Oyuncu Çoğaltma,Teşvik,Hediye,PK'nın Zevki Önerisi

'Öneri Bildirim ve Geliştirme Alanı' forumunda EROS tarafından 21 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. EROS

EROS Yeni Oyuncu

Arkadaşlarım , bilindiği gibi Karus yada Human 1.sine Krallık veriliyor , benim önerdiğim eğer sizde aynı fikirde iseniz ;
    ilk 3 sırada bitiren Human ayrı Karus ırkı ayrı clanına bir ödül verilmesi , bunu belirleyebiliriz örnek çok
    yada
    ilk 3 , 5 , 10 olabilir toplam kullanıcı sıralamasındaki kişilere yine bir ödülebilir
    yani arkadaşlar böylelikle daha çok pk , oyuncu online sayısı , oyun tadı çoğalabilir...
    sizde aynı fikirde iseniz bu konu başlığı altında toplanalım...

SAYGILARIMLA EROS / iLyass

Chrome, BoudLaire ve GLASHUTTE bunu beğendi.
  2. GLASHUTTE

GLASHUTTE Oyuncu

Gerçekten çok faydalı olabilecek bir öneri, katılıyorum.

3. Chrome

Chrome Moderator Forum Moderatörü

İlk 3 olmazda 1. karus clani ve 1. Human clani sc veya np ile odullendirilebilir.

4. EROS

EROS Yeni Oyuncu

-Serverde göründüğü gibi user kaybı yaşanmaktadır , bu kaybı durdurmak hatta ve hatta user artışı için bir çalışmanız varmı?

ayrıca

-Baya bir clan toplu şekilde başka serverlere kaymaktadır sorun nedir ?

Lütfen server ile ilgilenelim , ne yapmamız gerekiyorsa user veya admin arkadaşlar olarak birşeyler yapalım , bu oyun zevkimizi soğutmayalım...

TEŞEKKÜRLER...

5. EROS

EROS Yeni Oyuncu

Sayın Yetkili,
    Bu konuyu desteklerseniz clan sıralamasındaki veya kullanıcı sıralamasındaki ( ilk 3,5 vs.) kişi veya topluluğa bir ödül tarzında etkinlik ile user sayisi , pk artışını görceksiniz...Lütfen değerlendirin
    Ödül Örnek , clana 20 30 tl yada kullanıcı sıralamasındaki ilk lere 2k buf , 350 ac sc tarzı .
    Clan lideri clanındaki ilk 3 kisiye paylastırır parayi bir sürü örnekleri var ve gördüğüm takip ettiğim üzere güzel çekişme oluyor.

6. BABANIN:CANI:CEHENNEME

BABANIN:CANI:CEHENNEME Aktif Oyuncu

kardeşim dediklerini destekliyorum. fakat o kadar çok okçu varki hani, bi warior bi asas olsa skil atmasını bilmez.
    z+skill yapan o kadar okçu varki oyunun tadı kaçıyor. herif oynamasını bilmez fakat o kalabalıkta her türlü kesiyor.
    adı alttan 1 kere ya da 2 kere geçtiği halde herif zevk alıyor.
    karşıdaki adam kapıdan cıkamıyor okcular yüzünden niye soğumasınlar.
    herif tüm ezikleri toplamış bi clana 3 4 party okcu gidiyor göt göte. napcan

Gonzalez bunu beğendi.
  7. Gonzalez

Gonzalez Oyuncu

aynrn katiliyorum oyunu birakan adamlarda okculardan sikayetci yeni baslayacak olanlarda

Bu Sayfayı Paylaş