE SEVGILER SAYGILAR KIMIN YARDIM ETTIGINIDE BILIYORUM NEYSE BELKI BIDAHA BOLE SEYLER YAPMAZLAR SEVIYORUM SIZLERI...:)

2. BABANIN:CANI:CEHENNEME

BABANIN:CANI:CEHENNEME Aktif Oyuncu

Ali Dayıcım iyi güzel hoş diyorsun fakat bu adamın kestiğine dair bir fotoğrafın kanıtın varmı ?
    Dün csw vardı ve bu adam kasmış olamaz mı ?
    Sen kasamıyorsun diye kimse kasamazmı cevap bekliyorum
    Adam belkide humandı karus bastı böyle bir ihtimalde var ve herşey olabilir.
    İnsanların hakkını yemeyin.

( böyle birşey var diyosan kim yardım etti senmi ? arkadaşların mı ? açıklasan iyi edersin )

3. Alıdayı

Fazla Kanıtlar mevcut Fazla Kurcalama ıstersen Sırf Bu Foruma Yorum yapmak ıcın Kayıt Yapmıssın Saten Date basede Kımın kımı ne zaman nerede kestıgı Cıkıyo CSW de en kral Adamı Getır 30 1 saddte 25 k kasamaz Sevıyorum Seni Kardesım...

4. BABANIN:CANI:CEHENNEME

Yeni kayıt olmam ne değiştirir. adaletten yanayım. Daha fazla kanıtın olsa koyardın boş laf yapma. kanıt getir buraya koy. senmi yaptın arkadaşınmı bekliyoruz canımın içi.

5. Alıdayı

Ugur Benı ıyı Tanır kımsenın emegıne kastım yoktur o npt yapan adamıda tanımam Ben yada Baskası yapmıs ne Fark Eder Saten O char Banned olacak Bensem ben yerım arkasımsa o yer Sıkıntı Yok Kardesım..:)

6. BABANIN:CANI:CEHENNEME

sen yaptıysan çıkıp bide burada ben yaptım diyeceksin öylemi. boş yapma kardeşim .
    kanıtım var diyorsun ,adamın kestiğine dair 1 tane kanıtın yok. gerçekten boş adamsın. sen bu şekilde devam et.
    gm'ler online değilmi sitede her daim online yazıyor neden banlamadılar.
    adam zaten kosp satıyormuş. kendi tanıdıklarına nerden biliyosun onların yapmadıgını.
    gidip adamların yanına foto çektinmi
    gözle görülür bir kanıt yok ortada adam kendi town önünden video almış.

O BENİ TANIR ŞU BENI TANIR BU BENI TANIRLARLA İŞ YAPACAKSANIZ VAY Kİ NE VAY NELERE KALDIK.

Son düzenleme: 13 Mart 2017
  7. Alıdayı

Senınle Bu Konuyu Tartısmaya Gerek yok Adam kesmez Salakmı okadar pt gırer oturur dıyer adamalar kasar Sen bu konuları bılmıyosun Bıde bısylerı ıdaa edıyosun yukardekı resımlere bak ılk 10 sırayı atmısım adam yok human yok karus dıyosun humanda en yuksek nplı adam kac bakalım resmı ıyıce ıncele ole laf yap burada senın bence bıyerlerın tutustu burada hak hukuk yapıyosun tek bı gercek var o char ban yıyecek ee bıde k0xp mevzusuna gelelım adam 2 3 kısye k0xp satarmı okadar salakmı kendı sw sını nıye bıtırsın unutma bı sw de k0xp varsa o sw bıter kımsede gırmeaz sence bu adam bunu yaparmı hazır kurulu duzenı bozarmı sen bence yoluna bak csw zamanında ii oyundaysa pm neden kapalı pm mı blokladı :)[​IMG]

8. BABANIN:CANI:CEHENNEME

kendin yapmışsın gibi ne güzel anlatmışsın . tebrik ederim. ben bu konuları bilmiyorum haklısın.
    hiç bi yerimde tutuşmadı. adminmisin sen neden banlamadın ii denen adamı ii diye bi char açılıyorsa tabi
    kosp konusuna gelince adam salakmı değilmi bilemem fakat kosp açanları gördük.
    gözükmeyen mageler gözükmeyen bp priestler. uçan kaçan mage ve okçular.
    şekil yapıyosun ama boş be.
    bu arada şekilli nick açanlar var onlarada bu şekildemi pm atıyorsun ?

- A S U M A N diye birsürü char var bu şekilde pm atarsan oyunda değildir tabi. bilmiyorsan söylim
    şekilli yazıldıgı için.

KANIT KANIT DEDİĞİN BUMUYDU BENDE BİRŞEY SANMIŞTIM.

9. Alıdayı

Neyse Kardes Sana ıyı Gunler Hersey Ortaya Cıkar sıkıntı Yok Bak keyfıne Kımseye bırının ıstegı Uzerıne ban atılmaz varsa Bı hata kımın olursa olsun Oyundan Uzaklastırılırr Sen Neden Bu mevzuya bukadar Taktın Anlamadım 1 Senedır bu Sw deyım :Bu Islerle ılgılenıyorum bu ılk degıl ugurda bılıyo kendısı Hadı alla Emanetsın..

10. BABANIN:CANI:CEHENNEME

1 senedir bu sw desin ugur seni tanıyor diye geçiniyosun. adamın götünü iyi yalamışssın demekki ben 3 senedir oynuyorum ugura pm atmışlığım bile yok tebrik ederim.
    gm admin vs. değilsen bu senin işin değil. olmaya çalışıyosun belli. bu kafayla devam et. gm olursan FLW Dostuna felankor riote fln atarsın toplu kesip kral olur. hadi eyw.

