Omc.Fortminor(burak) jr valentina tartışması.

'Genel Sohbet' forumunda alucar06 tarafından 26 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. alucar06

alucar06 Yeni Oyuncu

ilk önce herkese hayırlı oyunlar
    Ben OffensiveMarvelClass clanı priesti fortminor(burak) , 26.04.2017 02.00 saatlerinde arenada jr valentina adında bir arkadaşla tartıştık yok daha doğrusu lol_haha_dead(ömer) nickli arkadaşımın hesabındayken ss aldım yok adam mısın tarzında konuşmalar oldu bu konuyla ilgili bi problem çıkarsa hesap sahibi ömere etki etmesini istemem. Hatam varsa af olla dediğimde yok havla gibi tavırlar sergiledi ts çağırdığımda yok erkek gelicem 5 kişi küfür ediceksiniz gibi tabirlerde bulundu vs istediğinde herkese söylediğim gibi priestten başka job oynamıyorum daha doğrusu oynayamıyorum cok istiyorsan 2ws2 veya 8ws8 atarız dediğimde hala hakaret edip duruyordu.
    Çok şükür çoğunuzla pk attık veya atmadık çoğunuz nasıl biri olduğumu da bilir. Eğer o arkadaşta biraz adamsa gelipte konuşur öyle boş hesap acıp insanlara sallamayla olmaz bu işte bana realle gelsin. Az adam ol dicemde adamlıkta senin neyine aşağıda bazı ssleri paylaştım tsde kaç kişi olduğum ve yazdıklarıyla ilgili biz kimseyi tsye çağırıpta küfür edip banlıcak adam değiliz kendinizle karıştırmayın hayırlı akşamlar.

oyun nick: OMC:::FortMinor

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Bu Sayfayı Paylaş