Video 123

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda testament23 tarafından 15 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. testament23

testament23 Bizim Oyuncumuz

1

Son düzenleme: 16 Şubat 2018
  2. besiktaslove34

besiktaslove34 Kral Oyuncu

Ya amına koduğumun aptalları ne zevk alıyonuz hile kullanan herkesin karısına selam söylüyorum seni de iyi player sanıyorduk apo ezmelekmişsin

3. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Bu vs de seri mana yok emir

4. testament23

17. saniyeyi aç gökhan oralarda basıyo seri seri

5. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Yok kanka bu eşit temiz burada :) adamla çok vs attım kesiyodum iyi oyuncu ama formunda bi ben veya sen kadar değil :)

6. testament23

ya gökhan ne saçmalıyon kardeşim mor effect dönmeden adam tekrar mana basıyor

7. Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

himm :D tek temiz kral benim eheh.

8. cerberus1

cerberus1 Oyuncu

Kardeşim birazda kaybedip Tbl dediğin ifşanı atacağım dediğin ama atmadığın çünkü temiz olan playerları koyda rezil ol :D

9. Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yok kanka bu eşit temiz burada :) adamla çok vs attım kesiyodum iyi oyuncu ama formunda bi ben veya sen kadar değil :)
    Hepsini görmek için tıklayın...
    benle atmamamışsın sen demek ben veya sen demişsinde :D

• IAusar

IAusar Usta Oyuncu

Bende illegal bişey göremedim çamur at izi kalsın misali bişey olmuş
    Mp pot tbl sinin bir örneği bir kaç konu altta var senin clanında ki adamda o videoyu izle nasıl olur gör boşunada uğraşma tbl ci bulamazsın bizim clanda çünkü ihtiyacımız yok oyunculuğumuz yetiyor :) attığınız videoları da izledim 2 kez tekleyip npt yazıp foruma koymuşsun bizim clanın yan saniyisi olarak bizi takipte kalın
    1v1 den 8v8 e kadar charına ws atılır pm
    Endless ailesi :)
    (not: kesinlince ağlayıp charı vermeyenler ve seri mp pot tblcileri yazmasın.d)

Okkeserdgn bunu beğendi.
  • testament23

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

himm :D tek temiz kral benim eheh.
    Aynen kankam

• testament23

Mp pot tbl sinin bir örneği bir kaç konu altta var senin clanında ki adamda o videoyu izle nasıl olur gör boşunada uğraşma tbl ci bulamazsın bizim clanda çünkü ihtiyacımız yok oyunculuğumuz yetiyor :) attığınız videoları da izledim 2 kez tekleyip npt yazıp foruma koymuşsun bizim clanın yan saniyisi olarak bizi takipte kalın
    Nickini yaz ve öğlen gel hemen vs atalım boş yapmakla olmaz

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

yaw he aq he normalde üstüme alınmam ama senin ne kadar kindar olduğunu biliyorum her konunun altında beyaz tbl beyaz seri mp bu adam yazmasın niye çünkü bu adam götünüzden kan alıyor 2w2 lerde aq seri mp olsa 1w1 dede iddialı olurum ama ben ne diyorum 1w1 de oynayamıyorum beni rahatlıkla keserler ama 2w2 de acımam am göt yalatırım karşımdaki asasa zaten bunu tüm server biliyor 2w2 atacakları asasın beyazaslan olduğunu anlayan 2w2 gelmiyor andreamda her girdiğimde bağırarak millete sövğyoeum bir tane götü boklu çıkıp karşıma gel atalım diyemiyor sadece tbl diyorlar 0 kadar gün geçiyor 1 tane ifşamı paylaşamadınız HERKES BİLİYOR SERVERIN EN KORKULAN ASASI OLDUĞUMU ama itiraf edemiyorlar kendinize dürüst olun ve tslerinizde beni konuşun gerçekten tbl miyim değil miyim ben benden bu zamana kadar düzgün vs isteyip hani biz 2w2 de gelişmek istiyoruz ws atalım mı diye soru soranın hiç bir şekilde videosunu atmadım aksine elimden geldiği kadar taktik vermeye çalıştım priestimde öyle siz bize insan gibi geldinizde biz mi siktir çektik aq anlamıyorum ki her gün zevkine vs attığım adamlar çıkmış tbl diyor ulan ben size bir laf mı söyledim tbl diyorsunuz ya da siz çok iyisiniz diyip pkda biz size bir tane db atmamışken partiyle 2 kişi kovalıyorsunuz falan filan bir kaç aydır bu serverda oynuyorum bu zamana kadar benimle yada arkadaşlarımla iyi anlaşan hiç kimseye gidip sövmedim tsmize gelende bilir zaten durduk yere insanlara sövmğyoruz eğer sövğyoesak bir sebebimiz vardır tsmize gelirseniz eğer bir gün oturup insan gibi muhabbet ederiz konuşuruz belki o zaman ortaya çıkmamış gizli beğeniler konuşulur en azından haftada bir geldiğimde ws atacak bir kaç kişi bulurum kendi aramızda 2w2 çeviriyoruz aq bıktık artık hayır bide kim geçtiyse karşıma kesiyorum hani emir sen bilirsin neyse ne tsye gelin küfür yemezsiniz özellikle bana tbl diyen arkadaşları bekliyorum...

• SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

ayriyetten 1w1 den 8e8 arasındaki 2w2 3w2 bölümünü ben kendim sırtlarım dostum büyük lokma yut büyük konuşma

• Sexyanqell06

Sexyanqell06 Usta Oyuncu

Bu asuar nin anasini cok sikmisiz baksana hernkonuda o oc lari sizi hahahha

• apo usta andream npt shov yaptım emir akıllanmamış demekki sana artistlenmiş :D

• Bu Sayfayı Paylaş