Resim 2

'Resim Video Paylasimlariniz' forumunda IErzurumTR tarafından 4 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

1. IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Son düzenleme: 4 Haziran 2020
  2. EmirKijken

EmirKijken Aktif Oyuncu

Erzurumtr hile ifşa

Son düzenleme: 4 Haziran 2020
  3. kangaltr

kangaltr Yeni Oyuncu

wsye gelmedi diye bu kadar küfür edilmez kardeşim. sende değişik bir kardeşsin. bunun bir oyun olduğu ,pwp sw olduğunu unutuyorsunuz bazen

4. kangaltr

kangaltr Yeni Oyuncu

Linkleri görebilmek için Üye OL yada giriş yap #AndreamTR.com#

bende bliyorum küfür edilmeyceğini ama artık canımı sıkmaya başladı oyunda buna küfür etmeden konuştukça bana ağzına geleni söylüyor kardeşim benim kendimi o gerizekalıya ispatlamaya zaten ihtiycım yok pkda yatalak oluyor diye zoruna gidiyorsa pkya çıkmayacak adama bişey demiyorsun ama bi ego bi kendisini beğenmişlik hytında 1299dan başka bişey görmemiş usko tarzı swye götürsem eli ayağına dolanıcak halen daha benimle polemik içerisine giriyor. 2 saat pk atıp çıkayım diyorm hani bi polemik içerisinde olmayayım diyorum adam illa aranıyor kardeşim yerimde olsan da anlasan kendimi zaten etrafta ben öyleyim ben şöyleyim diye övmüyorum ortalık macrocu dolmuş elle ws gelin desem yarısı piyasadan yok olur. ben uzak kaçtıkça biri illa ki buluyor beni
    Hepsini görmek için tıklayın...
    aranizda ne geçti bilmedigimden öyle düşüncemi yazayım dedim dostum. eyvallah açıklaman için teşekkürler

• NoexFULLUA

NoexFULLUA Yeni Oyuncu

• leader161

leader161 Yeni Oyuncu

aqodum gundisi once hileni tblni kapat ondan sonra konu ac. millet oyun icinde anana az sovdu forumdada sovsun diyemi geldin naptin.

• leader161

leader161 Yeni Oyuncu

:D:D:D:D güldürme beni amk tbleysem ananı dünya alem siksin mi peki at siki seni
    yazdigin yorumu dikkatlice 3 kere oku kus beynine soktugum salagi. bi insan bu kadar salakca itiraf edemez aq.

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Bu yarrak kafası erzurumtr bana macro diye laf edip bot mu kullanıyor? Annen sikişiyor erzurumtr

• Schizo

Schizo Usta Oyuncu

Erzurumtr annen sikişiyor biraz sahip çık en azından illegale baş vurmuyoruz saksocu piç seni ncs basıp milletle api bir el vs atabilir miyiz gibi küçük Emrah modlarina girmiyoz amin feryadı seni guwhdhsh

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Xtragy bu nickle hesabına vs attım iç dış elle hertürlü moviesini 4-0 kazanırken kaçmasına rağmen attım o hesabın sahibi kimse hesabıda istemiyorum sadece az sözünün eriyse ihtiyacı olan birine versin bunu o sahibine iletirmisin zafer nickimi sorarsa jaguenetta

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Xtragy bu nickle hesabına vs attım iç dış elle hertürlü moviesini 4-0 kazanırken kaçmasına rağmen attım o hesabın sahibi kimse hesabıda istemiyorum sadece az sözünün eriyse ihtiyacı olan birine versin bunu o sahibine iletirmisin zafer nickimi sorarsa jaguenetta
    Tamam kardeşim Xtragy ile mi attın attıysansa bu nick bana ait ama biri de açmıştı knka zamanında benle ilgisi yok yani olayın şimdiden belirtiyim de

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Ozamanda Humandı suanda human tam bu nickle attım 4-0 ezerken kaçtı iç dış hertürlü movieyide attım yani kaçmasına ragmen

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Şunuda belirtiyim bunu burdan söylemezdim ama ettiği küfürlerden dolayı söylüyorum rezil olsun sahtekar

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

OnlyGdJudgeMe Umutun numarası silindi oda görürse bu yorumu umutada küfür edip kaçtı yakaladım pezevengi

• IErzurumTR

IErzurumTR Aktif Oyuncu

Muratada özelden belirttiğim gibi olayın benimle yakından uzaktan alakası yoktur. nicki kullanan arkadaşın videosuda var kesinlikle bana ait değildir atılcak videou

• murato610

murato610 Aktif Oyuncu

Atılsın iyice rezil olsun pezevenk

• Bu Sayfayı Paylaş