Resim 1

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda silentpun1sher tarafından 11 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. silentpun1sher

silentpun1sher Yeni Oyuncu

1

Son düzenleme: 14 Haziran 2020
    Rosso ve bahadrgms54 bunu beğendi.
  2. EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Erzurumtr ifşa tbl

3. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

:D:D:D oğlum nasıl bir şizofrensin sana içten videolu ws teklifi veriyorum gelmiyorsun pk esnasında sen kesmişsin ben kesmişim bir önemi yoktur tbl olduğunu zaten biliyorum. bana kanıtlarla gel öyle yaraktan pk esnasında sikten yaraktan bi ws ile kendini kesmiş mi sayıyorsun. çok iyi oldugunu düşünüorsan karısını siktğimin çocugu geçenlerde de konu açtığım zaman az götün yiyorsa wsye gelirdin senin gibi bi oruspu ewladı benim ismimden prim yapmaktan başka bi halta yaramaz. bu son yazışım götüne güveniyorsan 10ws atarız el ile içten videolu +5 avans vericem sana charına + 1000tl sine kesersen delikanlı gibi göndericem. ama sende o göt olmadğı için pekte kaileye alınıcak insan değilsin hadi şimdi siktir git burdan benim ne olduğmu kim olduğumu bilen biliyor senn burda yazdığın o kelime ile beni insanların gözünde yanıltabileceğini mi sanıyorsun yarrak ağızlı seni. sw nin yarısı macro yarısı tbl varsa götüne güvenen buyursun gelsin atalım ws mizi. :D mk çomarı pk esnasında kestiğin zaman tbl ni anlamadım demi ben salağım ya amk ewladı attığın minör ortadaydı. :D:D oruspu çocugu yaa senin gibi mk ewladı mı beni karalıyıcak qweqwe

4. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Arkadaşlar herkese merhaba, arkadaşın video atmasını bekledim ama kendisi vsde kaybettiği için gönderemedi sanırım. Dün gece bu saatlerde pkda yani ardreamda vs atmam diyen arkadaş videosunu açıp inv için takılarını ayarlayıp sırf ksc alabilmek için bir umutla birdenbire geldi ve vs başladı. Spike açık olmadığı halde başladığım vsde 2k hp ile kendisi pres ok yapmak zorunda kaldı.

Video açık oynamıyordum birden geldiği için video açma imkanım yoktu. Seri press ok yaptığı için ksc alamadım. VS'yi izleyen 10 15 arkadaş gördüler zaten. Kaldı ki oyun için yalan söyleyecek değiliz.

Sonrası malum, towndan çıkamadı townda ileri geri gidip geldi ve üzüntüsünden pm blokladı her zamanki gibi ve tekrar vs gelemedi :)

1 hafta önceki konuya da açıklık getireyim, arkadaş için hile videoları vardı. Eğer hile varsa diye video alabilmek için VS istedim gelmedi, sonra ncs atıp geldi ve skil barın kiminle aynı olacak acaba yarın diye sorduktan sonra, erzurumtr olduğunu ispat edince utanıp alt f4 attı ve anlaşılmayacağını düşünerek boş char açtı sonra bu da anlaşılınca itiraf etti. Sonra forumda yanlış bilgiler verdi.

Boş char açtığı kanıt link;

