Resim 11111

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda irfan12 tarafından 18 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

1

Son düzenleme: 18 Aralık 2019
  2. Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Uğur keleş logoswar da bilgin olsun.

irfan12 bunu beğendi.
  3. irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Uğur keleş logoswar da bilgin olsun.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Uğur keleşle isim yok patnoswar bunca yıldır aradığım bir serverdi devam edeceğim orda ful +ful car dizdim simdi al sat yapiyoeum yada basip satıyorum öyle kc katliyorum

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

Bu hurdacı bizim klana geldi ws atmayı bilmiyordu buna günlerce arenada bildiğim herşeyi anlattım kopegi nasıl eğitirsin bende tugayı öyle eğittim bizim özturk diye bir arkadaş var bizden bazılarına yalvararak o Öztürk'ten Jerry pedalı almamızı söyledi bizde aldık Tugaya verdik tugay bu pedal üzerinde bazı denemelerle en iyi ayarı bulup arena biraz üst seviyelere geldi sonra TBL aldı banlandi falan biz bunun arkasinda durduk koruduk savunduk zaman geçtikçe bu köpeklik bile yapmadı köpek Sadık bir hayvandir bu şerefsizlik yapıp bize kafa tutmaya çalışmıştır bizde cevabini ve gotune tekmeyi koyduk yalansa namusu üzerine yemin Edip yalan desin yani arkadaslar hurdacı nickini arenada görürseniz yada andreamda ws atarsanız size kesse bile küfür edin Jerry pedal ve tblsiz tugay bir hiçtir bunu kendiside biliyor ben bu serverda oynamıyorum patnoswardayim bu ibneye dersini vermek için girdim ama ws kabul edip bende video açık olduğunu görünce wsden kaçmıştır hadi herkes Allah'a emanet olsun

mk cocu kendni bse sanion zamaninda hurdacnn bokunu yiodn

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

mk cocu kendni bse sanion zamaninda hurdacnn bokunu yiodn
    Lan mal oğlu mal bu söylediğine kendin inaniyonmu :D hurdacı ve sen kimsin biriniz nankör köpeğin teki biriniz uslanmaz it oğlu itsiniz ne kopeksiniz bu duruma dusek :D siktirfit ilk önce söylediğin şeye kendin inan sonra konusursun :D

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Yalancinin anasını sikeyim diyecem anani oruspu ilan etmissin zaten hala utanmadan yalan konusup pesimden kostun diyon aylarca sana ws atmayı ogrettim oruspunun evladı dunki boksun daha akşam gel videolu ws 4 avans sana jerye hala legal diyor murat bu yorumu görüyorsa gerçekleri söylesin senin o yalan söyleyen ahzini sikeyim occcc ben pedalı patnosta kullaniyorum x7 mausta bozuk kullanmıyorum gel akşam arenaya videonu aç bilekle beni kesecen ya gorelim viseolari buraya aticaz kimde ne varsa onun anasını bacısını sikeyim kabul ediyon pic oğlu pic

• IBeyazAslanTR hasan

IBeyazAslanTR hasan Aktif Oyuncu

Dünki ezik sen miydin ful carla 5-1 kesilince

O kadar karaktersiz insansın ki ana bacı katıyosun sen kaşındın. Ulan orospu evlâdı sen beni defalarca arayıp yazılım alalım diye yalvarmadin mi sen Ben o yalancı ananı bacını sikeyim çok yalancı karaktersiz onursuz namus yoksunu bi picsin herkesin arkasından konuşup yüzüne gülen bi piç kurususun. Ben jery kullanıyorum adı üstünde jery pedal tamamen legal bisey yasak olsa ban yerdim demi irfancık koş amcana ahahaha ağlamaya devam et amcana saygı duy :D:D
    Olm bu malkoc brni arayıp Murat’ta tbl var diyen biri ses kaydı ve ekran görüntüleri hepsi mevcut bunuda yalanlasın ?

• irfan12

irfan12 Aktif Oyuncu

Tamam hadi ben yazılım alalım dedim bunumu konusuyon :D lan az adam ol kaç kere TBL kullandın oruspu evladı bunun arkasinami siginiyon alalım dedim kullandım mi yok oruspu evladı ağlıyordun ws ogsret diye seni adam ettim akşam gel arenada senin ananı sikemzsem bende irfan değilim korkup ws gelmiyon Öztürk'ü arayıp jery iptal etmemiz 10 dakikamizi alır oc

• Kahrolsun616

Kahrolsun616 Aktif Oyuncu

Bişey demiyorum daha tugay ananı bacını sikeyim az erkeksen arena gelirsin
    irfan anani siken sikene yazik dglmi kariya mk yazik yazik evlata bak

• testament23

testament23 Usta Oyuncu

Tamam hadi ben yazılım alalım dedim bunumu konusuyon :D lan az adam ol kaç kere TBL kullandın oruspu evladı bunun arkasinami siginiyon alalım dedim kullandım mi yok oruspu evladı ağlıyordun ws ogsret diye seni adam ettim akşam gel arenada senin ananı sikemzsem bende irfan değilim korkup ws gelmiyon Öztürk'ü arayıp jery iptal etmemiz 10 dakikamizi alır oc
    Telefon numaranı yazsana özelden bi konu hakkında konusalım bi

• Bu Sayfayı Paylaş