UZAKTAN VURMA OLAYINA CÖZÜM BUL ARTIK YETER :( !

'Şikayet Alanı' forumunda compa0618 tarafından 7 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. ISYAN

ISYAN Oyuncu

HERKEZ AKILLI OLSUN ADAM OLSUN PK DA GÖTUNU KESERIZ ADAMIN :)

2. ISYAN

ISYAN Oyuncu

LAYRA SUAN SENİ NASIL OGLAN YAPTIM PK DA YATALAK OLDUN PT NIN İÇİNDEN ALIRIM SENİ
    AKILLI OL BAK NELER YAPTIM SANA :)

3. ____MertYILMAZ

____MertYILMAZ Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Biri sana hilesin dediğinde; "ben hile değilim gel vsye denilmez" hile olduğundan şüpheleniyor neden vs atsın ki hile olduğunu bile bile, aksine "ben hile degilim, varda bir gördüğünüz video bekliyorum isim olarak degil" dersin.

Ayrıca birilerinin kusuru üzerinden oynayacaksan once kendi kusurlarını ört şayet ne dediğini anlamam icin 4 kez okumam gerekti, imlayı "noktadan" ibaret sanıyorsun sanırım...
    Hepsini görmek için tıklayın...
    okumak zorunda değildin ??
    kafana silahmı dayadık oku diye. sana yazan olmadı merak etme sen

HaYaLLeR vs HaYaTLaR bunu beğendi.
  • Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

LAYRA SUAN SENİ NASIL OGLAN YAPTIM PK DA YATALAK OLDUN PT NIN İÇİNDEN ALIRIM SENİ
    Yatalak oc senı bugun 2vs2 beklyıom gecen gun 15 -2 kestımde eline h twon gezıyordun gelmesen ananı becerım bugun
    senin kralın gelse kesemez aklına ıyı sok senın gıbı malardan burda cok sw yarısına sor benı anlatsın sana kım oldugumu onlar sana soyler movie alacam ozel bugun vs beklıyom gotun yıyorsa gelırsın lamer ezq klavye veledi seni

COK LAF AZ İŞ İCAT GOSTER EZQ

haydeeee olm noldu lan sana. böyle atarlı giderli konusmaya başlamışsın. hiç yakıştıramadım.
    uzaktan vurma denen birşey yok bizde. olsa sw de adam kalmaz.
    aynısı sende var açim movie sende gör kendini olurmu canım.
    vs ms hayırdır sen ya :D girmezdin böyle işlere
    biz her zaman adam kesiyoruz kardeş. slayt fixlendikten sonramı kesmeye başlamışız güldürme beni :D:D

2 gündür oyuna girmiyorum. ama ben anladım neden böyle yaptığını.
    merak etme sen.
    npt ettim biliyosun bal gibi. sorun onu yedirememen. sen 1 kestiysen ben 10 kestim fark bu.
    arada bir dışarı çıkıp hava al 120 kilosun yerinden kalkamıyosun gerçi sen.
    spora felan yazıl. ts de hep bahsediyordun ya.
    bizle takılırken.
    o zamanlar neden laf edemiyordun. np kasıyorduk değilmi sana.
    anlaşıldı :)
    herkes giremez bizim partimize. sen girmiştin şimdi yazdığın laf senle alakası olmayan bir konu ve size acıyorum yazmışsın. :D bu lafa çok güldüm. götümüzden ayrılmıyordun hayırdır sen :D
    sorun üstte belirttiğim gibi yatalak olman tekrar ediyorum yatalak olman :D
    np mi kasıyordun bana :D pt gel dıye dilenıyordun ts ses kayıtlarını dinletıyım oyuna gırde bi ara bakayım kim yalvarıyormuş clan gel gel dıye yalvaran ebenmıydı hile buldun adamı oldun pk da arkadan vurulmama acan ezq ? gotune cok guvenıyorsan 2vs2 gelırsın kım kral kım ezq gorürüz dün gelmiş sw ye boş laf yapıp duruyon senın gıbılerden burda fazla onlarda boyle konusur sonucuna varamazlar npt etıgıgım gunleri milet cok camuk unutuyor 2 ay sw da yoktum gotleri kalkmış demeki ayar vermek lazım acıları var kimse ben olamaz bunu aklına ıyı sok !!!

HERKEZ AKILLI OLSUN ADAM OLSUN PK DA GÖTUNU KESERIZ ADAMIN :)
    gite gotune bı don al fazla yatalak olmasın :D:D

• ____MertYILMAZ

np mi kasıyordun bana :D pt gel dıye dilenıyordun ts ses kayıtlarını dinletıyım oyuna gırde bi ara bakayım kim yalvarıyormuş clan gel gel dıye yalvaran ebenmıydı hile buldun adamı oldun pk da arkadan vurulmama acan ezq ? gotune cok guvenıyorsan 2vs2 gelırsın kım kral kım ezq gorürüz dün gelmiş sw ye boş laf yapıp duruyon senın gıbılerden burda fazla onlarda boyle konusur sonucuna varamazlar npt etıgıgım gunleri milet cok camuk unutuyor 2 ay sw da yoktum gotleri kalkmış demeki ayar vermek lazım acıları var kimse ben olamaz bunu aklına ıyı sok !!!
    tebrik ediyorum 2dakikada hem yazıp hem oynamışsın. helal olsun.
    bana bu yazdıkların hakkında 1 tane kanıt gösterirmisin rica etsem.
    özellikle şu bahsettiğin ses kaydı.
    belli götün kalkmış aynen devam et bu şekilde