Charına vs demiştin, charın sana hediyem olsun. 1 vs ile anlaşılır mı diceksin ben seni talian varken bile press ok yaptığın için umrumda değildin. NCS charla gelip "aga vs atalım mı" diye sorarak zaten kaybettin. Dün yine kaybettin.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    :D:D:D ya oruspu cocugu konuları nasıl çarpıtmışsın mk ewladı ulan 1 clanda bile barınamayan tblci oruspu cocugundan başka bi halt değilsin sana o gün ws teklifi ettiğimde neden beni araştırmak yerine gelmeyi tercih etmedin. bu 1 2.cisi yok ben ezik charla gelmişimde :D ss almışsında nasıl bi hayal dünyan var lan senin sokuk ewladı ben şuanda müsaitim varsa dıpciğine güveniyorsan eğer wsye bekliyorum bak karını naısl skcem gör sen bu işler öyle tbl açıp :D sonradan pkda 2 adam kesince ben playerım demekle olmuyor. IErzurumTR ve Xtagyne1st bu nicki eskilerdne olan bilir zaten sen yeni çomar oruspu ewladı oldugun için yok neymiş video alamadımda ksc alamadımda o.çç spike ın yokken wsye başladım diyorsun ama seri skilin ve mananın döndüğünü söyleyememişsin çok kestiğini felan iddia ediorsun hadi 10 15 kişi şahit oldu diyorsun bi çağırda onlarda bi şahitlik etsin görelim. bak dolu charlada ws istemiyorsun gel seni beni boş charla kes ben yemin ederim swyi bırakıp gidicem girersem namerdim. yarrak ya benim kendimi sana karşı kanıtlamaya ya da ispatlamaya ihtiyacım yok madem video alabilme beynine sahipsin alırsın videonu kanıtlarsın kendini bende derim eyw benden üstünsün özrümüde diler çıkar giderim ama snin gibi boş beleş çok insan tanıdım hepsi teker teker sw den ban yiyerek gittiler senin de sonun yakındır mrk etme kimle dans ettiğini bilmiyorsun hadi şimdi kendini köyüne oruspu ewladı...!

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Erzurumtr ifşa tbl

:D:S:D:SAD:SAD:SA oruspu çoçuğu işsiz mk ewladı sene 2020 bana 2018 de atılan videodan bahsediyor qweqwewqeqw yarrak ağzılı ananı güzel sikmişim kardeşim kolsuz macrocu ya da tblci o.çç başka bi yarrak değilsiniz atın bakam hadi bi macrosuz videoda göreyim oruspu ewladı seni :QWE:QWE:qwe mk at ağızlısı qwewqewqe

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Hayatın koxp ile oynamakla geçmiş anasını siktiğimin yıkığı
    Al atayım sıfır macro video da sus aq

Rosso bunu beğendi.
  • IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

:D:D:D:D benim mi koxp ile oynamakla geçmiş mk ergen ibnesi sen beni yakından ne kadar çok tanıyosunda böyle bii itamda bulunabiliyorsun yarrak ağızlı seni sen halen daha kesildiğini kabullenemeyn orspu cocgunun tekisin hadi uzaaa büyüde gellll at siki seni qweqwe

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Babana itaat et alayım seni kabileme oynamayı öğreteyim

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Babana itaat et alayım seni kabileme oynamayı öğreteyim
    :D:D ben annene çalışıyorum kardeşim ben ona zevkin doruklarını öğretiyorum zaten

• bahadrgms54

bahadrgms54 Oyuncu

:D:D:D ya oruspu cocugu konuları nasıl çarpıtmışsın mk ewladı ulan 1 clanda bile barınamayan tblci oruspu cocugundan başka bi halt değilsin sana o gün ws teklifi ettiğimde neden beni araştırmak yerine gelmeyi tercih etmedin. bu 1 2.cisi yok ben ezik charla gelmişimde :D ss almışsında nasıl bi hayal dünyan var lan senin sokuk ewladı ben şuanda müsaitim varsa dıpciğine güveniyorsan eğer wsye bekliyorum bak karını naısl skcem gör sen bu işler öyle tbl açıp :D sonradan pkda 2 adam kesince ben playerım demekle olmuyor. IErzurumTR ve Xtagyne1st bu nicki eskilerdne olan bilir zaten sen yeni çomar oruspu ewladı oldugun için yok neymiş video alamadımda ksc alamadımda o.çç spike ın yokken wsye başladım diyorsun ama seri skilin ve mananın döndüğünü söyleyememişsin çok kestiğini felan iddia ediorsun hadi 10 15 kişi şahit oldu diyorsun bi çağırda onlarda bi şahitlik etsin görelim. bak dolu charlada ws istemiyorsun gel seni beni boş charla kes ben yemin ederim swyi bırakıp gidicem girersem namerdim. yarrak ya benim kendimi sana karşı kanıtlamaya ya da ispatlamaya ihtiyacım yok madem video alabilme beynine sahipsin alırsın videonu kanıtlarsın kendini bende derim eyw benden üstünsün özrümüde diler çıkar giderim ama snin gibi boş beleş çok insan tanıdım hepsi teker teker sw den ban yiyerek gittiler senin de sonun yakındır mrk etme kimle dans ettiğini bilmiyorsun hadi şimdi kendini köyüne oruspu ewladı...!
    Senin için herkes TBL macro zaten kardeşim kesilince eyw diyecek bi insan değilsin sen sen kesilince yediremiyen bi insansın ya tbl olur seni kesen yada macro sen böyle boş boş küfür etmeye devam et görkem daha çok siker seni

