bahadrgms54

Oyuncu
17 Aralık 2019
92
52
18

“Oyundaki bilgisiz user ve yöneticinin bu videoyu TBL olarak yorumlamasından dolayı ban yedim”

Şimdi sizlere YONETIM’e ve ICB clanındaki bilgisiz arkadaşlara bunun tbl olmadığını iç ve dış videolarla gösterelim.

Serverdaki user kalitesizliği ve yönetici bilgisizliğini ekip olarak çok net biliyoruz.Uzun yıllardır oynadığım andreamtryi rakip kalmadığından dolayı ekibimle bırakıyorum.

Siz de sizin rakipleriniz olan Atross ve Riotelerle kapışırsınız.

BERG

sidarwer2

Yeni Oyuncu
6 Mart 2020
7
2
3
26
Berk burda tebrik ediyorum gercekte guzel arkadas kackere oyandim onunla tbl veya hile gormendim kardesim bence andream bilgisiolan bir asa ben bugun kadar hep oynadim yonetim murat bey tbl bildliyorum ama.bir sonuc yok oyundaki sorunlar icin kendine pm atıyorum olum veya olumsuz geri dönüş yapmıyor
TomveJerrySov

• Like
Reactions: Berg

Berg

Oyuncu
16 Ocak 2020
15
30
13
İstanbul
Ben kanıtlarla konuşurum,varsa tblsin bu da videon diyen gelsin,ICB gibi rezil edeyim.
Hayal ürünü suçlamalarla kendini haklı çıkarmaya çalışan YONETIM’de serverda atross kovalatsın.

• Like
Reactions: bahadrgms54

wazzquezz

Yeni Oyuncu
13 Nisan 2019
12
0
1
İstanbul
Sonunda oyundan götü kalkık annesiz sidarda amk tblci asaslarıda siktir olup gitti çoktan yemeliydiniz o banı yönetim işini başarıyla yapmaya başladı

wazzquezz

Yeni Oyuncu
13 Nisan 2019
12
0
1
İstanbul
Oyun bilgisindan bahseden adamlara bak pvp de bile makro tbl kullanan vasıfsız insansınız. Cooldown yok hayla makro, tbl acizsiniz siktirin gidin metin 2 oynayın asas sizin neyinize.Asası bileğiyle oynayan adamlara burdan selam olsun ^^