Video SymbolX ve Şiir kitabı .

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda ForzaScarrow tarafından 28 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. ForzaScarrow

ForzaScarrow Usta Oyuncu

Sybolmx & TERROOOOOOOOORR

İkiside sadece 35 ila 40 saniye dayanabilmiştir.

Son düzenleme: 29 Haziran 2017
  2. RogueKinq

RogueKinq Yeni Oyuncu

video telif yemiş :D

3. SymbolX

SymbolX Oyuncu

Kardo sen şizofresin tedavi görmen lazım oyunu falan bırak . Benim olduğumun kanıtı nerde :D Ayrıca Terooooor ncs basıp ismini ChooseYourDestinyX yaptı 2 videoda ki aynı kişi zaten nasıl biri ben 1'i o oluyor ben onu anlamadım :D Boş çar açıp bana pm at diyorum hala video attımmm bakın bu SymbolX diyor ha götün yemiosa o zaman hiç girme bu toplara :D

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

4. H_E_R_C_A_İ

H_E_R_C_A_İ Aktif Oyuncu

Haala kabul etmeyip cebellesiyorsun . Aksam oyunda ol
    Hepsini görmek için tıklayın...
    TAMAM AKŞAM OYUNDA OLUCAM

• ____MertYILMAZ

____MertYILMAZ Aktif Oyuncu

adam silmiş. symbolx şiir kitabı yazmış. sadece senin yorumların var :)

• SymbolX

SymbolX Oyuncu

adam silmiş. symbolx şiir kitabı yazmış. sadece senin yorumların var :)
    NELER NELER YAZDI DA SİLDİ MORUK ÇÜNKÜ ADAM GÖTÜNDEN ELEMENT UYDURMUŞ GÜYA BENİ KESMİŞ O KİM Kİ BENİ KESİCEK AMK İFŞALAYINCA DA SİLMİŞ

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Usta Oyuncu

Ben kesilipte götünü başını bu kadar oynatan tek seni gördüm . Dün bana pm atıyorsun choosen atlı chardan ben sybolmx diyorsun attığımız vs deki videoları upload edip foruma koyuyorum ben o değilim diyorsun o TEROOOR diyorsun sonra oda seni keser diyorsun onlada olan vs yi atıyorum bu sefer 1 kere kestin o kestiğin video koymussun diyorsun kendinle çelişiyorsun eğer aksam yapılacak vs dede böyle yapacaksan yorma beni . İfşaladım demişsin 2 avel pm den konuşuyorsunuz konuştuklarınızı foruma koyuyorsunuz siz buna İFŞA mı diyorsunuz ? Önce kendinle celişmekten vazgeç atacağın yalanlara kendini inandir .

• SymbolX

SymbolX Oyuncu

Ben kesilipte götünü başını bu kadar oynatan tek seni gördüm . Dün bana pm atıyorsun choosen atlı chardan ben sybolmx diyorsun attığımız vs deki videoları upload edip foruma koyuyorum ben o değilim diyorsun o TEROOOR diyorsun sonra oda seni keser diyorsun onlada olan vs yi atıyorum bu sefer 1 kere kestin o kestiğin video koymussun diyorsun kendinle çelişiyorsun eğer aksam yapılacak vs dede böyle yapacaksan yorma beni . İfşaladım demişsin 2 avel pm den konuşuyorsunuz konuştuklarınızı foruma koyuyorsunuz siz buna İFŞA mı diyorsunuz ? Önce kendinle celişmekten vazgeç atacağın yalanlara kendini inandir .
    AMINA KODUM EVLADI BEN SENİN BABANIM DESEM İNANICAN MI PM DEN KÖPEK DÜN AKŞAM 2VS2 ATIYORDUM LAN BEN ALİ TOPRAK MAKARAKUKARA AL BU DA DÜN AKŞAMIN VİDEOSU SİKTİMİN SALAĞINA BAK YA KAFAYI YİCEM Bİ İNSAN BU KADAR MI GERİZEKALI MI OLABİLİR AMIAN KODUM APTALI NİYE SİLDİN YORUMLARI O ZAMAN SİKİK BAL GİBİ BEN OLMADIĞIMI BİLİYOSUN SENDE KAPAT ÇENENİ BOŞ ÇAR AÇ GEL ATALIM VS MİZİ GÖTÜN YEMİYOSA KES SESİNİ AMK EZİĞİ SİKTİR GİT ARENA DA SC BAS SEN DÜN 2 VS 2 ATARKEN KARŞIDA CHOSEN VARDI AMK SALAĞI NASIL BEN CHOSEN DİYEBİLİRİM AMINA KODUM APTALI BEYNİNİ SİKEYİM 10 IQ

• TERROOOOOOOR

TERROOOOOOOR Oyuncu

daha düne kadar party isteyen adam klalkmış kanka kardeş muhabbetiyle atılan vsnin videosunu çekiyor . klasik bi pk sonrası olan vslerin kestiğin tarafını koymussun hp buf sc ile vs atmaya değil bak bu oyunda el elden üstündür herkesin kesildigi birisi vardır senınle sabaha kadar vs atalım ben ölümsüzüm ölmem demiyorum ama üstünlük bende olur ;)

• H_E_R_C_A_İ

H_E_R_C_A_İ Aktif Oyuncu

forza biraderim ben seni otur kalk yapa yapa 50 kere kesmedimmi Sclerinn olduğu halde sen burda ne anlation anlamadım valla

SymbolX bunu beğendi.
  • TERROOOOOOOR

TERROOOOOOOR Oyuncu

önce kanka diyor normal pk sornası arenaya geçiyoruz hep birlikte onun vidoesunu çekiyor ki olayın üzerinden 20 günden fazla geçmiş yedirememiş demekki

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Usta Oyuncu

Hercai bekliyorum arenaya .

• SymbolX

SymbolX Oyuncu

daha düne kadar party isteyen adam klalkmış kanka kardeş muhabbetiyle atılan vsnin videosunu çekiyor . klasik bi pk sonrası olan vslerin kestiğin tarafını koymussun hp buf sc ile vs atmaya değil bak bu oyunda el elden üstündür herkesin kesildigi birisi vardır senınle sabaha kadar vs atalım ben ölümsüzüm ölmem demiyorum ama üstünlük bende olur ;)
    Kanka anlamıyor amk

• TERROOOOOOOR

TERROOOOOOOR Oyuncu

doymadın mı kesilmeye ulan sen gerçekten niteliksizsin ben senin oldguunu bilmedigim halde vs bittiginde eline saglık kardeşim iyi oyunlar dedim ne kadar yüzsüzsün gelip videomu atıyorsun çok güzel bravo adamsın devam et :D :D

SymbolX bunu beğendi.
  • TERROOOOOOOR

TERROOOOOOOR Oyuncu

iddia etmek mi kaç sefer kesildin seni o gün ts den banlamadıgıma hala üzülüyorum hakana dua et kanka boşver banlama dedi ama gerçekten senin kadar nitekliksiz bir insan görmedim hayatımda

• ForzaScarrow

ForzaScarrow Usta Oyuncu

Hercai vs den kacmstr duyurulur.

• TERROOOOOOOR

TERROOOOOOOR Oyuncu

csw'nin bitmesini bekle ;)

• Bu Sayfayı Paylaş