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Senin için herkes TBL macro zaten kardeşim kesilince eyw diyecek bi insan değilsin sen sen kesilince yediremiyen bi insansın ya tbl olur seni kesen yada macro sen böyle boş boş küfür etmeye devam et görkem daha çok siker seni
    afedersin de ? bi aralar swde at koşturuyordunuz bunu bana tbl den ban yiyen insanlar mı söylüyor BERG tbl iddasını ben çıkardım ki banını yedide gitti DRAGOONN o savunduğunuz insan yine tbl den ban yedi çıktı gitti sen nerelerdesin afedersin elinizle wsye seslediğimde türlü türlü bahanelerin arkasına sığınan sizlersiniz ben değilim. tbl olmayan adamlara neden kalkıp bu zamana kadar bişey söylemedim hatanın en büyük payını kendinizde arayın. ki beni kesmiş adam değil kendisi öyle pkda o kalablık anda denk geldi şansa kader kesti yani ki. tbl oldugunu blyrm tbl olmasa madem kendine güveniyor kardeşim buyursun gelsin wsye ? ben mi kapı arkalarına saklanıyrum yoksa bey efendi mi. siz onur akyola sorun beni senin en yakın arkadaşın ya beni de seni tanıdığı kadar tanır çok ws attık zamanında onurla çok pk attık yani siz daha yeni yetmesiniz diyorum benim hakkımda en ufak bir bilgiye bile sahip değilsiniz. karı gibi macronun ardına arkasına sığınarak oynamıyorum çk şükür RiseofMERTCAN POLİANA Shekdown ve daha niceleri Jagnuetta Bu adamlardan öğrenirsiniz beni ki. bu kardeşlerimnde beni el ile kesemeyiceklerinin farkındalar ben macro ile oynaıpta saygı duyduğum insanda oldu bana bok atmadığı sürece hadi uza kime neyi anlatıyorsun.. tbl ile isim yapmış amk salağı bana burda herkese tbl diyorsun diyor el ile oynayan adam ile macro ile yada tbl ile oynayan adamın arasında dağlar var el ile oynada görürüm o zaman seni ben kolsuzluğunzu macronuzla tblnizle pekiştirmişsiniz daha dünki 3krşluk kanı 5 pere etmez adam bana burda laf ebeliği yapıyor. hatırlarsın sen clanına geldiğimde yaptığnız yalakalığı hadi eyw rast gele...!

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

dipnot:Jagnuetta Sheakdown el ile oynyor kendilerini kardeşim gibi severim üzerine herhangi bişey alınmazsa müzdarip olurum

• _Sh4k3doWn__________

_Sh4k3doWn__________ Yeni Oyuncu

Silentpun1sh her zaman açmasada kendisinde tbl mevcuttur kendisi kullandığı için küfür vs. Etmem tercih meselesi ama inkar edenin karısını sikim

