The Hookah Clan Tanıtımı

'Clan ve Üye Tanıtımı' forumunda NinetyFouR tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

THE HOOKAH

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Öncelikle Herkese Merhaba;
    Clanımız, adı lazım değil, bir çok serverda adını kanıtlamış tecrübeli ve düzgün insanlardan oluşmaktadır. Clanımızın ismi, Nargile'ye olan merakımızdan ötürüdür ;). Hiç bir clan ile sorunumumuz olmamasıyla birlikte, bir çoğuyla da tanışır birbirimizi severiz, amacımız böylesine güzel bir server olan AndreamTR serverından keyif almak ve kalitesine kalite katmaktır hepinize teşekkür ederiz.

Clana alım koşulları;

• Herşeyden önce, tabi ki kişilik, karakter ve muhabbet :)
    • Oyun içerisinde Online süremizin en az, yeterli düzeyde olması.
    • Teamspeak kullanımınızın olması, mikrofonunuz olmasa dahi, komutları duyacak şekilde imkanınızın olması.
    Esastır..
    Clan alımları için;

N I N E T Y

JunioRD4rK iletişime geçebilirsiniz..

Son düzenleme: 2 Eylül 2018
    Alıdayı bunu beğendi.
  2. Semih Karabeyoğlu

Semih Karabeyoğlu Yeni Oyuncu

AndreamTR Oyuncusu Olarak Sürekli Önline Olup Sizin Gibi Güzel İnsanları Tanıyıp Herşeyden Önce Muhappetiniz Ve Ağır Başlılığınızı Can Gönülden Kutlarım. Böyle Kendınızı Nezih Bir Şekide Yatiştirdiğiniz İçin Tebrik Ederim. Siz TheHookaH Ailesi Olarak Başarılar Dilerim İyi Pklar..

3. NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

Çok teşekkür ederiz dostum :)

4. Alıdayı

Alıdayı Moderator Forum Moderatörü

HOSGELDINIZ GARDAŞ..:D:cool::D:D:D

5. B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK Kral Oyuncu

Dünkü boklara bak hele bak bak.

6. MUZOOOO

MUZOOOO Oyuncu

BENDE BUNLARA BİTİYORUM Burdan Güzel yamıs bu kardeşimiz kimse Oyun için 2-3 tane top var clanında Küfür ediyor kafasına göre Yatagındna felan alırım hep Klavye ne VS ne PK ATMASINI BİLİRSİNİZ GElENİ GEÇENİ CLANA ALIP 3 -4 PARTY OLUP BİRŞEYLER YAPMA ÇABASINA GİRERSİNİZ İyi Oyunlar Saygı Duymak lazım yinede
    o_O

7. en_harbi_erkekk

en_harbi_erkekk Yeni Oyuncu

8. NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

HOSGELDINIZ GARDAŞ..:D:cool::D:D:D
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Hoşbulduk ;)

Alıdayı bunu beğendi.
  • NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

:D Ban açıldı ScorpioN , bizde hile olmaz , sen ağladığınla kal karşim.

• NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

Dünkü boklara bak hele bak bak.
    İçerlemiş gibisin ERUHLU..

• NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

BENDE BUNLARA BİTİYORUM Burdan Güzel yamıs bu kardeşimiz kimse Oyun için 2-3 tane top var clanında Küfür ediyor kafasına göre Yatagındna felan alırım hep Klavye ne VS ne PK ATMASINI BİLİRSİNİZ GElENİ GEÇENİ CLANA ALIP 3 -4 PARTY OLUP BİRŞEYLER YAPMA ÇABASINA GİRERSİNİZ İyi Oyunlar Saygı Duymak lazım yinede
    o_O
    :( Belli ki clana alınmayan bir arkadaşın feryadı, üzme kendini bana özelden ulaş bi ts de görüşelim, burda yazdıklarından ziyade biraz insan evladı olursan düşünebilirim seni clana :)

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

Hoşbulduk ;)

:D Ban açıldı ScorpioN , bizde hile olmaz , sen ağladığınla kal karşim.

İçerlemiş gibisin ERUHLU..

