OMC CLANINA AYRIMCILIK

'Şikayet Alanı' forumunda NeverComeBack tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. NeverComeBack

NeverComeBack Oyuncu

omc tüm klan olarak admıne para mı yedırıyor soyleyınde bılelım bu adamları herkes bılıyor ama neden 1 tanesi bile ban yemıyor göz göre göre serverin anasını aglatıyorlar söyle sana ne kadar para veriyorla soyle de bilelim biz daha fazlasını veririz ama server adam akıllı olsun gına geldi be

2. WheelTools

WheelTools Oyuncu

Kim ne biliyormuş kardeşim? Bugüne kadar bize bir clan hile dedi akabinde kendileri hileden ban yedi, kasım ayından beri bu serverdayiz sadece bir kişi ban yedi o da hileden degil kufurden, soyle kardeşim derdini belki çare buluruz?

ZinedineZIDANE ve llpromadell bunu beğendi.
  3. profesyonelliğimizi biliyorlar kanki :D ... ah bizde de hile olacak emin ol seni oyunun yüklenme ekranındayken bile keseriz haberin olmaz. Varsa hemen banlasın gm... Biz öyle icb de engin sarı mıdır nedir kopx u açıp dağ tepe gezip anti lr ile oynayan banlanıpta banı açılanlarla karıştırma. Hile kullananlar belli olmuyor sanıyorlar kendilerini ama kabak çiçeği gibi ortada hepsi fakat asıl suç UĞUR KELEŞ te bunların bu şekilde oyuna girmesine müsade edip banları açan ayrımcı şahısta. Demek ki onlara müsade var yapacak bişi yok. Artı sana 10 tane kareli adam sayarım hile kullanan (seri spike, uzaktan vurma, vs..) üstelik birisi de kareli dragonlu...

WheelTools ve llpromadell bunu beğendi.
  4. llpromadell

llpromadell Yeni Oyuncu

varsa şüphesi olan, varsa birşeyler öğrenmek isteyen, varsa oyundan zevk almak isteyen kim ne hangi jobla pk atmak istiyorsa buyursun gelsin bizle pk atsın. "omc.tspeak3.com". Okçu-mage-tekleme-mele farketmez.
    Normalde böyle yazanlara cevap da vermiyoruz ama siz bize bok atana kadar hileyi aldığınız yerlere laf edin. Sonuçta adam sizi ölümsüz yapmıyor sadece ezikliğinizi örtüyor. Ezik her türlü ezik :) ister anti lr en olsun ister seri bilmemne... oyun bilginiz 0 (sıfır) olduktan sonra siz yine ezik olmaya devam edeceksiniz...

WheelTools ve ZinedineZIDANE bunu beğendi.
  5. NeverComeBack

NeverComeBack Oyuncu

low herifler sizi ne bok oldugunuz kendizde biliyorsunuz adam olun bari kabullenin kendinizi itherifler

6. Enesd42

Enesd42 Oyuncu

Herkes kimin ne olduğunu biliyor ;) hile kullanıp kendine adam yerine koyanlarıda çok gördük anca hile ile kesersiniz zaten ne bok oldugunuzu herkes biliyor ama kimse kanıtlıyamıyor kaç para veriyorsunuz Ugura Söyleyinde biz daha fazlasnı verelim ICBxx[_Enes_DUR4N_]

7. WheelTools

WheelTools Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

hile kullanıp kendine adam yerine koyanlarıda çok gördük anca hile ile kesersiniz zaten ICBxx[_Enes_DUR4N_]
    Hepsini görmek için tıklayın...
    bu cümlen garibime gitti kardeşim, şöyle ki sadece hilecilerden oluşan ve hileden dolayı bir çok üyesi ban yemiş bir clanda bulunuyorsun.

ne bok oldugunuzu herkes biliyor ama kimse kanıtlıyamıyor ICBxx[_Enes_DUR4N_]
    herkesin bildiği ama kanıtlayamadığı şey çok ironik değil mi? eğer hile isek kanıtlanabilir, sizin bünyenizde bulunan hilecilerin kanıtlandığı gibi

kaç para veriyorsunuz Ugura Söyleyinde biz daha fazlasnı verelim ICBxx[_Enes_DUR4N_]
bunu da o lideriniz engin'e söyle şayet kendisi hileden ban yedi, akabinde 2 gün sonra banını kaldırdı, sor ona kaç para vermiş?

