>>Varanisi den saygılar <<

'Genel Sohbet' forumunda Varanisi tarafından 19 Haziran 2017 01:53 tarihinde açılan konu

1. Varanisi

Varanisi Yeni Oyuncu

Selamlar herkese iyi forumlar.
    Yaklaşık 7 aydır buradayım düzenli olarak oynamasam da giriyoruz işte oyuna iyi kötü playerlık yapıyoruz.
    En sevmediğim şey şu lanet olasıca slaytınız bazıları var slayt uğruna artık ne kullanıyorlar bilmiyorum arkadan vurulmama düz yolda uçma vs vs bırakın şu işleri artık...

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

UguRKELES bunu beğendi.
  2. Varanisi

Varanisi Yeni Oyuncu

Bazı eski fotoğraflar.
    .

3. SymbolX

SymbolX Oyuncu

EFSANESİN REİS

Varanisi bunu beğendi.
  4. Varanisi

Varanisi Yeni Oyuncu

EFSANESİN REİS
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Teşekkürler kardeşim : )

• heroes

heroes Yeni Oyuncu

krds arkadan vurulmama felan demişssin eyv bende seni az cok tanıorum ama senin arkadasların hile kullanıor bilgin olsun en basit örnek DynamiccoRocco en son kendi adamına r atıodu beni sakın yanlıs anlama bende şikayetciyim slaytcılardan zaten bazı swler SLAYT fix lemişler ugur kelesdende bunu beklioruz turkko felan yapmıs slayt fix

• Varanisi

Varanisi Yeni Oyuncu

krds arkadan vurulmama felan demişssin eyv bende seni az cok tanıorum ama senin arkadasların hile kullanıor bilgin olsun en basit örnek DynamiccoRocco en son kendi adamına r atıodu beni sakın yanlıs anlama bende şikayetciyim slaytcılardan zaten bazı swler SLAYT fix lemişler ugur kelesdende bunu beklioruz turkko felan yapmıs slayt fix
    Hepsini görmek için tıklayın...
    DynamiccoRocco Hileden ban yemişti zaten, buraya isim yazarım bir çok kişide sonuç olmadığı için gerek yok gittiği yere kadar devam.

SymbolX bunu beğendi.
  • Bu Sayfayı Paylaş