FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
Server sahibi murat ile yapmış olduğumuz tartışma sonrası patoswarda oynamaya başladık bunu farklı yorumlayan makrosu çalışmıyor tblsi bitmiş tblsi çalışmıyor gibi sikko sikko konuşan engin ve hasan gibi çakallar yarın saat 10 gibi gelicem sizin söylemlerinize göre biz tamamen o
serverde oynayamayacak durumdayız az şerefiniz varsa atrye bir daha girmemek üzere server bırakmasına 1v1 8v8 gelirsiniz

ImChaws

Yeni Oyuncu
28 Mart 2020
14
4
3
27
Cümleten s.aleyküm öncelikle ben Tolga:K1NQQ59 sizinle çok eskiden beri tanışırız sizinle attığımız son vs de heal priestiniz olan (KoronaMaradona) ban yemişti İ M A M O G L U denen warioru zaten serverda herkes bilir hatta sizin clandaki Manager nickli arkadaş adı Anıldı sanırım imamoğlunun uzaktan vurduğunu sürekli söylediğini bize söyledi bizim clanda evet geçmişte TBL kullananlar oldu ama suan 1 kişide bile TBL olmadığını biliyorum her neyse muhabet uzamasın kimseyle oyun için tartışıcak değilim başımızda bir sürü dert varken oyunda ben seni kestim sen beni kestim muhabetine hiç gerek yok Engin adınada ben özür dilerim ama ille vs atmak istiyorsanız atarız hiç sorun yok ama kesiliriz ama keseriz şimdi hepinize iyi günler ....

• Like
Reactions: fetihan acar

FxxxxxxxxxxK

Usta Oyuncu
2 Ağustos 2019
147
250
63
29
Bak tolga seninle hiç bir zaman sıkıntım olmadı çünkü ben bana karışmayan oyununa bakan adama saygı gösterir hiç bir şekildede laf atıp tartışma çıkarmam sen ban yendiğinde bile o adam küfürden yemiştir diyip seni savundum sonra yönetimle konuştum hile dedi ben yine o oynamıyordur ıcblerden başkası yüzündendir dedim fakat benim ayar olduğum nokta defalarca tblden ban yemiş bir insanın benim makroma laf atmasıdır ben kimseyle kötü olmak istemiyorum ama kavga isteyen olursa geri yapanın anasını sikeyim herkese atarım var bak aşağıdaki ban listesinden sizden tam 8 kişi var hepsi tekrardan hilesini hurdasını açsın gelsin akşam 10da moradonda bekliyor olacam beni soran arkamdan konuşan kim varsa geçsin karşıma kimsede gelmezse ben çıktıktan sonra aynı şeyler tekrar yaşanırsa bu kadar sakin konuşmam hayırlı kandiller .)

Son düzenleme:

ImChaws

Yeni Oyuncu
28 Mart 2020
14
4
3
27
Furkan benim ban yeme olayım ben işteyken townda kaldırıp kaldırıp kestikleri için Engin beni buglu yere çekmesi sonucu banlandım zaten 20 gün sonra diğer herkes banlıyken benim banım açıldı her neyse mevzu o değil sıkıntı yok akşam vs atarız dediğim gibi altı üstü bir oyun bir birimizle kötü olmaya gerek yok

• Like
Reactions: FxxxxxxxxxxK

ImChaws

Yeni Oyuncu
28 Mart 2020
14
4
3
27
BENDE NE VARMIŞ BİLADER SÖYLE BAKIYIM.
Sende ne olduğunu herkes biliyor kardeşim senin clanındaki adam bile imamoğlunda uzaktan vurma olduğunu biliyoruz diye bize söyledi her neyse kimse TBL olduğunu kabul etmez andreamtr de insanlar macro kullanıyorum demeye korkuyordu Furkan gibi Mert insanlar sayesinde o tabu yıkıldı ama senin TBL olduğunu ve bir çok kez ban yediğini herkes biliyor zaten..... Sizin gibilere göre banlanan herkes ya küfürden ya çok adam kesmekten ban yemiş