Oyuncu Çoğaltma,Teşvik,Hediye,PK'nın Zevki Önerisi

'Öneri Bildirim ve Geliştirme Alanı' forumunda EROS tarafından 21 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. EROS

EROS Yeni Oyuncu

Arkadaşlarım , bilindiği gibi Karus yada Human 1.sine Krallık veriliyor , benim önerdiğim eğer sizde aynı fikirde iseniz ;
    ilk 3 sırada bitiren Human ayrı Karus ırkı ayrı clanına bir ödül verilmesi , bunu belirleyebiliriz örnek çok
    yada
    ilk 3 , 5 , 10 olabilir toplam kullanıcı sıralamasındaki kişilere yine bir ödülebilir
    yani arkadaşlar böylelikle daha çok pk , oyuncu online sayısı , oyun tadı çoğalabilir...
    sizde aynı fikirde iseniz bu konu başlığı altında toplanalım...

SAYGILARIMLA EROS / iLyass

Chrome, BoudLaire ve GLASHUTTE bunu beğendi.
  2. GLASHUTTE

GLASHUTTE Oyuncu

Gerçekten çok faydalı olabilecek bir öneri, katılıyorum.

3. Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

İlk 3 olmazda 1. karus clani ve 1. Human clani sc veya np ile odullendirilebilir.

4. EROS

EROS Yeni Oyuncu

-Serverde göründüğü gibi user kaybı yaşanmaktadır , bu kaybı durdurmak hatta ve hatta user artışı için bir çalışmanız varmı?

ayrıca

-Baya bir clan toplu şekilde başka serverlere kaymaktadır sorun nedir ?

Lütfen server ile ilgilenelim , ne yapmamız gerekiyorsa user veya admin arkadaşlar olarak birşeyler yapalım , bu oyun zevkimizi soğutmayalım...

TEŞEKKÜRLER...

5. EROS

EROS Yeni Oyuncu

Sayın Yetkili,
    Bu konuyu desteklerseniz clan sıralamasındaki veya kullanıcı sıralamasındaki ( ilk 3,5 vs.) kişi veya topluluğa bir ödül tarzında etkinlik ile user sayisi , pk artışını görceksiniz...Lütfen değerlendirin
    Ödül Örnek , clana 20 30 tl yada kullanıcı sıralamasındaki ilk lere 2k buf , 350 ac sc tarzı .
    Clan lideri clanındaki ilk 3 kisiye paylastırır parayi bir sürü örnekleri var ve gördüğüm takip ettiğim üzere güzel çekişme oluyor.

6. kardeşim dediklerini destekliyorum. fakat o kadar çok okçu varki hani, bi warior bi asas olsa skil atmasını bilmez.
    z+skill yapan o kadar okçu varki oyunun tadı kaçıyor. herif oynamasını bilmez fakat o kalabalıkta her türlü kesiyor.
    adı alttan 1 kere ya da 2 kere geçtiği halde herif zevk alıyor.
    karşıdaki adam kapıdan cıkamıyor okcular yüzünden niye soğumasınlar.
    herif tüm ezikleri toplamış bi clana 3 4 party okcu gidiyor göt göte. napcan

Gonzalez bunu beğendi.
  7. Gonzalez

Gonzalez Oyuncu

aynrn katiliyorum oyunu birakan adamlarda okculardan sikayetci yeni baslayacak olanlarda

8. PunisheR

PunisheR Oyuncu

NP ile ödüllendirilmesine karşıyım . Düşünülerek karar verilebilir ödül.

Bu Sayfayı Paylaş