ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28

#Konunun Altına Saçma Salak Yorum Yapanlara Yeterince Cevap Verdim.

#Beni Kestiklerini Dair Hiç Birisinde Tek Bir SS Dahi Yoktur .

#Bunlar Sadece 2 Salak Yan Yana Gelip Char Açıp Fake Nick İle Kestim Diyip Video Koyarlar.

#NAMAĞLUP OLARAK BIRAKTIM .

#BU ZAMANA KADAR 12xx KESEBİLEN OLMADI. SİZ BAŞKALARINI KESİP BEN SANMAYA DEVAM EDİN KARICIKLARIM.

#Schizo İle Atılan vS Sol El Tek Dagger Fs İledir. İşinize Geldiği Gibi Değil Gerçek Olanı Görmek İçin Bakarsanız Fark Edersiniz.

: DarealHardCoreStar / Schizo / Akın Kuyucak / Eien / MorbidAngel /FLW:AxiHarun / SaQQaR ...

#Ve Adını Yazmadığım Tam 55 Kill Bundan 2 Sene Önce !

#Dk. 4.51 ve 5.19 ' da Bu Çok Konuşan Arkadaşın Killleri Vardır . ( Schizo )

#KimseBaşEDEMEZ
@ForzaScarrow

Son düzenleme:

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Serverda 2-3 sene önce harbi playerlar vardı eski zevkin yarısı bile yok. Kimi kessen illa bir şekilde ağlıyor. Tbl var diyor tw vereyim diyorsun bakmıyor, sc var diyor siteden bak diyorsun site yanlış gösteriyor diyor. Kimse kesildiğini kabullenmiyor herkes ölümsüz zannediyor kendisini 3 skill üst üste fail almadan vuramayan adam bile tbl diye kuduruyor server tek elle kesilecek adam dolu :D

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Birincisi senin yapacağın videoyu sikiyim. İkincisi benim orada oynadığım karakter Boş hiçbir item yok orada beni kestiğin char full ve SC basılı O halde bile 1700 canın kalmış sen kimsin ulan köpek beni keseceksin kendin bile inanmıyorsun bu söylediğine istediğin her serverda senin ananı sikerim. Utanmaz köpek ya kendi kendini rezil ediyorsun attıgin ssin altta boş çharima kesilmiş ya bir de seni kestim videolarını attın mı bana diyor ne kadar gülüyorum ya oğlum sen bu serverın şebegisin canı sıkkın adam gelip senin ananı sikiyor ve rahatlıyor

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Serverda 2-3 sene önce harbi playerlar vardı eski zevkin yarısı bile yok. Kimi kessen illa bir şekilde ağlıyor. Tbl var diyor tw vereyim diyorsun bakmıyor, sc var diyor siteden bak diyorsun site yanlış gösteriyor diyor. Kimse kesildiğini kabullenmiyor herkes ölümsüz zannediyor kendisini 3 skill üst üste fail almadan vuramayan adam bile tbl diye kuduruyor server tek elle kesilecek adam dolu :D
Uğura diycen onu hileleri sokmasaydi kimse acamazdi kimse kimseye şüphe duymazdi.

_Sh4k3doWn__________

Yeni Oyuncu
5 Mart 2019
26
19
3
27
Dk 1.54 sil rezil olma diye söylüyorum scarrow görüntüde ben 2 kere kesmişim sen bi kere kesmişsin kendi kendini yakmışın anlıcan. sadece görünenler görünmeyen arka sayfaları hatırlamak istersen arenaya beklerim. Not : 4 senedir bu swdeyim sc kullanmaya 2 ay önce başladım bu atılan video en az 2 senelik

Son düzenleme:
  • Like
Reactions: irfan12

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Macronun dahi onlemini almalı red blue kaldırılmalı site anlık olmalı kimse o yalanın arkasina siginmiyacak eşit sartlar olucak böyle bir adminde daha yok hepsi para derdinde

• Like
Reactions: dayakxd

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Bu yavşağı tanımayan arkadaşlar da bizlere cephe alıp birşeyler yazmış ben bu yavşağın açtığı her konunun altına yazdım bakın yine yazıyorum 5 vs atıcaz 3 avans vericem gögüslük çıkarıcam buraya gelip sikik sikik cümleler kuruyorsun taşak geçtiğini biliyorum ve sana güzel bi dil ile yazıyorum özelden numaranı yaz saat ve tarih ver anlaşalım istediğin iddayı koy hadi bakayım sikik sikik cümleler kurmadan evet veya hayır yaz tabi elin titremez ise.