:( Belli ki clana alınmayan bir arkadaşın feryadı, üzme kendini bana özelden ulaş bi ts de görüşelim, burda yazdıklarından ziyade biraz insan evladı olursan düşünebilirim seni clana :)
    sende utanma olsa ulan bir de düzgün türkçe ile açtığı konuya bak insan saygı duyar.
    kısa sürede ne mal olduğunu ortaya koydun. üstelik sen adam olsan hile kullanan birini clanda barındırmazdın. ee sonuçta bu karakterle alakalı karakter yoksa sıkıntı yok öyle değil mi ? Bir de clana alım şartları kişilik karakter olması lazım demiş. Sende olmayan şeyi millette ne diye ararsın :D
    Tek tek ne mal olduğunuzu ban sıralamasından anlayabiliriz. Tek tek ban yiyorsunuz. Clandaki herkeste hile olduğu ortada. Yine döküleceksiniz. Yine açtıracaksınız. Uğura para kazandırın devaaam. Bir de diyorsun cevoda hile yok :d e videoyu koymuslar sen buna hile yok diyorsun :D burada senin ahlakını, karakterini ve doğruyu yanlışı ayırt edebilme becerini sorgulamak lazım.
    herneyse anlaşılan cevo denilen hergele anlaşılan sanada seri skill aldırmış :D
    yoksa böyle götün kalkmazdı.
    ardreamda yerden kalkamayan ezik. burada götün atmosfere kadar yükselmiş

Son düzenleme: 24 Temmuz 2018
  • MUZOOOO

MUZOOOO Oyuncu

EVET EN SEVDİĞİM BİR TANE YENİ YETME GELMİŞ BANA NE DİYOR LAN AT PENİSİ SEN BENİ TANIYORMUSUN Belki ile başlamıssın Allahtan La gevşek Sizin gibi Toplama Clanda Ne işim var Üzme Kendini demiş KAhroluyorum Lütfen yapma Benide All :D Şu ts de konusma işini sevdim Benim TeamSpeak 3 Adresim de konusabiliriz Şartlarını Sabırsızlıkla bekliyorum Ulaş bana

• NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

sende utanma olsa ulan bir de düzgün türkçe ile açtığı konuya bak insan saygı duyar.
    kısa sürede ne mal olduğunu ortaya koydun. üstelik sen adam olsan hile kullanan birini clanda barındırmazdın. ee sonuçta bu karakterle alakalı karakter yoksa sıkıntı yok öyle değil mi ? Bir de clana alım şartları kişilik karakter olması lazım demiş. Sende olmayan şeyi millette ne diye ararsın :D
    Tek tek ne mal olduğunuzu ban sıralamasından anlayabiliriz. Tek tek ban yiyorsunuz. Clandaki herkeste hile olduğu ortada. Yine döküleceksiniz. Yine açtıracaksınız. Uğura para kazandırın devaaam. Bir de diyorsun cevoda hile yok :d e videoyu koymuslar sen buna hile yok diyorsun :D burada senin ahlakını, karakterini ve doğruyu yanlışı ayırt edebilme becerini sorgulamak lazım.
    herneyse anlaşılan cevo denilen hergele anlaşılan sanada seri skill aldırmış :D
    yoksa böyle götün kalkmazdı.
    ardreamda yerden kalkamayan ezik. burada götün atmosfere kadar yükselmiş
    Aga ya o değilde, seni ben biraz araştırdım da :D sen kuduz it gibi her kese saldıran bir tipmişsin , seni ciddiye almakla hata etmişim, seni bu forumda bu sw de ciddiye alan yok, aşşağılık kompleksi olan arkadaşın tekisin sana bi aşı lazım :) , sana cevap yok bir daha sayfa sayfa yazsan da kardeşimm.

dayakxd bunu beğendi.
  • B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

Aga ya o değilde, seni ben biraz araştırdım da :D sen kuduz it gibi her kese saldıran bir tipmişsin , seni ciddiye almakla hata etmişim, seni bu forumda bu sw de ciddiye alan yok, aşşağılık kompleksi olan arkadaşın tekisin sana bi aşı lazım :) , sana cevap yok bir daha sayfa sayfa yazsan da kardeşimm.
    yazdıklarımı okumanı tavsiye ederim. kendini geliştirmen için

• Drakeee

Drakeee Yeni Oyuncu

Cevooooo bu clanla beraberse iş yapar. Hosgeldiniz kardesim.

• NinetyFouR

NinetyFouR Oyuncu

Cevooooo bu clanla beraberse iş yapar. Hosgeldiniz kardesim.
    Çok teşekkür ederiz kardeşim tekrar hoşbulduk ;)

• B4C1S1RTL4Y4NC0M3B4CK

övün lan birbirinizi. hile yok deyin. spike süresi zaten 6 saniye diye övün lan. ban falanda yemiyorsunuz nasılsa. kaç para verdiniz söyleyin. şu uğuru azcık da ben sikeyim.

• Bu Sayfayı Paylaş