Video 1

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda Kralll tarafından 10 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Kralll

Kralll Oyuncu

2. IConjurerTwicAeqanis

IConjurerTwicAeqanis Yeni Oyuncu

ko-59 değil knight-59 oyuncusuyum bu 1 :D 2.si ise parlayan light feet efekti istediğin zaman cağır gelir swne seni yatalak ederim, oynarken whatsaptan video atabilirim iyi oyunlar :D

3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

gelin benlen vs atın :p

4. Kralll

Kralll Oyuncu

SEN onu oyunu bilmeyenlere söyle yavrum :D hadi diyelim 1 mana 1 ligfet 3.cüsü ne ? :D her neyse muhattabım olamicak kadar acizsin sen gidip oynamana bak kestiklerinle videoyu izleyenler ligfetin olup olmadıgınıda biliyor :D SENİN GİBİ ÇOK KİŞİYİ YATALAK ETTİM RAHAT OL SEN videon düştü foruma artık inkar etmene gerek yok bişeyi :D

Son düzenleme: 10 Mart 2018
  5. Kralll

Kralll Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

gelin benlen vs atın :p
    Hepsini görmek için tıklayın...
    atalım knk aksama girersen :D

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Ama full çar yok :D gelirim.

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Bu arada eleman hile. Ne zaman ko59'dan bir asas gelse kesiyorum adamları hep sövüp sövüp kaçıyor yavşaklar zaten. İntiba gösterme böyle sığırlara

• IConjurerTwicAeqanis

IConjurerTwicAeqanis Yeni Oyuncu

kardeşim light feeti başlamadan basiyorum farkettiysen her wsye manayla light feet ayni ana denk geldiğinde cekiyorsun ardina bi daha mana basiyorum 3 tane diyorsun bizi bilen bilir legal ws atildi 20-0 falan kesildin hadi oyununa bak low sana yazarak vakit kaybetmeye bile gerek yok bu swde adım cıksa ne olur :D knight-59 gelirsen pm at IConjurerTwicAeqanis

• Kralll

Kralll Oyuncu

VİDEO İÇten movieli tekrardan karsılıklı cekiliceyi için kaldırıyorum .)

• testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

Videoda seri mana yok adam legal.
    Mana lf mana 3 lu effect cikan yerlerdeki olay.
    Kimse yanlis anlamasin herkes bu inceyi gormez olabilir hile sanila bilir mor manayi cozmek uzun zaman alismak gerek ama adam legal bu videoda.
    Aponun skilleri sekmis bu yuzden bu sekilde kaybetmis vs.
    Oyuna girdigim yok apo bak diye mesaj atti bu yuzden bakip yorumumu attim hadi allaha emanetsiniz
    Gewoonkijken emir.

• Bu Sayfayı Paylaş