IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
26

Son düzenleme:

kangaltr

Yeni Oyuncu
20 Mayıs 2020
16
3
3
31
wsye gelmedi diye bu kadar küfür edilmez kardeşim. sende değişik bir kardeşsin. bunun bir oyun olduğu ,pwp sw olduğunu unutuyorsunuz bazen

kangaltr

Yeni Oyuncu
20 Mayıs 2020
16
3
3
31
bende bliyorum küfür edilmeyceğini ama artık canımı sıkmaya başladı oyunda buna küfür etmeden konuştukça bana ağzına geleni söylüyor kardeşim benim kendimi o gerizekalıya ispatlamaya zaten ihtiycım yok pkda yatalak oluyor diye zoruna gidiyorsa pkya çıkmayacak adama bişey demiyorsun ama bi ego bi kendisini beğenmişlik hytında 1299dan başka bişey görmemiş usko tarzı swye götürsem eli ayağına dolanıcak halen daha benimle polemik içerisine giriyor. 2 saat pk atıp çıkayım diyorm hani bi polemik içerisinde olmayayım diyorum adam illa aranıyor kardeşim yerimde olsan da anlasan kendimi zaten etrafta ben öyleyim ben şöyleyim diye övmüyorum ortalık macrocu dolmuş elle ws gelin desem yarısı piyasadan yok olur. ben uzak kaçtıkça biri illa ki buluyor beni

aranizda ne geçti bilmedigimden öyle düşüncemi yazayım dedim dostum. eyvallah açıklaman için teşekkürler

leader161

Yeni Oyuncu
28 Mayıs 2020
10
1
3
30
aqodum gundisi once hileni tblni kapat ondan sonra konu ac. millet oyun icinde anana az sovdu forumdada sovsun diyemi geldin naptin.

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Bu yarrak kafası erzurumtr bana macro diye laf edip bot mu kullanıyor? Annen sikişiyor erzurumtr

Schizo

Usta Oyuncu
25 Nisan 2017
815
256
63
28
Erzurumtr annen sikişiyor biraz sahip çık en azından illegale baş vurmuyoruz saksocu piç seni ncs basıp milletle api bir el vs atabilir miyiz gibi küçük Emrah modlarina girmiyoz amin feryadı seni guwhdhsh

murato610

Aktif Oyuncu
11 Eylül 2018
115
54
28
Xtragy bu nickle hesabına vs attım iç dış elle hertürlü moviesini 4-0 kazanırken kaçmasına rağmen attım o hesabın sahibi kimse hesabıda istemiyorum sadece az sözünün eriyse ihtiyacı olan birine versin bunu o sahibine iletirmisin zafer nickimi sorarsa jaguenetta

IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
26
Xtragy bu nickle hesabına vs attım iç dış elle hertürlü moviesini 4-0 kazanırken kaçmasına rağmen attım o hesabın sahibi kimse hesabıda istemiyorum sadece az sözünün eriyse ihtiyacı olan birine versin bunu o sahibine iletirmisin zafer nickimi sorarsa jaguenetta
Tamam kardeşim Xtragy ile mi attın attıysansa bu nick bana ait ama biri de açmıştı knka zamanında benle ilgisi yok yani olayın şimdiden belirtiyim de

murato610

Aktif Oyuncu
11 Eylül 2018
115
54
28
Ozamanda Humandı suanda human tam bu nickle attım 4-0 ezerken kaçtı iç dış hertürlü movieyide attım yani kaçmasına ragmen

murato610

Aktif Oyuncu
11 Eylül 2018
115
54
28
Şunuda belirtiyim bunu burdan söylemezdim ama ettiği küfürlerden dolayı söylüyorum rezil olsun sahtekar

murato610

Aktif Oyuncu
11 Eylül 2018
115
54
28
OnlyGdJudgeMe Umutun numarası silindi oda görürse bu yorumu umutada küfür edip kaçtı yakaladım pezevengi

IErzurumTR

Aktif Oyuncu
21 Kasım 2018
102
27
28
26
Muratada özelden belirttiğim gibi olayın benimle yakından uzaktan alakası yoktur. nicki kullanan arkadaşın videosuda var kesinlikle bana ait değildir atılcak videou