• ____MertYILMAZ

biz bu oyunu hilesiz oynuyoruz arkadaşlar arkadan vuramadım yok uzaktan vurdun felan boş boş konuşmayın.
    benim ekranda da size aynısı oluyor. slayt fixlendigi gün oldu bu olay:
    yani atıp tutmayın

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Aktif Oyuncu

adamı bırakında benle gelsenıze 2vs2 isyanı 2V2 Sıktıgım gibi sanada aynısını yapayım aksam beklıyom L_Y_R_A_K_1_N_G Nick PM NI BEKLIYOM

arkadan vurma acıyon pk da 2vs2 de ac ha k özel movie alacam aksam beklyıom mertyılmaz mehmet yılmaz 2 kardesler:) ugur slayt fixledıkten sonra milet adam kesmeye basladı :D yazık sıze acıyom

tamam mert bu ibne ib0 hani şu kankası vardı adını çıkaramadım ilk bizle takıl istediklerinde kardeşim biz sizle takılmak istiyoruz bizide clana alın bi arkadşım da var onuda alın 5 kişi takılalım hep diyenler şimdi burda 2 gün benim scorp'a oynyınca istediğini alamadı burda sana bana umuta hile damgası vurmuş oluyor ya ne sikim yersen sen dangalak ibo çok sikimizde değil açıkcası bu oyun ama seni ne sikti xxxSCORPIONROGUExxx dimi :D eline sağlık MERT REYİZ

pm: ____MehmetYILMAZ

• ____MertYILMAZ

tamam mert bu ibne ib0 hani şu kankası vardı adını çıkaramadım ilk bizle takıl istediklerinde kardeşim biz sizle takılmak istiyoruz bizide clana alın bi arkadşım da var onuda alın 5 kişi takılalım hep diyenler şimdi burda 2 gün benim scorp'a oynyınca istediğini alamadı burda sana bana umuta hile damgası vurmuş oluyor ya ne sikim yersen sen dangalak ibo çok sikimizde değil açıkcası bu oyun ama seni ne sikti xxxSCORPIONROGUExxx dimi :D eline sağlık MERT REYİZ

pm: ____MehmetYILMAZ
    Bize parti ve clan için yalvardığını ve arkadaşlarını da almamız için yalvardığını sende bende ve o da biliyor :)
    O yavşak ibo yani lyra şuanda millete şow yapıyor aklınca :) bu konuda hemfikiriz.
    Bu yazdığı tüm yazıların aslında olmadığını oda biliyor şuan kendisini kandırıyor. Ama içi içini yiyiyor çünkü bizi biliyor
    Her okuduğumda gülmekten yerlere yatıyorum amk :D:D

Bana demiş ki video ses kaydı var. Bende gönder dedim. Hani ben yalvarıyormuşum nolur lyra partime gel diye :D
    asdasdas :D

Eğer o 120 kiloluk ayı ibo erkekse yani ERKEKSE o ses kaydını atar buraya :D
    Ulan ne biçim bi mahluksun sen ya :D

Bize parti ve clan için yalvardığını ve arkadaşlarını da almamız için yalvardığını sende bende ve o da biliyor :)
    O yavşak ibo yani lyra şuanda millete şow yapıyor aklınca :) bu konuda hemfikiriz.
    Bu yazdığı tüm yazıların aslında olmadığını oda biliyor şuan kendisini kandırıyor. Ama içi içini yiyiyor çünkü bizi biliyor
    Her okuduğumda gülmekten yerlere yatıyorum amk :D:D

Bana demiş ki video ses kaydı var. Bende gönder dedim. Hani ben yalvarıyormuşum nolur lyra partime gel diye :D
    asdasdas :D

Eğer o 120 kiloluk ayı ibo erkekse yani ERKEKSE o ses kaydını atar buraya :D
    Ulan ne biçim bi mahluksun sen ya :D
    ZAVALI ADAM HİLE OLDUGUN HALDE HİLE YOK DIYON DÜRÜST OL KARAKTERSİZ YÜZSÜZ HERİF
    SİZİN GİBİ FAKİR ZAVALI YÜZSÜZ KARAKTERSİZ sen benım yanımda olacan ah ah ordan yazmaıy bılyıon
    DÜRÜST OL ADAM OL OYLE GEL KOCUM :D Masum Köylü Seni Götüne Bi dON AL :D
    ----DİP NOTT ----
    KÖTÜ YORUM GİZLİ HAYRANLIKTIR BUNU UNUTMA :!!! Lamer :=)

• ifşacı

ifşacı Oyuncu

KİNG LAYRA BAK ADAM SANA NE DEMİŞ.
    VİDEO AT. SENDE DEMİŞSİN Kİ VİDEO ÇEKTİM BANA YALVARIYORSUN DİYE.
    NEDEN O VİDEOYU ATMIYORSUN ?
    SUSSUN BU HERİFTE BURADA.

• HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Aktif Oyuncu

KİNG LAYRA BAK ADAM SANA NE DEMİŞ.
    VİDEO AT. SENDE DEMİŞSİN Kİ VİDEO ÇEKTİM BANA YALVARIYORSUN DİYE.
    NEDEN O VİDEOYU ATMIYORSUN ?
    SUSSUN BU HERİFTE BURADA.
    yok öyle bi videoda canım kardeşim boş yapıyo aklı sıra sizlere oynuyor burda :D

• buneamk

buneamk Oyuncu

ulan o kadar küfürleşme var atar gider var ama tek orospu çocuğu olarak isyan gözüküyor

• Bu Sayfayı Paylaş