Durum
Yanıtlara kapalı.

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
HAHAA 1DKLIK EZIGLER MK :) ANANIZI SIKTI BUTUN HARMONIOUS KOCUM KUDURUN REZIL CLAN MK YATALK

13 Ağustos 2019
98
18
8
27
Ulan kendi kendinize yorum atıyorsunuz mal herifler orda 11 kişisiniz utanmadan bir de video atmışsınız :):):):)

Y_I_R_T_I_K

Aktif Oyuncu
22 Ocak 2019
98
76
28
vs atılırken sağda 3. bir tp mage var X9 nikli asası çekiyor vs süresince sürekli girip damage atıyor, hatta alttan okuyun jessiejames i kesip godlike atıyor. Fazladan asasla vs atmışsınız, karı kılıklı oğuz kesileceğini anlayıp adama dışarıdan damage attırıyor. Anca senin gibi bir karaktersizden beklenirdi böyle bir hareket.

Kahrolsun616

Aktif Oyuncu
5 Ağustos 2018
552
26
28
26
vs atılırken sağda 3. bir tp mage var X9 nikli asası çekiyor vs süresince sürekli girip damage atıyor, hatta alttan okuyun jessiejames i kesip godlike atıyor. Fazladan asasla vs atmışsınız, karı kılıklı oğuz kesileceğini anlayıp adama dışarıdan damage attırıyor. Anca senin gibi bir karaktersizden beklenirdi böyle bir hareket.
mk ezigi ben adama bilenmedim bile hc kmse cagirmadim mk bizm adamlrla girsem ws bunlr 30sn dayanmaz bi sik bilmeden heryere sokmaa burnunu yarram :))

Durum
Yanıtlara kapalı.