testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Bu ikinci paylaşımın bu adam hile 20 saniye izledim sadece bakalım oyunu iyi okuyan arkadaşlar çözebilecekmi 1vs1 kralıymış auqkwlfmqşqö xd

• Like
Reactions: SametBabaa

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Hile kullanıyorsun diyorum değişik,her R sonrası Stop attack&Beginnig attack yazar bu zamana kadar herkesi keklemişsin de beni kekleyemezsin şekerim

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Hile kullanıyorsun diyorum değişik,her R sonrası Stop attack&Beginnig attack yazar bu zamana kadar herkesi keklemişsin de beni kekleyemezsin şekerim
Ben Emir sandım seni kusura bakma ciddiye almamıştım dediğini şimdi söyle söyleyeyim sana mausa iyi bak sen vs atarken bir kılıç simgesi oluyordur bir de normal tıklama işareti oluyordur birde benim videomda ki vs ye bak hiç kılıç simgesi değişmiyor çümkü r açıp kapamıyorum ki vs de senin dediğin stop beginning mevzusu yazsın aşağıda,bir daha dikkatle izlersen anlarsın hızını ayarlayabilirsin editlerken çok vs vardı tek tek uğraşmadım hızlandırdım 2 kat hızlı video 0.50 çekersen normal haliyle izlersin

O_H_H_H___C_I_L_L_I

Aktif Oyuncu
23 Mayıs 2019
121
57
28
55
Ben Emir sandım seni kusura bakma ciddiye almamıştım dediğini şimdi söyle söyleyeyim sana mausa iyi bak sen vs atarken bir kılıç simgesi oluyordur bir de normal tıklama işareti oluyordur birde benim videomda ki vs ye bak hiç kılıç simgesi değişmiyor çümkü r açıp kapamıyorum ki vs de senin dediğin stop beginning mevzusu yazsın aşağıda,bir daha dikkatle izlersen anlarsın hızını ayarlayabilirsin editlerken çok vs vardı tek tek uğraşmadım hızlandırdım 2 kat hızlı video 0.50 çekersen normal haliyle izlersin
hızlandırmadan attıgın wsyi atsana

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
koXpeRım yaTaLaĞım aMa 1vs1'in KraLıyım diyoRum moruQ kim BileCek aQ

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
arkadaşım sana bu fotoyu ilk attığında da demiştim hala diyorum bu nickte ben sadece 2w2 lere giriyorum pk çıkıyorum arada sırada nick bana ait değil zaten beni arenada görmedin bu zamana kadar hiç 2w2 başladıktan sonra hemen hemen hiç girmedim arenaya girdiysemde sayılıdır arkadaşlarım dışında vs attığım zaten yok neyse bu yaz oyundayım zaten elbet bir ts de karşılaşırız bu mesajım dışında başka mesaj bekleme öne çıkmaya çalışma çabanı anlıyorum ts de benim ile karşılaşmaktan kork bilmiyorum bu serverda bir arkadaş vardı ağzına yarrak shopu yaparak videosunu atmıştım halin ona dönmesin sonra fotonu bulurum ananı bulurum videoda anasına tecavüz eden bebe diye burda paylaşırım seni yalvarırsın kaldır videoyu diye forumdan böyle bir muhabbet yüzünden ban yedim bir daha yemek istemiyorum akıllı bir çocuğa benziyorsun ben sana fazla gelirim

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
arkadaşım sana bu fotoyu ilk attığında da demiştim hala diyorum bu nickte ben sadece 2w2 lere giriyorum pk çıkıyorum arada sırada nick bana ait değil zaten beni arenada görmedin bu zamana kadar hiç 2w2 başladıktan sonra hemen hemen hiç girmedim arenaya girdiysemde sayılıdır arkadaşlarım dışında vs attığım zaten yok neyse bu yaz oyundayım zaten elbet bir ts de karşılaşırız bu mesajım dışında başka mesaj bekleme öne çıkmaya çalışma çabanı anlıyorum ts de benim ile karşılaşmaktan kork bilmiyorum bu serverda bir arkadaş vardı ağzına yarrak shopu yaparak videosunu atmıştım halin ona dönmesin sonra fotonu bulurum ananı bulurum videoda anasına tecavüz eden bebe diye burda paylaşırım seni yalvarırsın kaldır videoyu diye forumdan böyle bir muhabbet yüzünden ban yedim bir daha yemek istemiyorum akıllı bir çocuğa benziyorsun ben sana fazla gelirim
Madem sen değildin neden bu kadar zoruna gitti de ana bacı katıyorsun ben içinden geçtiğim bir ksc paylaştım sadece? Her akşam gamehonordayım gel de o kahpe anneni bi yalıyım tekrar koxperları sikmeye yeminliyim:D:D:D

SametBabaa

Aktif Oyuncu
28 Ocak 2018
179
27
28
90
Zoruna gitmesiyle alakalı bir şey değil bu ben sana bunu 30 kere söyledim sen inatla aynı şeyi yapmaya devam ettin benimle çok ciddiyim karşılaşma nick değiş ismini değiş Facebook profilini gizle instegramını gizle benim çevremden birisiyle arkadaşsan onları engelle listenden çıkar ananın profili varsa kapattır kız kardeşin varsa onu uyar ne olursa olsun benimle karşılaşma sana laf bebeliği yapacak değilim oyuna girince zaten editlerim ananla seni

dayakxd

Aktif Oyuncu
1 Temmuz 2018
481
176
43
Ne ağladın hahaha haz verici fake charlar fake fotoğraf dışında hiçbir yarrağımı yiyemezsin sabahtan akşama kadar kudur:D:D:D

testament23

Usta Oyuncu
1 Ekim 2017
810
258
63
Samet,hadi diyelimki koxp değilsin 1v1 kralı yazmışsın seninle vs atmak isterdimde şu yazdıklarına bakıyorum ana bacı editleme felan karakter -40'lardaymış realde başarılar kankam