Sonuç olarak, sürekli itham ile olmuyor bu işler, elinde kanıt olan varsa sunsun, bizzat kendim uğurla konuşup üyemizi banlaması konusunda görüşeceğim.

llpromadell bunu beğendi.
  • Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Herkes kimin ne olduğunu biliyor ;) hile kullanıp kendine adam yerine koyanlarıda çok gördük anca hile ile kesersiniz zaten ne bok oldugunuzu herkes biliyor ama kimse kanıtlıyamıyor kaç para veriyorsunuz Ugura Söyleyinde biz daha fazlasnı verelim ICBxx[_Enes_DUR4N_]
    aynen herkes kimin ne olduğunu biliyor... engin kankinle ikiniz güzel anti lr ile oynuyorsunuz magede... size de hak vermek lazım programlar ile anca bize kafa tutmaya çalışıyorsunuz

Son düzenleme: 15 Eylül 2017
  • Enesd42

Enesd42 Oyuncu

aynen herkes kimin ne olduğunu biliyor... engin kankinle ikiniz güzel anti lr ile oynuyorsunuz magede... size de hak vermek lazım programlar ile anca bize kafa tutmaya çalışıyorsunuz
    La anti lr kimde oldugunu cok iyi biliyoruz sen merak etme :) bizim hileyle tbl ile işimiz olmaz biz bileğimizle oynuyanlardanız

• Enesd42

Enesd42 Oyuncu

bu cümlen garibime gitti kardeşim, şöyle ki sadece hilecilerden oluşan ve hileden dolayı bir çok üyesi ban yemiş bir clanda bulunuyorsun.
    .
    Clanın kurucusu engin deil kardesm bu 1 clan benim clanım clanımda hile kullanan adamlara yer yok buda 2 ;)

• JohnnieWalker

JohnnieWalker Yeni Oyuncu

OMC siz engine ban açtırıyor diyorsunuz'ya siz banlatmıyorsunuz bile sizde yok yok bunu çok iyi biliyorum siz daha knight'nin K sini bilmezken ben bu oyunu oynuyordum kendinizi savunmanız çok normal inkar etmenizde hırsız hiç bir zaman ben çaldım demez :)

La anti lr kimde oldugunu cok iyi biliyoruz sen merak etme :) bizim hileyle tbl ile işimiz olmaz biz bileğimizle oynuyanlardanız

Clanın kurucusu engin deil kardesm bu 1 clan benim clanım clanımda hile kullanan adamlara yer yok buda 2 ;)
    kendinde dahil çoğunuz hile kullanıyorsunuz bide hilecilere yer yok diyor ya :D kaç kere pm attık uğur a artık ne muamele yaptıysanız kullananlar banlanmıyor banlananın banı açılıyor bişiler ne diyim yorum yok :D hep biliyom biliyom diyon ne biliyon söyle bakalım bi boş yapmadan... ama suç sizde değil müsaade ettirende, zayıfsınız hileye başvurmanız doğal

OMC siz engine ban açtırıyor diyorsunuz'ya siz banlatmıyorsunuz bile sizde yok yok bunu çok iyi biliyorum siz daha knight'nin K sini bilmezken ben bu oyunu oynuyordum kendinizi savunmanız çok normal inkar etmenizde hırsız hiç bir zaman ben çaldım demez :)

• WheelTools

WheelTools Oyuncu

Anlamak için 5 defa okudum lakin anlayamadım dostum kusura bakma

• WheelTools

WheelTools Oyuncu

Söylesene Enes o zaman, "speed hack" ile giderken yakalanıp ban yiyen Engin neden hala clanda? Çelişkiye düşme...

liderin kim olduğu ile ilgilenmiyorum, lakin sende dahil bir çok üyeniz hile bunu ikimizde cok iyi biliyoruz, ayrıca ben sana dürüstçe bizde kim hile ise ifşa et ben bizzat banlatacagim diyorum ama sen Engin'in hileden ban yedigini bildigin halde bizde hileciye yer Yok diyorsun.

• llpromadell

llpromadell Yeni Oyuncu

WheelTools bunu beğendi.
  • HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Aktif Oyuncu

Parasıyla değil mi kardeş , onlar parayı bastırıp açtırıyorsa banı,
    sizde bastırın parayı banlattırın. Ugurda bahane çok merak etmeyin. Ban sebebi için güzel bir kılıf bulur :D

• WheelTools

WheelTools Oyuncu

Parasıyla değil mi kardeş , onlar parayı bastırıp açtırıyorsa banı,
    sizde bastırın parayı banlattırın. Ugurda bahane çok merak etmeyin. Ban sebebi için güzel bir kılıf bulur :D
    Niye para verip ban attiralim lan :D gunde 10 saat mesaiyiyi Uğur'a vereyim diye mi yapıyorum :D

• kaan

kaan Yeni Oyuncu

uğura parayı veren dudugu çalıyor svnın bir cogunda tbl var halen tbl kullanlar duruyo banlamıyor
    sadece 1örnek

adam götünün korkusuna job deyısıp duruyo bide:DD

• Bu Sayfayı Paylaş