Video 1w1 kralı

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda SametBabaa tarafından 27 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

1. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

2. 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Yazacaklarım 50.saniye sonrasına hitap edecek.
    Şimdi Karakter R atmıyor sadece W basılı tutup skill atıyorsun sağ altta her skiil ile birlikte atılan R damagesi var. R ye bassaydın eger beging attack stop attack yazardı. 1w1 kralı değilde olsa olsa bot kralı olur.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2019
    O_H_H_H___C_I_L_L_I ve F_R_K_N bunu beğendi.
  3. irfan12

irfan12 Bizim Oyuncumuz

Söyleyeceklerime tercüman oluyorsun mehmet kardesim :))) kendine o kadar güveniyorsan 1ws1 kralı diyorsan kardeşim akşam arenaya beklerim....

4. SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

Yazacaklarım 50.saniye sonrasına hitap edecek.
    Şimdş Karakter R atmıyor sadece W basılı tutup skill atıyorsun sağ altta her skiil ile birlikte atılan R damagesi var. R ye bassaydın eger beging attack stop attack yazardı. 1w1 kralı değilde olsa olsa bot kralı olur.
    Hepsini görmek için tıklayın...
    Adam 3 yıl önceki zamandan senin bilmediğin comboyu yapıyor r aç w basılı tut Çarı izle sonra konuş arena gelebilse korkarsınız zaten bu adam benim gözümde 10 yıllık pvp oyunculuğumda görmüş olduğum en kral 1w1 oyuncusu yorumlarınızı kendinize saklayın oyuncuyu izleyin

• dayakxd

dayakxd Bizim Oyuncumuz

seri mana ortaya çıkmasın diye video hızlandırılmış ama hızlandırılmayan sahnelere dikkat ederseniz süre tutmanıza bile gerek yok çoğu oyuncunun gözü mananın ne kadar sürede döndüğüne alışmıştır olması gerekenden hızlı döndüğünü göreceksiniz. ayrıca w basılı olayını bilmeyen yoktur ne yeni öğrenmesi :D

O_H_H_H___C_I_L_L_I ve 90BPM bunu beğendi.
  • 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Seri mana olduğu için videoyu hızlandırmış olabilir bunu söylemeyi unutmuşum her neyse R aç w basılı tut? Sen saf isen ben ne yapayım neyse arkadaşı merak ettim bi ara servera gelebilirse memnun olurum uzun lafın kısası bizde yedik tamam

O_H_H_H___C_I_L_L_I bunu beğendi.
  • O_H_H_H___C_I_L_L_I

O_H_H_H___C_I_L_L_I Kral Oyuncu

Evine arsasına ws atılır :D

• murato610

murato610 Kral Oyuncu

heralde turkkodan cıkıp bı arenaya girmem gerekiyor :) Jaguenetta

• OnurAkyol

OnurAkyol Oyuncu

Seri mana ve GM pedalı güzel iş yapar burdaki ayrıntı surda player değilsin İstanbul iciysen miktarı sen belirle yan yana istediğin kadar ws ata biliriz güzel bot vidio eline sağlık yinede

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

İst şirinevler meydan isteyenler istediği zaman istediği herşeyine vs atabilirim ;D

• OnurAkyol

OnurAkyol Oyuncu

0541 531 99 12 whatsaptan yaza bilirsen orta biyerde buluşup ws ata biliriz

• 90BPM

90BPM Kral Oyuncu

Onur akyol geçenlerde freemason nick'i ile arenada geziyodun o sen isen tek bıçak keser bu postun altındakiler,kendine çok dikkat et xd

• Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Onur Akyol ile konustuk 1500 TL sine vs atacağız adekste gelmek isteyen varsa söylesin. Günü zamanı soyleyecegiz

• OnurAkyol

OnurAkyol Oyuncu

Kardeşim adımı kullanıp arenaya inen çok amaa inan ben degilim istersen sende gele bilirsin arkadaşın söylediği gibi biz bahsi koyduk ortaya ws aticagiz ayrıca her onur akyolum diene inanma telefon numaram orda bak önce ara sor sen misin die

90BPM bunu beğendi.
  • SametBabaa

SametBabaa Kral Oyuncu

Gökhan 1500 ortaya koyar da diğer arkadaşın koyucağını sanmıyorum serverda çarını vermeye korkan insanlar var evine arabasına vs atılır diyen çok gördük Çarı bile vermeyenler hep bunlar arasından çıkıyor

hakankoc02 ve Schizo bunu beğendi.
  • Schizo

Schizo Bizim Oyuncumuz

Adam Arıcam dedi bakalım bekliyoruz artık :D

• Bu Sayfayı Paylaş