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Son olarak yazacaklarım 2-3 sene öncesi muhabbetine olacak o zamanlar herkesden çok ben online idim ve arena'da takılırdım herkesi siktiğim zamanlar 1 kil alıp sevinip "herkese meydan okuyan adam ECNEBİ" diye konu açanlardı tıpkı bu gavad gibi,tbl bot derlerdi 2 video paylaştım %10 sonrası sp atamayan adamlar birşeyler öğrendi tabi. Bu yazdıklarım ego değil, gökhan her ne kadar iyi oynasa bile bu gavadlar benim sayemde birşeyler öğrendiler bu yazdıklarımı kim üzerine alınıyorsa alınsın zaten 2-3 haftadır girmiyorum girmek te istemiyorum hadi iyi oyunlar

irfan12

Aktif Oyuncu
21 Nisan 2019
394
160
43
Son olarak yazacaklarım 2-3 sene öncesi muhabbetine olacak o zamanlar herkesden çok ben online idim ve arena'da takılırdım herkesi siktiğim zamanlar 1 kil alıp sevinip "herkese meydan okuyan adam ECNEBİ" diye konu açanlardı tıpkı bu gavad gibi,tbl bot derlerdi 2 video paylaştım %10 sonrası sp atamayan adamlar birşeyler öğrendi tabi. Bu yazdıklarım ego değil, gökhan her ne kadar iyi oynasa bile bu gavadlar benim sayemde birşeyler öğrendiler bu yazdıklarımı kim üzerine alınıyorsa alınsın zaten 2-3 haftadır girmiyorum girmek te istemiyorum hadi iyi oyunlar
Sakin ol Memo :D

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Uğura diycen onu hileleri sokmasaydi kimse acamazdi kimse kimseye şüphe duymazdi.
Dk 1.54 sil rezil olma diye söylüyorum scarrow görüntüde ben 2 kere kesmişim sen bi kere kesmişsin kendi kendini yakmışın anlıcan. sadece görünenler görünmeyen arka sayfaları hatırlamak istersen arenaya beklerim. Not : 4 senedir bu swdeyim sc kullanmaya 2 ay önce başladım bu atılan video en az 2 senelik
Attığımız o vs 7-2 Bitti Kardeşim Hatırlatırım . Zaten Konu Başlığında da belirttim kac senelik olduğunu sıkıntı yapma

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Birincisi senin yapacağın videoyu sikiyim. İkincisi benim orada oynadığım karakter Boş hiçbir item yok orada beni kestiğin char full ve SC basılı O halde bile 1700 canın kalmış sen kimsin ulan köpek beni keseceksin kendin bile inanmıyorsun bu söylediğine istediğin her serverda senin ananı sikerim. Utanmaz köpek ya kendi kendini rezil ediyorsun attıgin ssin altta boş çharima kesilmiş ya bir de seni kestim videolarını attın mı bana diyor ne kadar gülüyorum ya oğlum sen bu serverın şebegisin canı sıkkın adam gelip senin ananı sikiyor ve rahatlıyor
Orospu Cocuguna Bak Hele Niye Söylemiyorsun Charın Tek Daggerlı Olduğunu ? Charda Sadece Tek Fs Var Bide Sol Elde Eşit Olalım Derken Neyi Kastetmiştin O Gün Ayrıca Buda Kanalıma Yüklediğim İlk SLayt Movie Anneni Siktikten Sonra Video Cekmeye Başladım Yani O zamanlar Video Yapma İşinden Anlamıyordum Taaki Anan Beni Şaaha Kaldırana Kadar.

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Ananı Sikerim Sende Tek Tek Videolarını Attırma Beni Yatalak Oc Karşıma Fake Char Harici Gelemiyordun Simdi Serverı Bıraktım Götün İyice Kalkmış Ben Hepinizin Videolarını Atıyorum Bana Beni Kestiğiniz Bir Tane Video Atamıyorsunuz ? Ha Kestik Almadık mı Diceksiniz AMINA KOYİM CHARI RPR GÖTÜRÜRKEN BİLE VİDEO ALIYORSUN BİDE BENİ KESİNCEMİ ALMIYCAKSINIZ ADAM OLUN OLM ADAM ! LAF KAŞARLIĞINDA ÜSTÜNÜZE YOK BAK SİMDİ Bİ KONU ÜSTTE BENİ KESMEK İÇİN OYNADIĞIM SERVERI GELİNCE NASIL ANANI SİKMİŞİM YOLDA YÜRÜTMEMİŞİM GÖR .

#KİMSEBAŞEDEMEZ !!

ForzaScarrow

Aktif Oyuncu
25 Nisan 2017
463
49
28
28
Dostum Bozuk Para Ses Cıkarır. Ben Zamanında Herkesin Hakkını Verdim Hepsinide Siktim Senide Görüyorum Ara Sıra Forumda Yapıyorsun Bişeyler Buyuk Bi İhtimal Eski OMC lerdensin Severim OMC leri Sende Sik Geç Polemikse Alayına Polemik !