IErzurumTR bunu beğendi.
  • _Sh4k3doWn__________

Aynı şekilde erzurumtr de elle oynar emir gewonkijkende elle oynar elle oynadığına dahil tesipiti olmayan insanlar yorumları yazarken biraz kendini kenara çeksin

irfan12, IErzurumTR ve EmirKijken bunu beğendi.
  • IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Aynı şekilde erzurumtr de elle oynar emir gewonkijkende elle oynar elle oynadığına dahil tesipiti olmayan insanlar yorumları yazarken biraz kendini kenara çeksin
    ağzına sağlık kardeşim benim konuş konuş da şu bana halen daha tbl damgasını vurmaya çalışanlar biraz uyansın ya ben swde en iyi asasım demiyorum yada öyle iddamda yok ama ne hikmetse adamlar o kadar ismimi duymuş o kadar aşikar olmuş ki pkdan olsun wslerden olsun ne yapalım da bunu aşşağı çekme çabasına girelim düşüncesindeler senle çk kez ws attık her rastladığımda bugüne kadar sana herhangi bişey demişliğim var mı sen burdayken söyle yada benimle ws attığında bana dair en ufak bir tblye rastladın mı. el ile oynayan kişiler bunu kolayca anlar ve kavrar beni tbl dediğim insanlarda bu ihtimalleri taşıdğı içn yoksa banane amk istiyrsa götüne motor soksun yine de umrumda olmaz. ama kalkıpta bana tbl ile playerlık taslarsa keserim ayaklarına girerse musallat olurum oda çok ayrı bi konu her neyse konunun uzamasını istemiyorum. derler ki bi yerler de sürekli eleştriliyorsansa eğer başarmışsın demektir ancak böle arkama arkama konuşursunuz hadi rastgele Shakdown seviliyorsun Allaha emanetsin inşallah

_Sh4k3doWn__________ bunu beğendi.
  • EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Kral sen yaşıyon mu ya :D

• EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Erzurumtr bak ne yapalım biliyon mu sen gel Discorda ben sana dışardan kameralı yayın açayım monitörü kapatıp seninle öyle vs atıcam kesersen 400 tl atayım sana ama ben kesersem 400 tl ni alırım

• _Sh4k3doWn__________

Kral sen yaşıyon mu ya :D
    Yaşıyom kardeşim gel sende atr takılalım sarmıyor buralar sensiz

• _Sh4k3doWn__________

ağzına sağlık kardeşim benim konuş konuş da şu bana halen daha tbl damgasını vurmaya çalışanlar biraz uyansın ya ben swde en iyi asasım demiyorum yada öyle iddamda yok ama ne hikmetse adamlar o kadar ismimi duymuş o kadar aşikar olmuş ki pkdan olsun wslerden olsun ne yapalım da bunu aşşağı çekme çabasına girelim düşüncesindeler senle çk kez ws attık her rastladığımda bugüne kadar sana herhangi bişey demişliğim var mı sen burdayken söyle yada benimle ws attığında bana dair en ufak bir tblye rastladın mı. el ile oynayan kişiler bunu kolayca anlar ve kavrar beni tbl dediğim insanlarda bu ihtimalleri taşıdğı içn yoksa banane amk istiyrsa götüne motor soksun yine de umrumda olmaz. ama kalkıpta bana tbl ile playerlık taslarsa keserim ayaklarına girerse musallat olurum oda çok ayrı bi konu her neyse konunun uzamasını istemiyorum. derler ki bi yerler de sürekli eleştriliyorsansa eğer başarmışsın demektir ancak böle arkama arkama konuşursunuz hadi rastgele Shakdown seviliyorsun Allaha emanetsin inşallah
    Eyvallah kardeşim senlik bi sıkıntı yok hiç bi zamanda olmadı ama başka erzurumtr vardı buna eminim o sen değildin ama vardı bi ara oda şüpheliydi gözümde tbl olduğuna dair ama yine söylüyorum seninle ts li ts siz her türlü vs attık hiç bi zaman farklı bişey düşündürtnedin elinle manuel oynadığına eminim

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Eyvallah kardeşim senlik bi sıkıntı yok hiç bi zamanda olmadı ama başka erzurumtr vardı buna eminim o sen değildin ama vardı bi ara oda şüpheliydi gözümde tbl olduğuna dair ama yine söylüyorum seninle ts li ts siz her türlü vs attık hiç bi zaman farklı bişey düşündürtnedin elinle manuel oynadığına eminim
    eywavallah kardeşim benim zamanında nickime dair çok fake açıldı hatta orjinal nickimi kullanamıyorum şuanda Allah razı olsun düşüncelerin için

• Bu Sayfayı Paylaş