11. Alıdayı

He Sole Seyler yaz ıste ıcını Dok Bana Kendını Savun ıste Npt yapıyosun Barı arkasında Dur Ne oldu sımdı Bı Krallık ugrana Kımın ne oldugunu ogrenmıs olduk benım bu sw de admın olma hevesım yok kardesım ugrasmam Calısıyorum onla nasıl ugrasım ben gece calısıyorum aksam 7 den sonra bulamassın sw benı char oyunda olur pm att ısten gelınce donerım sana FLW clanı ıyı bı clan 1 2 gun takıldım cocuklarla Suan ss atım sana oyuna gır gor benı Gell [​IMG]

12. BABANIN:CANI:CEHENNEME

boş muhabbet kardeş sana verecek cevabım yok . aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun. npt yapıyorsun. burda muhabbet olsun diye konu açıyorsun. gm olacaksın ya hani. ugurda görse bu şeyleri . garibimi kandırdıgını. riote atros toplu dönersiniz. artık hadi. canımın içi .

herife kanıt göster diyoruz. adam sürekli kendi fotosunu atıyor. kanıt manıt yok. yanına gittinmi diyorum cevap yok. kimlerin yardım ettiğini biliyorum diyosun. kim diyorum cevap yok. nedir la bu. :)

13. Alıdayı

2 Senedır oynuyosun yaa Gel bakım oyuna goster kendını Bukadar adamı Savundun Gızleme kendını Gel Bakım Beklıyorum adreama oyunu bıraktım deme sımdı Bana Beklıyorum Gell.. 2 senede ne yaptın gormek ıstıyorum oyunda Gelmessen bukadar adamsın sende ıstee......

14. BABANIN:CANI:CEHENNEME

YEMİN EDERİM SENİN KADAR BOŞ LAF YAPAN BİR İNSAN GÖRMEDİM. KAÇ SEFER SORU SORDUM. TEK BİR YANIT ALAMADIM. KONUYU DEĞİŞTİRİP DURUYORSUN. CEVAP BEKLİYORUM CEVAP YAZDIKLARIMI OKU.
    ANLAŞILAN TAM OKUYAMAMIŞSIN. 2 SENE YAZDIGINA GÖRE 3 SENE DEMİŞTİM. NE TARAFINLA OKUDUGUNU MERAK ETTİM.

BİZ BOŞ ADAM DEĞİLİZ KARDEŞ ÇALIŞIYORUZ ÖYLE HER DAİM SENİN GİBİ OYUNA GİREMEYİZ. GECE GİRERİZ ODA 1 SAAT 1,5 SAAT TAKILMAK İÇİN.

15. ALİDAYI QUEEN BENİM KARDEŞ ARDREAMDA NPT YAPIYORSUN YAZMIŞSIN ORDAKI ADAMIN NİCKİ QUEENMI AYRICA CSW DEYDİK DÜN 2 CLAN BENİM ŞAHİDİM ÇOK AYRICA KRALLIGA KASSAM 1 MİLYON NP KASARIM SENIN DEDIGIN GIBI BİZ ZATEN KRALIZ BU SW DA GEREK DUYMUYORUZ O YÜZDEN SENDE SUÇLAMA YAPARKEN ADAM GİBİ YAP... UGUR KELEŞ BENİM ARK FLN YAZMISIN SENI NE KADAR TANIYORSA BİZİ 2 MİSLİ TANIR BU SW BİZ OLMAZAK MELE OYNUYACAK KİMSE YOK BUNUDA BİL.

16. BİDE BUNU SENİN GİBİ EZİK Bİ ADAM YAZIYOR BUNA ÇOK GÜLDÜM PK DA BİZİ GÖRUNCE TOWN ATARSIN BURDA LAY LAY LOM YAZIYORSUN :)

17. Alıdayı

Sıkıntı Yapmanıza Gerennnnkk Yok Olan Bıten meydana Cıkar Herkez Bole ılklerde Aglar Sonra pısman olur ıs ısten gecmıs olurr Sen olmassan baskası olur merak etme bu sw sana kalmadı cok gorduk bız gıden gerı gelen Bulanmaz hınt kuması degıl kımse

18. HEE BİRDE 30 DK DA 2 DFA NS ATIMAZ NCS ATTI FLN YAZMIŞSIN 1 SAATDEN ÖNCE NCS ATILMAZ HADİ UYDURMA BİŞEYLER SÖYLÜYORSUN BARİ AKILLICA KONUŞ 30 DK 50K NP KASMIŞIMDA 30 DK NCS ATMIŞIM KOMİKSİN :)

19. OLM SEN HARBİDEN KOMİKSİN 4 5 MİLYON NPLİ ÇARLAR NEDEN PİŞMAN OLAYIM USKOMU OYNUYORUZ NPT YAPMADIM AMA YAPMAK İSTESEM 4 5 MİLYON NP Lİ ÇARLAR VAR SEN BİZİ 4 K NPSİ OLAN ÇARLAMI KORKUTUYORSUN :) QUEENDE 4 K NP VAR :) KOMIKSİN

20. Alıdayı

HEE BİRDE 30 DK DA 2 DFA NS ATIMAZ NCS ATTI FLN YAZMIŞSIN 1 SAATDEN ÖNCE NCS ATILMAZ HADİ UYDURMA BİŞEYLER SÖYLÜYORSUN BARİ AKILLICA KONUŞ 30 DK 50K NP KASMIŞIMDA 30 DK NCS ATMIŞIM KOMİKSİN :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    sende dıkatlı oku aslanım csw de np kasmıs olamazmı yazıyo orada ncs ne alaka once bı okuu sonra cvp yaz..:)

Bu Sayfayı Paylaş