Video ZıpZıpLara Gelsin BLACKKK .!

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda BLACKK tarafından 14 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. BLACKK

BLACKK Yeni Oyuncu

Not : Bu Videodaki bazı arkadaslarda beni kesmiştir video editlemeyi pek bilmedigim için birleştiremedim yanlıs anlamasınlar , bazı kanı bozuk kişiler bana seri skill felan diomusda buyursunlar arenaa video alsınlar atalım ugurkeles'de gelsin izlesin bu kadar net söylüyorum Hakkınızı helal edin iyi pklar

Son düzenleme: 14 Temmuz 2017
  2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Kardeşim geçen gün ki izlediğim video da seri skill vardı arkadaşların paylaştığı playerliğin hakkında yorum yapacak olursam, ortalama bi oyuncusun oynadığın oyun düz bi oyun minor basma şeklin falan hep aynı :) daha geliştirebilirsin kendini.. İllegallere bulaşmak hatadır bir daha yapma dostum bence güzel video olmuş başarılar dilerim.

3. saQQar

saQQar Oyuncu

Paylaştıgım videoda açık ve net görünüyor seri skill oldugun legal geliceksen nerde ve ne zaman istersen.

MarquezZ_35 bunu beğendi.
  4. BLACKK

BLACKK Yeni Oyuncu

SaQQar seninle videolu vs atıcaz birader tamammı ama kesilirsen hem oyun bırakmasına hemde charına o zamanda aglıycakmısın gorelim.

5. MarquezZ_35

MarquezZ_35 Aktif Oyuncu

SaQQar'ın hakkını yememek lazım

6. ____MertYILMAZ

____MertYILMAZ Aktif Oyuncu

SAQQAR DOĞRU SÖYLÜYOR KARDEŞİM UZATMA İŞTE. VİDEOYU İZLEDİK.
    AKLI MANTIGI OLAN BİR İNSAN Bİ BAKAR KAÇ SANİYEDE BİR SPİKE THRUST ATTIĞINA.
    Bİ KENDİN İZLESENE ALLAHINA.
    SERİ SKİLL OLDUĞU BELLİ HERŞEY ORTADA DAHA NE BU HAVA CİVA.

7. HaYaLLeR vs HaYaTLaR

HaYaLLeR vs HaYaTLaR Usta Oyuncu

mert arkadaşımıza katılıyorum 10 saniyede dönen skill 5 6 saniyeye kadar düşmüş burda şekil şukul yapmayın alayına isyan layyynnnn :)

____MertYILMAZ bunu beğendi.
  8. saQQar

saQQar Oyuncu

LEGAL GELİCEKSEN NEDEN OLMASIN BLACK BUYUR KARDEŞİM KARSILIKLI VİDEOLU VS . SW BIRAKMASINADA OLMASIN SENİ ARAMIZDAN GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ AMA LEGAL OLARAK :))

9. 3ully

3ully Yeni Oyuncu

Black sikkkkerr xDd

Bu Sayfayı Paylaş